Дистанционно обучение за учениците- Тема №2

  • 29 326
  • 793
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 6 895
И аз септември платих 138лв и след три месеца ги вдигнаха на 170+ (не помня колко точно. Разбирам да е 5-6лв, то това е близо 30%.

# 121
  • Мнения: 2 340
Уча.се вече не е безплатно. Има ли друга платформа с онл клипчета - уроци и ако има някой с опит с абонаментите в уча се - може ли да му пиша ЛС?
Ако имате ученик от седми клас нагоре може да видите "супер урок" в ютуб. Но това е само по математика. На синът ми му е полезно.

# 122
  • Мнения: 10 431
Здравейте, синът ми е в саледми клас и положението с матурите е много неясно. Той иска след 7 крас да продължи в професионална гимназия, но на мен изобщо не ми е ясно как ще става записването за класиранията. Матурите, които се предполага, че трябва да положат неизвестно кога дали ще са им определящи? Някой може ли да ми даде някаква информация
Има много време до тоз момент, всичко става онлайн - нареждането на желания, класирания и т.н. Но първо трябва да минат матурите - и да, те винаги са определящи.

# 123
  • Мнения: 7 987
Аз имам опция за 6-месечен абонамент, но е много по-скъп.

# 124
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Най-малкия абомент за Уча се е 6 месеца.Аз затова и не абонирах моето дете.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Някой да ми припомни от кога са въведени матурите в 7-ми клас?

# 126
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Няма ли опция да се комбинирате майки на съученици и с един абонамент и код да са няколко деца? Приятелка ми е предлагала кода, но моя син се разсейва от анимациите, не ми харесва и жаргонният език понякога и не го използваме. Да си наляга парцалите и да учи. Сега в Тиймс, учителите слагат много презентации и интересни материали за учене. Днес по музика слушаха рок и музика от 70те и 80те. Само по химия учителката много бързо прехвърля урока , хем интересно, хем на забързан кадър. После - правете домашно и оцеляване. При другите е супер приятно и леко с участието на целия клас, хем преподават, хем ги изпитват.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Не става комбинирано..един като е влязъл, втори няма как.

# 128
  • Мнения: 6 298
Mystic, мисля че от 2009/2010г, ако питаш кога са ги въвели.

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Mystic, мисля че от 2009/2010г, ако питаш кога са ги въвели.
м да...помня, че е сравнително скоро Simple Smile
И с риск да ме оплюете...напълно ненужни са. Лично мнение!

# 130
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз така мисля, както и тези след 4 кл на които не пуснах синът ми. Едно време беше къде по-лесно, с бал от дипломата и изпит по предмета с който се влиза в гимназия. Аз кандидатствах с рисуване, това ми беше важно, а не математика. Сега излишно натоварват децата, за да може безброй издателства да бълват сборници и помагала, а школи и частни учители да забогатяват на наш гръб.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Именно...тия пък в 4-ти клас са най, ама най-измислени. Абсурд е!

# 132
  • Мнения: 2 340
Mystic, мисля че от 2009/2010г, ако питаш кога са ги въвели.
м да...помня, че е сравнително скоро Simple Smile
И с риск да ме оплюете...напълно ненужни са. Лично мнение!
То е ясно, но само на родителите.
Нали трябва да следваме чуждестранните модели и да" развиваме"образованието.

# 133
  • Мнения: 2 182
Именно...тия пък в 4-ти клас са най, ама най-измислени. Абсурд е!
Тези в 10 клас са още по-измислени. Те са наистина никому ненужни. 🙂

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Именно...тия пък в 4-ти клас са най, ама най-измислени. Абсурд е!
Тези в 10 клас са още по-измислени. Те са наистина никому ненужни. 🙂
м да..ама там са някак по осъзнати и не ум пука много Simple Smile докато малките треперят.
Абе...ще се оправим някой ден, ама...

П.п. ето щом в сегашното положение не им се иска да ги отложат, та...? Много им е важно.

Общи условия

Активация на акаунт