БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОРЕ!

  • 1 617
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Много тревожни мигове си преживяла, enigma_gold! Дано това остане най-голямото изпитание за теб и сина ти! Сега пред вас са светли и щастливи дни - радвайте им се пълноценно!
  Kissing Heart
А за Д-р Живков мога само да кажа - слава на Бога,че Ви има, Докторе! smile3525

# 16
  • Мнения: 133
честито! да ви е живо и здраво детенцето и много да ви радва!

# 17
  • Мнения: 356
       Радвам се за вас! Аз съм имала проблем с единия крак, но са ме оправили с  операции, така че разбирам как се чувствате. Да е живо и здраво бебенцето, а всички близки покрай него! Много щастие и много радост ви желая!

# 18
  • Мнения: 46
Благодаря ви момичета за хубавите думи.На вас и вашите бебоци целувки и щастливи и безгрижни мигове.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 578
Браво на Доктора. Дано има повече като него. А бебчо да е жив и здрав и много да ви радва.

# 20
  • Мнения: 292
Благодаря ти, че го сподели с нас - само приятни изненади оттук нататък и мноого, много щастие - и за вас и за бебо!!! Като чета подобни неща ми се възвръща вярата в доброто и българските лекари!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Браво на доктора и на Вашия дух! Да нацелувате най-хубавите крачета!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 949
Браво на доктора и на Вашия дух! Да нацелувате най-хубавите крачета!  Simple Smile
newsm44 newsm44 newsm44
 newsm10 newsm10 newsm10
  love001  love001  love001

# 23
  • Мнения: X
Да ти е живо и здраво детенцето и повече да не ти се налага да търсиш лекарска помощ!А на тези на които все пак им се налага-да случват на такива доктори-дето хем си гледат работата,хем са и хора... Praynig

# 24
  • Мнения: 3 376
Слава Богу,че все още има такива благородни  Доктори Peace
Да ви е живо и здраво момченцето  Hug

# 25
  • Мнения: 219
Браво на добрия Доктор! Браво на теб, че го написа тук, за да върнеш вярата ни , че все още има български ДОКТОРИ. Да ти е живо и здраво детенцето.

Не мога по-добре да го кажа.
Да ти е живо и здраво детенцето и скоро да забравите всички тревоги. Целувки на мъника.

# 26
  • Мнения: 46
http://pertu.data.bg/Ponseti/The_PLONSETI_Method_Parent_Guide_DVDRip.avi
Това е линк към филм,който качих специално за майките,които ме питаха за подробности около метода.Този филм е направен в клиниката на проф.Понсети и подробно описва метода.
----------------------------------------------------------------

http://equinovarus.hit.bg

А този е към сайт,в който благодарни родители описват своята история.Те са лекували детето си при д-р ЖИВКОВ.
При тях лечението е било по-продължително от нашето,защото това детенце е било най-сложния случай .
За сравнение ние носихме 2 седмици гипс,на третата доктора направи на бебо тенотомията.След това носихме 3 седмици гипс и сега сме със здрави крачета.Само вечер слагаме на бебо докато спи обувчиците,които д-р Живков поръчва от Щатите.
Ако имате някакви още въпроси ми пишете тук или на enigma_gold@mail.bg
Ще отговоря на всички.Виждам ,че има още много деца с такъв проблем,затова ми пишете и питайте каквото ви интересува.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 511
 smile3501 smile3501 smile3501

Браво на професионалиста!!!

А детето ти,enigma_gold,
да тича радостно и да беснее на воля!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 830
Enigma, много ти благодаря, сега тегля филма. Ще видя за какво става дума.

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 23:41 от Elena_Ch

# 29
  • Мнения: 46
Enigma, много ти благодаря, сега тегля филма. Ще вида за какво става дума.
Simple Smile
Ако имаш въпроси ми пиши на лични и ще ти обясня всичко.

Общи условия

Активация на акаунт