Конкурс - татко на годината!?!

  • 6 969
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
...
Ти няма да си в журито! .....

А коя ще е newsm78 Може ли аз Mr. GreenИ без това отпадаме от класациите, та си мисля, че ще съм субекнивна Mr. Green

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 5 733
Ще има и приложен тест -  да нахрани 6 месечно бебе с пюре, как простира дрехи, как глади, как готви лозови сърми.
Тест за сила - носене на 10кг в "гушнато положение" в продължение на 3 часа. Всеки опит да се прехвърли товара през рамо или нещо подобно да бъде определяно като нарушение.

Това за препоръките и фиша от заплата подкрепям напълно. Може и нотариални актове да приложи.

Относно снимките - може и снимка до кръста, сещате се откъде мерено. Само издържливостта нямам идея как да оценяваме.  Embarassed
Ми от конкурс няма нужда. По първите точки нашия татко е фаворит. Като ме мързи да простирам и гладя го прави той. Ако му кажа да измие чиниите, че цял ден съм мила и вече ми се гади от мивката, мие той. Бебо вечер след работа той го гледа. За заплата съм доволна. От кръста надолу .........

# 77
  • Мнения: 135
Ами  да аз съм  пирфектен  Joy  /мужа на sesana/

# 78
Да не пропуснете и мен!   newsm47

# 79
  • Мнения: 3 376
Да не пропуснете и мен!   newsm47
А ти чий мъж си? Mr. Green

Може ли и аз да участвам в журито, тъй като моят мъж още не е татко?

# 80
  • Мнения: 1 014
Еее, несериозна работа сега. Давайте снимките и да започваме с гласуването! Хайде, какво се туткаме още!

# 81
Гризката познай по снимките на малкия!  newsm62

# 82
  • Мнения: 4 473
Е, к`во сега, ще има ли конкурс или няма да има?! newsm78

# 83
  • Мнения: 4 187
Е, к`во сега, ще има ли конкурс или няма да има?! newsm78



И аз това се чудя  Crazy! Много се мотка организацията нещо  Mr. Green!

# 84
Ще има ли конкурс или НЕ?Защо не помогне някой модератор?

# 85
  • Мнения: 2 978
Ще има ли конкурс или НЕ?Защо не помогне някой модератор?

Ей сЯ шЪ го информираме тоз модератор smile3533

п.п. Ама татковците нещо се крият ми се струва.....да си коажат дали ще участват или не?
Да си приготвят снимки и т.н...айдееее чакаме smile3508

# 86
  • София
  • Мнения: 2 356
Искаме конкурс... newsm44 newsm44 Искаме конкурс... newsm44 newsm44 Искаме конкурс... newsm44 newsm44

# 87
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
АЗ ВЕЧЕ СИ ИМАМ ФАВОРИТ, СЕГА ОСТАВА САМО И КОНКУРС ДА СЕ СПРЕТНЕ! КАТ' ГЛЕДАМ СКОРО ГОДИНА ЩЕ СТАНЕ ОТ ПЪРВОНАчЧАЛНАТА ИДЕЯ .  СТЕГНЕТЕ СЕ БЕ ХОРА И ДЕЙСТВАЙТЕ-МЕН МЕ СЪРБЯТ РЪЧИЧКИТЕ ДА ГЛАСУВАМ. smile3508

# 88
  • Мнения: 535
В крайна сметка имаше ли конкурс или остана само идеята?  Embarassed Съжалявам, че питам така, ама искам да се информирам(как щше изпусна снимки на готини татковци..) Blush

# 89
  • Мнения: 791
 newsm10 Ами вместо само да питате да започваме с конкурса!!!   newsm44

Общи условия

Активация на акаунт