Проблем с ануса

  • 1 667
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здр на всички много съм притеснена и незнам точно какво да правя малката е на 1г.4м имаме постоянен запек и неможахме да преодолем.Сега ни излезнаха в ануса апценс лл така ни каза и ни изпрака в детски хирург ама иска да е след  тазе пандемия ако мога да кача снимка ще и кача просто ме е много страх ако има някоя майка със същия проблем да ми помогне

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 14:05 от bubanka

# 1
  • Мнения: 10 622
Запека трябва да го оправите. Смяна на диета + лаксативи (слабителни). Това на снимката рана ли е?

# 2
  • Мнения: 60
Да реална снимка е какво ли не използвох ефекта е много молко пак му е твърт акото чуствам се вече с някаква без изходитца

# 3
  • София
  • Мнения: 3 189
Здравейте, аз тук не виждам снимка. Пратете ми я на лични или на мейла obrankov@abv.bg.

# 4
  • Мнения: 60
Здр изпратих ви на лично снимката.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 189
По снимката нищо не личи. Опитайте се да направите по-добра. По принцип, ако това е перианален абсцес, значи състоянието е спешно и трябва да отидете в кабинета по детска хирургия на "Пирогов". Повече не мога да Ви кажа.

# 6
  • Мнения: 2 288
Моят син беше 3-4 месечен, когато му се появи перианален абсцес и му наоравиха инсцизията в детска хирургия Пирогов. Самата операцийка не е опасна за детето по никакъв начин, но се прави с пълна опойка и вероятността след нея да се образува фистула е голама, което налага повторна операция и поставяне на конци след няколко месеца.
Като майка преминала през това разбирам притесненията ти, но трябва дс решите проблема възможно най-скоро. Късмет

Общи условия

Активация на акаунт