килим или мокет

  • 5 423
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Категорично килим!

# 16
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И аз съм твърдо за килима Simple Smile нека се вижда красотата на паркета, а и мокетите събират още повече прахоляк, който трудно се изчиства с годините. Килим се пере по-лесно от мокет и т.н.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Кой тип килим е най-лесен за поддръжка? .. и къде ги има? ..например никъде не видях памучен килим, за който се говори тук.

# 18
  • Мнения: 133
Също за килим. Ние също сме с паркет и на детето в стаята сме. сложили вълнен тип "персийски" килим. Почистването е по-лесно, а се налага да се прави често

# 19
  • София
  • Мнения: 797
 Килим. Мокет вече не знам някой да слага.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Щом вече има паркет няма смисъл да го затваряш с мокет. Слагаш един килим, за да може детенце да се търкаля и след време като решиш го махаш.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Не съм искала да затварям паркета, за мокета си мислех да е обшит и с размера на килим. За мен е по-важно кое е по-практично и се поддържа лесно. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 990
Кой тип килим е най-лесен за поддръжка? .. и къде ги има? ..например никъде не видях памучен килим, за който се говори тук.

Може да провериш в магазина за килими на Околовръстния път до Айко /който пък е до Шел-Симеоново/ Там има голямо разнообразие  има и вълнени,а за памучни незнам -трябва да питаш.Мисля,че са белгийски и килимите и мокетите  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 134
И аз съм за килим! Определено се почиства по-лесно Peace

# 24
  • Мнения: 5 622
Килим Peace Последно гледах едни на ТСМ - памучни  - мнооого ми харесаха и не бяха никак скъпи Peace

И аз ги гледах. 140/200 см са. Страшни- белички, 100% памук и тук струваха само 55 лв  Peace

# 25
  • Мнения: 863
Килим Peace Последно гледах едни на ТСМ - памучни  - мнооого ми харесаха и не бяха никак скъпи Peace

И аз ги гледах. 140/200 см са. Страшни- белички, 100% памук и тук струваха само 55 лв  Peace

Sorry за офф-а-ам тука,в Бургас,бяха по 24 -майка ми ги купила за завивки за легло,макар 4е на мен много ми прили4аха на килим,с ресни отстрани,предполагам 4е за едно и също нещо говорим newsm78

# 26
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Peace

# 27
  • Мнения: 1 413
Кой тип килим е най-лесен за поддръжка? .. и къде ги има? ..например никъде не видях памучен килим, за който се говори тук.

Написала съм ти го малко по-нагоре, ама като не си четеш темата Wink

# 28
  • Мнения: 781
Определено ЗА килим. В къщи сме с паркет и нямам нищо постелено....детето си играе, търкаля и не се оплаква.

# 29
  • Мнения: 191
Още един глас за килим,лесно и удобно за почистван. Peace

Общи условия

Активация на акаунт