За рекламите на гадните продукти.

  • 4 654
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Именно това е целта на рекламата - да продава продукта. А колко им вярвам това е друг въпрос Whistling

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Aз не съм попадала на некачествен Ариел.
Що се отнася до рекламите, понякога опитвам нещо рекламирано и ако не ми хареса - повече на купувам, но се случва да попадна и на качествен продукт, както си е в рекламата. Например до сега не ме е подвела реклама на Ариел, кока-кола и останалите им напитки, Низорал-шампоан, превръзки Оуейс, техника Сони, телефони Нокия, продуктите на Райд, млякото на Данон и много други. Има и фалшиви реклами.

# 17
  • Мнения: 1 393
Обикновенно рекламите са,за да те накарат да купиш някой гаден продукт.Аз затова не купувам неща,за които не съм пробвала или чувала,че са добри  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
.Аз затова не купувам неща,за които не съм пробвала Peace

Добре де, ако не го купиш, как ще го пробваш newsm78

Аз лично купувам неща, които ми се ще да изпробвам.Ако не ми харесват, никоя реклама не е в състояние да ме накара да се задържа на този продукт NaughtyА и по принцип рекламите не могат да ме накрат да купя нещо.Ето, примерно, повечето реклами на бира ми харесват.Изпотена бутилка...пенлива напитка...красиви са, създават усещането за разхлаждане, утоляване на жаждата и т.н.Но бира не пия и няма да си купя, само защото примерно рекламите на Бекс ми харесват Laughing

# 19
  • Мнения: 8 505
Няма връзка между качеството на продукта и рекламата.Рекламират се и качествени,и сносни неща,и боклуци.
За Ариела-ми не знам какво толкова му харесват хората (включително майка ми).Никога не съм му била фен.

# 20
  • Мнения: 396
Няма връзка между качеството на продукта и рекламата.Рекламират се и качествени,и сносни неща,и боклуци.
За Ариела-ми не знам какво толкова му харесват хората.Никога не съм му била фен.
И аз така мисля!!

# 21
  • Мнения: 156
Не вярвам на реклами

# 22
  • Мнения: 9 711
Обикновено първите партиди на новите продукти си заслужават парите. След това като се наложат на пазара качеството им се променя, но не към по-добро.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 041
Има продукти, които съм си купувала именно привлечена от рекламата, но според мен са абсолютно некачествени. Например препаратът за петна ВЕНИШ, знам, че много мами от форума са му фенки и сигурно на тях им върши работа, но аз чистосърдечно мога да заявя, че ВЕНИШ до сега не ми е свършил работа за нито едно по-упорито петно и никаква реклама  вече не може да ме накара да го купя.

# 24
  • Мнения: 417
А какво ще кажете за шампоана на  CLAIROL който докарва да оргазъм... newsm03нещо при мен не се получава... Crazy Grinning

# 25
  • Мнения: 742


Обикновено първите партиди на новите продукти си заслужават парите. След това като се наложат на пазара качеството им се променя, но не към по-добро.

Абе друго си е да ползваш рекламиран продукт! Ползваш веднъж - и това е - повторение няма! smile3521
Колкото до праховете - за мен по-добър прах за бяло пране от Ариел - няма!

# 26
  • Мнения: 8 917
Аз съм доволна от Ариел и пера само с него Peace Колкото до рекламите - никоя не е в състояние да ме накара да купя нещо, което не ми е харесало първият път Peace

# 27
  • Мнения: 14 654
най-много ме дразнят рекламите, насочни към децата. примерно зърнената закуска на нестле, която съдържа много калций и желязо. 2 деца се мерят на височина, едното не е доволно от резултата и заключението е, че не яло достатъчно нескуик. това ме дразни, че продуктът е пълен боклук, а ни убеждават, че е безкрайно необходим на децата ни, да не говорим, че детето почва да си иска и иска..., понеже му харесва рисуваният заек на опаковката

# 28
  • Мнения: 3 323
Дразни ме това промиване на мозъци, независимо дали са качественни или не продуктите които се рекламират. Аз съм на принципа на опита и преценката, но когато се отнася до хранителни продукти особено за деца, как да обясня на моите че макар и рекламирано това не е здравословно и със сигурност е некачествено? Например правя много видове сок през лятото - доставя ми удоволствие и знам какво има вътре...да ама не в последно време им дай само купени и то не какви да е а ВВВ е това не е ли жертва на рекламата. Не искам децата ми да растат потребители , а се оказва че борбата е предварително обречена и за сметка на това безсмислена!!!
Много съм  newsm61 на тая тема.

# 29
  • Мнения: 479
Дразни ме това промиване на мозъци, независимо дали са качественни или не продуктите които се рекламират. Аз съм на принципа на опита и преценката, но когато се отнася до хранителни продукти особено за деца, как да обясня на моите че макар и рекламирано това не е здравословно и със сигурност е некачествено? Например правя много видове сок през лятото - доставя ми удоволствие и знам какво има вътре...да ама не в последно време им дай само купени и то не какви да е а ВВВ е това не е ли жертва на рекламата. Не искам децата ми да растат потребители , а се оказва че борбата е предварително обречена и за сметка на това безсмислена!!!
Много съм  newsm61 на тая тема.

Вярно е Sad А иначе за твоя случай - една приятелка така има проблеми с детенцето, което иска да яде само определено нещо от даден вид (не помня какво точно беше Embarassed) И тя си е намерила разрешение на проблема - прави му го и го слага в опаковката на съответното Wink Можеш да пробваш   chef  Hug

Общи условия

Активация на акаунт