Неусетно половин година мина с НОЕМВРИйската дружина

  • 11 751
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 034
sdsm, Честита Годишнина ! Много да се обичате и да ви пърхат пеперудки в коремите !  bouquet

За лаборатория Рамус да ви кажа аз като ходих, бяха вдигнали цените и не съм сигурна дали тези излседвания ги правят по касата.
Роси, провери в 20 ДКЦ, както ти е писала Цвети - там наистина повечето неща са си по ЗК./снимките ще ти пратя скоро. Wink/

Аз сутринта си пратих детенце на море с баба и дядо - и макар, че се бяхме поизнервили покрай ремонта, вече ми липсва ужасно.  Rolling Eyes Но пък тя с такова желания тръгна, нямаше търпение снощи....

За срещата - да ви кажа открихме с мъжа ми страшна кръчма - в Драгалевци / цените обаче са нормални, не е скъпо/ , с "жива" бира - имат пивоварна и я варят на място, много е хубаво. Ако искате, може там да се съберем.

# 211
  • Мнения: 487
Роси, на мен ми ги правиха безплатно (само потребителска 2 лв.) в медицински център "Лора". Намира се на "Позитано" 10 и работят със здравната каса.

# 212
  • София
  • Мнения: 38
Мони, честита годишнина!  bouquet  Бъдете здрави, много щастливи и продължавайте да се подкрепяте   action032  remybussi и уважавате един друг до най-дълбоки старини! И както с казва - таз година трима, след година-две-три - четирима  family4 !
Ау Мони много си хубава с новата блузка  Wink
Между другото днес ми е 1-ви работен ден след огрооооомната почивка от 1 седмица и ми е малко терсене ... А вие момичета нямате спирачка - колко много сте изписали ... Браво на вас! Аз съм много ЗА среща, но не мога в петък-събота-неделя, защото ходим цялото фемили на вилата, но ако организирате нещо през седмицата съм там!

# 213
  • Мнения: 3 216
Sdsm, честита годишнина! Бъдете заедно още дълги години, много любов и рояк дечица!

# 214
  • Мнения: 2 332
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори!!! Страшни сте!  Hug Утре мисля да отида до 20-то ДКЦ, наистина ми е по-удобна. А мога ли да хапна и пийна кафенце преди да ми вземат кръв? Тази сутрин ходих гладна/ некафепила - чувствах се мнооого зле. Мисля си, че би трябвало да може, защото нали няма да ми правят ПКК, а тези изследвания надали се влияят от това дали си ял/пил преди това...  newsm78 Вие как мислите?

# 215
  • Мнения: 44
Здравейте не знам как е при вас, но тук просто не се живее, страшна горещина е и е много задушно.
В събота бяхме кръстници на сватбата на едни приятели и от горещината едва не прибаднах в църквата, но пък иначе купона беше на 6 и на бебока явно му хареса, защото беше много кротък Laughing
Иначе по въпроса за леглата, ние сме се спрели на ето този модел
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2071
Във Враца намерихме подобен модел, който позволява освен това коша да се люлее и заедно с два мартака за двата варианта, обиколник за леглото и комплект завивки струва само 320 лв.
Поздрави от мен и внимавайте със слънцето  bouquet

# 216
  • Мнения: 487
Роси, няма значение дали си яла или пила преди тези изследвания.

# 217
  • Мнения: 2 332
Роси, няма значение дали си яла или пила преди тези изследвания.

Благодаря!!! Simple Smile

# 218
  • Мнения: 198
Здравейте и от  мен !
Върнахме се от моренцето , беше супер , ще пусна снимки Wink Ходихме  в Синеморец, трета поредна година сме там и много ни харесва. Догодина живи и здрави , пак там с беба  Grinning
С нас имаше и семейство с 4 месечно бебе и момченце на 3 и половина години - е по-кротки деца не бях виждала Sunglasses, глас не им се чу . И аз си поръчах такав модел бебе JoyВ неделя бях на преглед, всичко ни е наред, бедрото ни е дългичко, като за мадама  Wink, отговяряме си на седмиците,кръвно 105/65, само килцата от морето са + 3  Sad, и сега плодова диетка малко  Sunglasses
Иначе, днес нашият татко има рожден ден да ви е сладко !
Ето ни двамцата http://snimka.bg/album.php?album_id=37313&photo=100

Честит ден ден на grig на патерици ! Дано си си прекарала суууупер !!!
sdms щастие и любов !

# 219
  • Мнения: 34
Привет и от мен, след дълга ваканция се завърнах и аз  Sunglasses пак много сте писали, ама нищо ще Ви чета с удоволствие. Момичета, искам да попитам тези, които ходят на ЖК в Шейново и вече са си избрали лекар за раждането, кога смятат да говорят с него и откога според вас трябва да се ходи на консултации при избрания лекар? Ще съм ви много благодарна, ако ми отговорите, защото времето си минава и ноември вече не е толкова далеч.

# 220
  • Мнения: 3 034

P.S. Утре някой ще ходи ли на лекцията на сп. "9 месеца"?

аз ще ходя... Laughing

# 221
  • Мнения: 815
На мен много ми харесва идеята на Ивиче за драгалевската кръчма- да не говорим, че никога не съм пила бира веднага след като е била сварена! Събота и неделя съм почивка- дайте да се съберем тогава- но ако на повечето момичета им е удобно в центъра да казват- ама ако сме си пак аз, ивиче и жени- по- добре на Драгалевци Simple Smile

 

# 222
  • Мнения: 1 328
Аз също не съм пила такава бира, така че съм ЗА Simple Smile Пък и Драгалевци - ей го къде е Simple Smile
Joy

# 223
  • Мнения: 247
Привет и от мен, след дълга ваканция се завърнах и аз  Sunglasses пак много сте писали, ама нищо ще Ви чета с удоволствие. Момичета, искам да попитам тези, които ходят на ЖК в Шейново и вече са си избрали лекар за раждането, кога смятат да говорят с него и откога според вас трябва да се ходи на консултации при избрания лекар? Ще съм ви много благодарна, ако ми отговорите, защото времето си минава и ноември вече не е толкова далеч.

veselinka, аз още от самото начало на бременността казах на докторката ми в Шейново, че си я искам за раждането.
Но официално знам, че като излезаш в полагаемото ти майчинство (т.е. 45 дни преди термина) можеш да си запишеш при кой доктор искаш да раждаш там, като това струва 100лв.
Мисля, че по-рано няма смисъл. Поне на мен все ми казват, че и за стволовите клетки било рано да се записвам и пр. други подробности като избор на стая и т.н.
В тарифата, която съм чела там, съм виждала и цена за избор на целия екип. Ама това ми се струва вече малко странна работа...

# 224
  • Мнения: 247
Момичета, приемате ли в последния момент записвания за срещата?
Мен напоследък ме спохождат съвсем ненадейни прилошавания и замайвания и затова ще ми се наложи да реша в последния момент дали ще мога да се влкюча.

Някой друг има ли с такива "екстри"? Cry

Общи условия

Активация на акаунт