Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 11

  • 61 933
  • 555
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Аз допреди 2-3 седмици пих течен на Pure Nutrition, купен от БГ, но нещо не останах впечатлена, да не кажа, че разни прищраквания по ставите се явиха. 40 дена го пих в комбинация с Витамин Ц. И сега не знам какъв и дали.

# 31
  • Мнения: 2 394
На Doppelherz май са хубави, пия в момента този за стави. Смятам да си взема и от другия за кожа.

# 32
  • Мнения: 1 639
Пия колагена на GNC, тримесечна разфасовка (180), но не мога да преценя добре ли е или зле, по принцип съм доволна от кожата си.
Като изкарам курса ще видя дали нещо ще се влоши, това би ми било евентуално мерило.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Включвам се и аз в темата, на 43 години съм. След 2 много тежки години лицето ми вече не е същото, особено около очите, торбички и много бръчки от долната страна. След бременността имам и пигментация по челото. Пробвах доста неща, сега смених артилерията и минах на Esthederm. Засега впечатленията ми са добри за цялостния вид на кожата, около очите още не мога да дам оценка.

Какво ползвате за пигментация? Имам по лицето и няколко петна по корема. В началото чак ме беше страх какво е, но явно от слънцето (изгорях веднъж миналото лято).

# 34
  • Мнения: 247
Какво ползвате за пигментация? Имам по лицето и няколко петна по корема. В началото чак ме беше страх какво е, но явно от слънцето (изгорях веднъж миналото лято).

За пигментация лекар дерматолог ми препоръча това:

Няма го в България, защото една от съставките била забранена.
Трябва ви рецепта за него и някой от Германия или Турция например, може да ви го набави.

Има силно действие и се маже през ден само на местата с пигментация.
Ползва се макс. месец и то в “тъмната” част на годината.
Кремът излющва и кожата става суха и опъната.
Когато се преустанови ползването, след 5-6 дена всичко се нормализира и се вижда резултата👍

# 35
  • Мнения: 63
Здравейте, въпроса ми може да не е за тука но ми е интересно дали някой е пробвал и използва серумите за лице от тази марка или от тези съставки доста известни са из тик ток YouTube имам интереса но искам да знам дали наистина помагат ще кача снимка
Има още доста видеве


# 36
  • Мнения: 151
Здравейте, и аз се включвам с моите 41 г. Simple Smile. Сутрин и вечер почиствам лицето си с пяна/гел за лице и тоник/мицеларна/флорална вода, след това нанасям крем или олио за лице. Кожата ми винаги е била тънка и смесена - мазна в Т-зоната и суха в останалата част. Имам и широки пори. От 20- годишна използвам козметика за силна хидратация по възможност медицинска и био, най- често Nuxe. В последно време се запалих много по домашната козметика и етеричните масла, така че вече си правя кремовете сама Simple Smile. Доста добри са за начинаещ. Цялата козметика, която използвам помага да се поддържа добрия вид на повърхността, а в дълбочина разчитам на терапии от козметичката ми. Все още правя само неинванзивни процедури (без онези с иглите по лицето), но предполагам че след 2-3 години и тях ще ги започна. Надявам се първите намеси на скалпела да са след 50-те.
Иначе, и аз като повечето забелязах свличане на контура и ми е много депресиращо. От красив триъгълник на 35 (сравнявам снимки) сега лицето ми е топче. Дълбоки бръчки нямам, но финните линии са все повече и личи, че кожата вече е зряла. Интересно е, че бръчки около очите почти нямам за сметка на тези около устните. Все си мислех, че пръво се появява пачия крак.

# 37
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Гита Ог, какъв точно пантенол на пяна ползваш. Аз имам един с 5 % във флакон като дезодорант, но има в него май спирт. Става ли за лицето, а и за косата в корените става ли? Аз също имам промяна в кожата, най вече под очите и на шията. Много изтъня. Незнам какво иска, влага или мазнина. Последно си взех нощен крем и за около очите на Бан, серията с пептидите, но съм страшно разочарована. Като вода е, рядък, постен и все едно нищо не съм сложила след 5 минути. 75 лв на вятъра пак заминаха. На 48 г. съм, все още с цикъл. Но естрогена пада.... Няма я вече онази еластичност и плътност.

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 17:26 от зелено камъче

# 38
  • Мнения: 463
Здравейте, въпроса ми може да не е за тука но ми е интересно дали някой е пробвал и използва серумите за лице от тази марка или от тези съставки доста известни са из тик ток YouTube имам интереса но искам да знам дали наистина помагат ще кача снимка
Има още доста видеве



Аз ползвам от около месец техен продукт с хиларон по препоръка на моя позната. Определено съм много доволна. Много по-свежа ми е кожата, бръчките не изчезват, но по загладени, незабележими са.
Важно е тези продукти да се ползват според указанията (най-важното е как е комбинирате с другите продукти, които използвате за лице).
Много ми препоръчаха и на тази марка и серума за тъмни кръгове, но все е изчерпан.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 881
anichkaffm, може ли линк към този серум за тъмни кръгове?

# 40
  • Мнения: 22 777
anichkaffm, може ли линк към този серум за тъмни кръгове?
Да не е кофеиновият серум?

# 41
  • Мнения: 463
anichkaffm, може ли линк към този серум за тъмни кръгове?
Да не е кофеиновият серум?
Да: кофеиновият серум имах предвид:
THE ORDINARY CAFFEINE SOLUTION 5% + EGCG СЕРУМ. Има го в Дъглас в момента: поръчвам Simple Smile
Ще давам отзиви след това.

# 42
  • Мнения: 8 511
На мен не ми хареса и никаква полза не видях. След месец ползване го изхвърлих.

# 43
  • Мнения: 3 922
На The Ordinary в момента ползвам granactiv retinoid 2%, niacinamide, matraxil и  alpha arbutin+hyaluronic acid. Много съм доволна от тези продукти.  Има отделна тема за тази марка във форума.

# 44
  • Мнения: 463
На мен не ми хареса и никаква полза не видях. След месец ползване го изхвърлих.
От кой продукт сте недоволна? От този за тъмните кръгове и подпухналостта ли?

Общи условия

Активация на акаунт