Давате ли на децата си от готовите сокчета?

  • 1 537
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Давала съм сокове,да,макар и много рядко.Като за начало предпочитани са именно готовите,защото са обработени.В пресните има много соли,които натоварват бъбреците на малкото дете.

# 16
  • Мнения: 4 621
Давам и всякакви сокчета, понякога ги разреждам с водичка Grinning

# 17
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Давам от време на време, когато не иска да пие вода .

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Давам- мързи ме вече да цедя- той ги изпива на един дъх
А откакто опита готови- не ще изцедени вече

# 19
  • Мнения: 210
Аз давам само готови, Хипп, Семпер, Бебевита, Бих дала и на Гербер но сме алергични към ябълка. Аз захраних с готови т.к. почнах с кайсия а тя е голям алерген ако е прясна а и беше зима и нямаше нищо освен ябълка. Доволна съм, но той и досега си пие по 60мл не повече. Сега го разреждам и с вода, че не иска гола вода Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 800
Давам, различни марки.

# 21
  • Мнения: 437
Давам на Хип - ябълка, круша, морков. Пие ги и й харесват.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Моите приятелки дават на бебетата си от тези сокчета на ХИП или на ГАНЧЕВ-аз не мога да се престраша още да дам.Синът ми е на 1г. и 2мес. Вие как мислите мили мами? newsm78Благодаря ви предварително  bouquet

И ние сме на тази възраст, но и аз не давам. Нещо съм предубедена по отношение на консервантите. Сега беше болен и купувах на Хип сокчетата, за да не се обезводни и за да му давам по-лесно лекарствата, ама той изобщо не пожела да ги вкуси, от което аз съм много щастлива.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
От соковете на Ганчев давам много отдавна.
Малко преди да навърши година започнах да давам всякакви- ВВВ, Капи, Флорина, без значение, стига да са със сламка  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 27 524
давам всякакви-  без значение, стига да са със сламка  Simple Smile

 Joy

# 25
  • Мнения: 6 390
Не не давам сокове никакви  Naughty

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да давам, всякакви!

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Давам само готови сокчета - на Хип, Гербер, Семпер, Бебевита. Ганчев не бих дала - имам лошо мнение за тази фирма. Прясно изцедени съм давала 2-3 пъти само

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
давам всякакви-  без значение, стига да са със сламка  Simple Smile

 Joy

Ай сега, що се смееш така мазно?!

# 29
  • Мнения: 567
Давам само готови - Хип и Семпер. Каквото и да било на Ганчев не бих давала.
Само череши съм цедила  Wink

Общи условия

Активация на акаунт