Какво не бихте споделили на мъжете си?

  • 3 859
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Не бих споделила подробности от предишни връзки,по принцип не говоря за тях изобщо.
Не бих споделила личните или интимни проблеми на най-добрата ми приятелка или която и да е приятелка.
Не бих споделила тайните на обезкосмяването ми с подробности.
Не бих споделила обикалянето по магазините с него/в интерес на истината и аз ненавиждам обиколките/.
Не бих споделила с него как го наричам на ум когато сме скарани или ме е вбесил за нещо,защото би се ужасил и би ме  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 1 860
 Не бих споделила изневяра, без значение преди него или след това. В повечето случай му казвам, колко съм похарчила, но на някой покупки цените са доста %OFF. Mr. GreenНе бих му споделила, какво си говоря с най-добрата ми приятелка с подробности и как си изкарваме, когато излизаме по женски.

# 17
  • Мнения: 494
Знам ли? Много работи .Ние почти не си говорим  пък за споделяне дума да не става? newsm12

# 18
  • Мнения: 2 495
Цената на нова дрешка, може би...За друго не се сещам newsm78

# 19
  • Мнения: 2 006
Цената на обувките ми Laughing

# 20
  • Мнения: 1 629
Много неща, които така или иначе не споделям с никого. Имам си вътрешен живот и каквото си казвам на себе се си го пазя в тайна Crazy

# 21
  • burgas
  • Мнения: 83
Ами почти всичко си споделям с него, ама веднъж майка му ми говори против него и разбира се не го споделих- много щеше да се разстрои.
Не му споделям и изказванията на моята майка по адрес на свекъра и свекървата-тя хич не ги харесва.

# 22
  • Мнения: 1 393
Никога не споделям за предишни гаджета и т.н.,защото се дразни и после ще натяква с години,а като мога да го избегна,защо излишно да си създавам неприятности.Принципно му казвам това,което мисля,че е редно да знае,а другото минава в графа личен живот  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 407
Не споделям всичко, не всичко трябва да се казва на мъжа.Ако моя приятелка сподели нещо интимно това си е между нас и не мисля, че  е редно  да се казва на друг.

# 24
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че с някой споделям ВСИЧКО. Имам си само МОИ мисли например и не виждам смисъл друг да ги знае Peace
newsm10

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 709
На приятелка бих казала колко струва козметиката ми или парцалите ми без да ме пита, а на половинката си казвам това ако се поинтересува.  Crazy Т.е. не е нужно да бия тъпана за каквото и да е, но до сега всичко, от което се е интересувал съм му казвала. С една дума иска ли да знае - казвам му. И се радвам, че до сега не ми се е налагало да го лъжа за нещо.  Party Не смятам, че имаме някакви тайни. Наши приятели се учудват колко много неща знаем един за друг (особено от миналото ни).  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, някакви големи тайни нямаме, но примерно, ако някой мой роднина или приятел каже нещо кофти по негов адрес - не бих му казала.Ще му остане горчив привкус към този човек след това завинаги - няма смисъл просто NaughtyЗа друго мяй не се сещам...Абе като цяло, нещо, което би го наранило, ще му го спестя, доколкото е възможно.

# 27
  • Мнения: 1 446
Ми знам ли, някоя глупост, която би го разстроила. Не говоря за изневери, още не ми се е случвало.
Цени на дрехи , парфюми и козметики.

# 28
  • Мнения: 2 336
Не бих му казала, ако  някой  момче ми стане симпатично-то ще е за 1-2 дни и ми минава. Според мен няма смисъл да го ядосвам.

# 29
  • Мнения: 5 622

Не мисля, че с някой споделям ВСИЧКО. Имам си само МОИ мисли например и не виждам смисъл друг да ги знае Peace

И определено това не е продиктувано от желанието да остана интересна  hahaha Изумявам се понякога как се интерпретират нещата, честно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт