Какви кичури да си направя? (прилагам снимка)

  • 18 569
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 793
ето това имах в предвид и аз  Peace
а ако мислиш, че ще се харесваш повече с 2 цвята, не се чуди - действай- това е добро капиталовложение. и аз съм ` шарена` и обрах и обирам комплименти всеки ден  Wink


Мммм... това на снимката нещо не ми допада. Много винено ми е, агресивно някак...  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 216
Аз в момента сьм с ей такива -втората снимка само че са по-тьнки.
Според мен много ще ти отиват. Blush

# 17
  • Мнения: 1 526
тогава нещо като втората снимка на  _mira_  Laughing, много красиво преливат цветовете!

# 18
  • Мнения: 7 474
Сайта е руски и има много прически http://newwoman.ru/hair.html


# 19
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно, такъв тип си, че всичко ще ти отива. За съжаление аз никак, ама никак не съм фен на кичурите, макар че понякога наистина ми харесват. Когато са едва забележими с основния цвят на косата, тогава стои много шик. Но драстичната цветова разлика не ми допада. Цветът и косата са ти хубави, но като жени съвсем добре разбираме желанието ти за промяна. Косата ти е къса, т.е. спокойно можеш да си по-смела и аз залагам в твоя случай на по-драстична промяна - изцяло нов цвят  Peace Не червено обаче, нещо по-светло. Лешник например, светлата, топла лешникова гама. Старо злато  Hug

# 20
  • Мнения: 8 917
ето това имах в предвид и аз  Peace


 Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 444
Това с патладжаненото ще ти стои супер, както и предложението на Лео.Също така и двете прически са много яки и ще ти отиват.На всяка цена направи такъв тип прическа.

# 22
  • Мнения: 267
Уау, имаш страхотен цвят на косата. Дори се взирах няколко минути да си помисля хубаво дали наистина е естествен Wink Прилича точно на шоколадовото от рекламата на Гарние Simple Smile

Моето скромно мнение е да не отиваш нито към червено - защото косата ти е с доста топъл цвят и може и да се загубят червените кичури, още повече, че е тъмна и едва ли ще стоят толкова открояващи се като на снимките. Майка ми се опитва да си докара такива и все не се получава. Не слагай и много светли и много нагъсто кичури, защото си смугла и може и да не се харесаш след това.
Лично според мен нещо като тъмно пшеничено или светло кестеняви би стояло добре. Нещо светло, но по-опушено, да не е жълто.

А за това дали да са тънки или дебели - на къса коса по принцип съм виждала само по-дебели, направени с фолио, но имай предвид, че дебелите кичури израстват по-грозно. За сметка на това пък са по-лесни за оправяне след това.

Това трябва да уточниш с фризьорката вече, включително и какво е това хубавото русо Wink

Според мен ще е добре да не се ориентираш към много резки кичури, а към нещо по-преливащо, стои много по-естествено. Иначе трябва да внимаваш да не падне боята, да не израстат много, абе много поддръжка си е

# 23
  • Мнения: 4 300
Киса,
Според мен под "хубаво русо" фризьорката ти е имала предвид матирани кичури ( или поне така ги нарича моята). Т.е. цвета е по близко до естествен, а не стои изкуствено жълто оранжево.
Мисля си си сходен на моя тип ( така ми се струва от снимката, може и да греша)- с тъмна коса и тъмни вежди.
Така изглеждат моите кичури:


А така преди:


Ако си с червени няма да личат толкова, въпросът е просто какво искаш:))))
А и последно- не съм забелязала от кичурите да ми се е изтощила или да е станала по суха. Да уточня че никога не съм я боядисвала преди.

# 24
  • Мнения: 131
Мен пък кичурите въобще не ме кефят. Защо не вземеш да направиш нещо по-дръзко. Например да се подстрижеш още по-късо и да си изрусиш цялата коса. Нещо като Камелия в момента.
Косата ти е достатъчно къса за да експериментираш с нея и да не съжаляваш много след това  Grinning

# 25
  • Мнения: 5 622

 Цветът на косата ти е супер  Peace Много ми харесва точно такъв тъмно кафяв цвят. За съжаление, обаче на мен лично не ми отива въобще  Rolling Eyes

Ако искаш промяна, направи светло кафяви кичури, в никакъв случай бяло руси. На тая тъмна коса, ще се слеят и ще стане мацаница.

Освен това е важно какъв фризьор ще те прави. За моите кичури се доверих на фризьорката си, но тя въобще не се справи, анаправо ме окепази  Confused След това се наложи да ходя да ме дооправят други, но естествено веднъж засрана работа, трудно се ремонтира....та се га си нося последствията от некадърните кичури.

За мен некадърни са такива, каквито не исках да станат, а именно малки и много, сливащи се в косата и правещи я да изглежда шарена  Stop

Аз исках кичури, които да са по-малко, но по-дебели и да се открояват. Препоръчвам същото и на теб. Момичетата са дали доста снимки, какви трябва да са кичурите, използвай ги като идея!  Hug

Успех и чакам скоро да се похвалиш  Hug

# 26
  • Мнения: 79
аз сам фризьорка и сам за ки4урите.променят те коренно без да се налага да третираш цялата коса .в твоя слу4аи смятам 4е ште е добре ако ки4урите бъдат с цвят бежово русо на фолио , по тънки , преобладаваши в горната 4аст на косата -понеже твоята е къса.
може и два цвята да са , но да е средно пепеливо кафяво.топлите гами за лятото не ги предпо4итам -карамел, 4ервено, златно русо и тн.УСПЕХ

# 27
  • Мнения: 79
забравих да добавя да не са на гъсто.           

# 28
  • Мнения: 6 390
Кичури е най добре да са 2-3 тона по светли от естествения ти цвят - ще изглежда чудесно  и естествено Peace

# 29
  • Мнения: 154
определено си за червени кичури! Имаш страхотен цвят на косата и мисля,че много ще ти отива червено. А пък после и да не се харесаш винаги можеш да ги покриеш с твоя цвят. Успех !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт