Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 11

  • 61 379
  • 555
  •   2
Отговори

Анкета

Колко време отделяте сутрин на грижа за лицето?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 06 май 2021, 09:13

  • BG
  • Мнения: 2 217
Мили дами, заповядайте в новата тема! Flowers Tulip

За ново вдъхновение избрах Ел Макферсън "Тялото":


Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10

Моля, вместо запис, споделете как се променя кожата ви с годините и как противодействате? (стана по-суха или по-чувствителна, т.н)

# 1
  • Мнения: 38 945
Благодаря за темата. Моята кожа става все по- тънка.

# 2
  • Мнения: 9 108
Мерси за темата.
Моята с годините става, по суха и мога да кажа :
-нищо не ѝ помага
-мажа тонер/серум с вит. С/крем/олио
-мажа само олио
Разлика няма изглежда абсолютно еднакво, много ми е забавно, като прочета пост в който пише ..."Изглежда напомпана/изгладена/по плътна/по свежа"🤣🤣🤣  Амиии, не не изглежда просто, психиката ти казва че е така ..огледалце на стената, показва все същия фейс. Wink

# 3
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Благодаря за темата!

С годините кожата ми стана мааалко по-малко мазна.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 930
Записвам се и аз в новата тема. На 45 години съм, но все още съм със смесена, а на места откровено мазна кожа. Особено след някои масла лъсва зловещо. Същото е и с някои слънцезащити. Точно затова да питам за някой хубав продукт, който да може да се подновява. Нещо под формата на спрей.

# 5
  • Мнения: 24 042
Моята става по-суха

# 6
  • София
  • Мнения: 38 118
Като че ли не се е променила по оста суха-мазна. Дразни ме, че цялата е тръгнала надолу и имам уморен вид. Сутрин измивам с измивно олио, после слагам серум, крем, бб..

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Кожата ми се изчисти още повече след раждането.Благодаря за темата.

# 8
  • Мнения: 654
Земното притегляне си казва думата! Кожата ми е хубава, но започва да се свлича, за съжаление.

# 9
  • Мнения: 762
Земното притегляне си казва думата! Кожата ми е хубава, но започва да се свлича, за съжаление.
Grinning Челна стойка му е майката.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 152
Земното притегляне си казва думата! Кожата ми е хубава, но започва да се свлича, за съжаление.

Същият случай съм и аз + боря се с пигментация целогодишно Sad

# 11
  • Мнения: 34
Челна стойка 😀май само това помага.Пробвал ли е някой продукт на Saffe от нотино.Аз взех ампули с коензима им и останах много приятно изненадана.Имат и други продукти и много се изкушавам да пробвам и другите.Цените са нормални мисля,че са френски.Друг коензим не намирам.Ако някой е открил на друга марка нека сподели.

# 12
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Здравейте, благодаря за продължението! 🌷
През ноември ще навърша критичните 50 лета! Забелязвам че въпреки грижите, кожата губи плътност, сочност и линиите (назални и надолу към брадичката) се задълбават.
Коригирам със макияж. За сега нямам продукт който да коригира смъкването и задълбаването , освен филъри и битокс, но се отказах твърдо и от тях.
В тази си моя борба, правя йога упражнения и челни стойки, хаха! Хубав ден на всички 🍀

# 13
  • Мнения: 2 334
Здравейте и благодаря за темата! Flowers Hibiscus
Интересно е предложението за челна стойка. Не съм правила от дете, но ако влияе на контура, като нищо ще започна. Надявам се да не се контузя.Joy
Грижата ми не се е променила много през изминалите години, но на контура май нищо не помага, записвам се да следя за нови идеи.

# 14
  • Мнения: 22 379
И аз със свличащата се кожа, засега поддържам с филъри и грижа.
При мен главен проблем са петната по лицето- мелазма и след пъпки, които са си постоянни от доста госини вече(след 35). Скоро навършвам 44

Общи условия

Активация на акаунт