Дистанционно обучение за учениците- Тема №2

  • 29 311
  • 793
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 328
Не знам какво целят с тези матури, колко могат да плащат родителите за школи и частни уроци ли?
Нагъчкват материал, снемат материал в по долен клас и после -емииии, няма време за упражнения.......Кому е нужно това?

# 136
  • Мнения: 301
Моите притеснения са, че годината може да им се зачете за нулева. Първоначално от министерството обявиха, че лятото няма да се учи, а сега се говори съвсем друго... Няма лошо да се навакса през лятото, дори според мен това е много добро решение предвид факта, че не всеки учител може да преподава онлайн.
Жалко ще е, ако изгубят цяла година.

# 137
  • Мнения: 9 875
Това го обсъдихме, няма да е нулева, тъй като са взели на място 60 процента от материала. А и една нулева година струва много пари за държавата, абитуриентите, всички. А ДГ последна група, нали трябва да станат 1 клас

# 138
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Преди малко учителката по английски, каза на децата че ще има матура и по английски език след 7 клас. По желание, но вдига точките. Това е добре, моят ще се запише, тъй като математиката не му е силна, а с английски език ще навакса.

# 139
  • Мнения: 10 384
Преди малко учителката по английски, каза на децата че ще има матура и по английски език след 7 клас. По желание, но вдига точките. Това е добре, моят ще се запише, тъй като математиката не му е силна, а с английски език ще навакса.
Миналата година нищо не вдигаше матурата по език, нито участва в балообразуването.
Провери си пак...

# 140
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Преди малко учителката по английски, каза на децата че ще има матура и по английски език след 7 клас. По желание, но вдига точките. Това е добре, моят ще се запише, тъй като математиката не му е силна, а с английски език ще навакса.
Миналата година нищо не вдигаше матурата по език, нито участва в балообразуването.
Провери си пак...
Аз слушах учителката като обясняваше, за това го казвам. Тази година е различна от всички предходни.

# 141
  • Мнения: 3 877
В кое училище ще се взима предвид НВО 7 клас по чужд език?
За Варна поне не съм срещала

# 142
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
В кое училище ще се взима предвид НВО 7 клас по чужд език?
За Варна поне не съм срещала


Може би е съвсем ново, поне така разбрах. Ние сме в гр.Елена.

# 143
  • Мнения: 2 909
Нищо не си разбрала, няма такова нещо.

# 144
  • Мнения: 10 384
В кое училище ще се взима предвид НВО 7 клас по чужд език?
За Варна поне не съм срещала
Може би е съвсем ново, поне така разбрах. Ние сме в гр.Елена.
Най-много да им пишат по някоя текуща оценка.
Докато не започнат да го вкарват ЧЕ в бала, за нищо не служи туй НВО...

# 145
  • Мнения: 6 587
Никаква прибавена стойност няма НВО по АЕ. Само се вписва резултатът в 6видетелството за седми клас.

# 146
  • София
  • Мнения: 6 173
Може би е съвсем ново, поне така разбрах. Ние сме в гр.Елена.
Няма значение къде сте. Това е нещо, което се решава на централно ниво. Има си срокове, в които се предлагат и и приемат промени във формата на изпита и класирането. Сега не е това време.

# 147
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Да ви разсея, преди да сте се изпокарали за глупости:

-Уважаеми родители, как протича при вас дистанционното обучение на децата?
- Не зная, ние нашата учителка я блокирахме.

# 148
  • Мнения: 301
Това ми е фаворит от днес Smiley с добър замисъл, но за червен химикал
Скрит текст:

# 149
  • Мнения: 774
Рися как сте блокирали учителката?Нещо не разбрах?

Общи условия

Активация на акаунт