Неусетно половин година мина с НОЕМВРИйската дружина

  • 11 693
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Рени, Tali1, честит рожден ден! Да сте живи, здрави, усмихнати и много щастливи през цялата следваща година!    bouquet
Междудругото, честит рожден ден и на Мина, със закъснение в нета - тя беше рожденничка на 8-ми.
     bouquet

# 16
  • Мнения: 487
 bdbaloni и на двете !!  Party Time
Много здраве, щастие, успехи и сладки бебчета през ноември !  Hug  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 216
Честит Рожден ден, benighted и TALI1  bdbaloni  party023 !
Бъдете здрави, щастливи и много обичани  Two Hearts. Пожелавам ви най-сладките пухкави бебчета през Ноември   ylinfant!

Момичета, искам да ви попитам използвате ли вече някакъв специален омазняващ крем за корема и какъв точно, защото аз не се бях замислила до сега по този въпрос, но мисля че съвсем му е времето  newsm78 ?

# 18
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честити рождени дни, Tali1 и Benighted!  nbirthday newsm67 Gift
Бъдете много здрави заедно с бебоците и семействата си и все така мили, както досега!
Относно крема - досега не съм използвала нищо и смятам, че за момента няма нужда. По принцип не си падам много по мазилата.

# 19
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Момичета, искам да ви попитам използвате ли вече някакъв специален омазняващ крем за корема и какъв точно, защото аз не се бях замислила до сега по този въпрос, но мисля че съвсем му е времето  newsm78 ?
Аз използвам бебешко олио на Джонсън и разни лосиончета за тяло, някаква леля ме посъветва да се мажа с МАС #Crazy Sick не смятам че това е най-подходящотот средство в 21век

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
В четвъртия месец една приятелка ми даде кремчета Chicco, които си ползвам отвреме - навреме, като се сетя. Аз лично не бих дала по 30 кинта за тях, доколкото знам преварения зехтин върши съвсем същата работа, а може да го сложиш и в салатата Wink

И аз не обичам мазилата по принцип, но не е зле да се помисли и за това. Goris,  термина ни е в един ден Simple Smile Добре дошла, аз отдавна не бях писала, та не съм забелязала досега.

# 21
  • Мнения: 247
Честито и от мен на рожденичките!  Two Hearts Gift
Добре дошла на friki!   bouquet

За мазането -
кожата ни вече от доста време е разтегната и ще продължава много активно да се разтяга. Не е необходимо да чакаме усещането за сърбеж или нещо друго за да разберем, че трябва да й помогнем да премине през промяната.

Според мен е много добре още от първите месеци да започнем да я подготвяме за да остане еластична и хидратирана до края. (под 'края' визирам не раждането, а възстановяването на кожата ни до положението преди забременяване)

С напредване на бременността трябва да сменяме мазилата. В последния 3-местър е нужно някакъв вид олио или масло. Кремчетата може да съпътстват просто.
Е, вярно е, че мазилата не правят чудеса, но защо да не облекчим положението поне?!  Grinning

# 22
  • Мнения: 44
Честито и от мен на рожденичките!   nbirthday newsm67
 По повод мазането аз съм предразположена към образуване на стрии  smile3518 и от началото ползвам серията на РЕГАЛ срещу целулит. Засега съм доволна, а и са на разумни цени 2-3 лв. за кремчето и още толкова за лосиона за тяло   newsm10
Поздрави от мен  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 986
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, И ОТ МЕН, МИЛИ МАМИ   HugМНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ,КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ ВИ ЖЕЛАЯ -НА ВАС,И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА/+ НОВИТЕ ПОПЪЛНЕНИЯ Winkbouquet
   Относно мазилата,аз от 4-ия месец ползвам маслата на Икаров-пшенично,бадемово,и това,п/в стрии-честно казано,не съм много стриктна и не се мажа всеки ден Blush,надявам се да не съжалявам после Crazy
   Добре дошла,friki Hug

# 24
  • Мнения: 667
TALI, Benighted,честит рожден ден!
Желая ви много щастие и най-хубавите бебчета през ноември! За вас:




И аз ще ям днес торта - баща ми днес е рожденик и му правя торта   chef/форумска рецепта/.

Кремчетата против стрии вършат работа. Убедих се през първата си бременност - бях огромна, бебето беше 4 кг. и на корема нямах нито една стрия. А съм предразположена - на бедрата имам от ученичка. Сега пак започнах и веднага изчезна неприятния сърбеж, който считам, че е от разтягането на кожата.

Роси74, за сега е достатъчно да се пуска обикновена урина - става веднага, струва 3 лв. Стерилна урина се пуска при проблем. Аз съм пускала при цистит. И в лабораториите я искат да е първа сутришна, средна порция и след тоалет /ама съм подробна/. Ако се изолира нещо, се прави посявка за вида антибиотик, който ще ти помогне. Мисля, че при тебе не такъв случая. Струва ми се, че е трябвало да ти обяснят това в лабораторията.

iviche, страхотно си се справила.

# 25
И аз мажа от няколко месеца, досега бях на по-леки лосиони за тяло, но от известно време забелязах, че все си почесвам корема и започнах с един манго бутер на Боди шоп, с него кожата ми е влажна през целия ден. Жалко, че нямат магазини в България, който ги е ползвал, знае, че се страхотна козметика. 

# 26
  • Мнения: 258
TALI, Benighted,честит рожден ден!
 newsm51 Пожелавам ви здраве и късмет,а през ноември най-красивите бебоци!
     Аз се мажа с крем на Гернетик и с маслото на Икаров,редувам ги,че Гернетика е доста скъпичък.Правя го от 4 месец,засега нямам нови стрии.През първата бременност се мажех с някаква скъпа козметика,но доста напълнях и по корема ми се появиха стрии,а също и по бедрата.Майка ми не се е мазала нито с мен,нито със сестра ми,достигала е 100кг при раждането,били сме по 4 кг и няма нито една/никъде/.Явно аз съм наследила гена от баща ми,но за разлика от мен на него не му се налага да опъва кожата си максимално.Така че според мен зависи от типа кожа,така,че няма да се изненадам,ако последния месец пак се нацепя.   
  Целувки!

# 27
  • София
  • Мнения: 38
Ох, това с мазилата ми е голяма мъка! Аз се мажа от 3-тия месец с Мустела 9 месеца - сутрин и вечер! По принцип си имам стари стрии, защото аз или съм дебела или рязко свалям като се нервирам и - съответно резултата е на лице! Така че искрено се надявам този крем да е толкова добър, колкото го представят, защото килограми се свалят, целулита - горе долу, ама стриите ... отврат! #Cussing out

# 28
  • Мнения: 183
                ЧЕСТИТ РОЖДЕН И ОТ МЕН МИЛИ МАМИ!   newsm59 С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ! И НА ЕСЕН ДА ГУШКАТЕ СЛАДКИ, ПУХКАВИ БЕБЕНЦА!  newsm30
               Целувки! Приятно изкарване на празника!   newsm51

# 29
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Аз използвам бебешко олио на Джонсън и разни лосиончета за тяло, някаква леля ме посъветва да се мажа с МАС #Crazy Sick не смятам че това е най-подходящотот средство в 21век
Зехтинът също е много добър Simple Smile Това съвсем сериозно. Аз лично ползвам маслото против стрии на Икаров....бая мазнотийка си е.

Честито на всички рожденички и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт