Новородено бебе и чай от анасон

  • 1 228
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте скъпи мами! Родих и мойто бебече е на 1 седмица (момченце) .... От други майки съм чула, че е хубаво да гомзапочна с чай от анасон и копър за да няма колики вообще .... Дайте ми мнение

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 22:08 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 2 988
На новородено не се дава вода или чай в противен случай може да се стигне до недохранване и спад на тегло. На бебето не му трябва нищо друго освен кърмене (хранене с АМ) на поискване. Това дали ще има колики или не не зависи по никакъв начин и няма общо с даването на какъвто и да било чай. На капките за колики също не разчитайте кой знае колко

# 2
  • Мнения: X
Аз предизвиквах колики дори и с Вигантол😨 Плсчеше по 12часа на ден,спрях всякакъ вид капки ,чайчета и тя млъкна 🤗 моят съвет е не давайте нищо преди да е започнало ..може да стане по-зле ...

# 3
  • Мнения: 2 064
. От други майки съм чула, че е хубаво да гомзапочна с чай от анасон и копър за да няма колики вообще .... Дайте ми мнение

НЕ!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз не съм давала и не бих дала чай на толкова малко бебе. Кърмете на поискване, коликите ще минат до 4 месец.

# 5
  • Мнения: 105
Здравейте, аз на моето дете давах чай копър и анасон. Дали ми помагаше дали тя си нямаше колики не мога да кажа. Сигурна съм, че не и повлия на теглото обаче. Беше доста пухкаво бебе.

# 6
  • Мнения: 205
Аз съм давала чая на Хип почти веднага след раждането,по съвет на личната лекарка. Не е имал колики,което не знам дали на това се дължи.

# 7
  • Мнения: 1 270
Пробвай с чая на Хип той е хубав, но мисля че се даваше след 1 вия месец. Изчакай поне да стане на 1,2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт