Има ли желаещи за СТРАХОТНА ДИЕТА?

  • 2 044
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Аз лично не изпитвам глад,но има моменти,когато ми идва да убия някой за нещо сладичко,адски ми се прияжда Embarassed.Тогава налитам на водата.
Успех и на теб,Krasi!

# 16
  • Мнения: 371
Купила съм си Хром на капсули- убива япетита за сладко (поне така ми казаха в дрогерията). Колко кг си свалила вече?

# 17
  • София
  • Мнения: 35 951
Здравейте, мами! Как върви диетата, още ентусиастки има ли? Аз я започвам от днес, че много излишни килца имам! Споделете резултати! Силно ли е чувството за глад, кога преминава? Благодаря предварително и  Peace успех на гладуващите!!!
Първо ти желая успех!
В началото се изпитва глад - първите 2-3-4 дена, след това/като се посвие стомаха / е лесно. Точно спазвай количествата храна - по-добре е по-малко, отколкото повече /по-бързо ще има ефект/
Трябва да издържиш първите няколко дена и да не се поддаваш на глада - пий повече вода.
Ефекта от диетата е страхотен, но трябва да си стриктна в това - количество храна и време на прием. Спазвай я възможно най-стриктно. Резултатът зависи от теб. Grinning

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 18:08 от denis_d

# 18
  • Мнения: 524
Хайде да я шправим. Аз в момента съм на ден 13 ти;-)

За мен е доста ефективна и лесна за спазване.

# 19
  • Мнения: 164
Аз все още си задържам -0,5кг.Знам си,че много бавно свалям и не чакам смайващи резултати.На седмица да сваля най-много 1 кг,(за месец може да станат 4  baby_neutral), но ме устройва.
Успех на всички!

# 20
  • Мнения: 91
Май наистина има ефект. Но честно казано не я спазвам съвсем стриктно Embarassed. На нашия кантар много не може да се вярва с голяма точност, но аз се чувствам по-добре! Днес е трети ден да видим вече дали гладът ще отшуми Grinning

# 21
  • Мнения: 337
И аз се присъединявам към вас  Grinning Отдавна се каня да я направя тази диета и все се отказвам и аз не знам защо  Laughing И на мен са ми останали 5-6 килца от които ще се оттърва най-трудно  Cry Желя на всички успех и постоянство   bouquet

# 22
  • Мнения: 164
Добро утро!
Момичета,как върви диетата?Аз все още съм си 53 кг и не съм мръднала кантара.
Утре съм на сватба и определено ще наруша режима,но да са живи и здрави младото семейство!
Да ви питам,правите ли някакви упражнения?Аз по принцип редувам тае бо и упражненията на Синди Крауфорд,ама тия дни не гони един мързел Embarassed и нищо не съм правила,освен разходки.

# 23
  • Мнения: 191
почвам от днес.....дано да издържа,че трябва да сваля едни 4 килограма,а след 10 дни ми предстои сватба и затова мотивацията ми е просто на 6!А тази диета има 3 етапа нали?

# 24
  • Мнения: 164
Да,3 етапа са по около 14 дни.Имам ги свалени на компютъра.Ако има желаещи мога да ги пусна

# 25
  • София
  • Мнения: 35 951
почвам от днес.....дано да издържа,че трябва да сваля едни 4 килограма,а след 10 дни ми предстои сватба и затова мотивацията ми е просто на 6!А тази диета има 3 етапа нали?
Според мен може да ги смъкнеш до събитието.
Аз смъкнах за 14 дена 2,5 кг - но без никакво усилие.
Моят съвет е да ядеш по-малко като количество по време на  белтъчното и въглехидратното  хранене. И спазвай часовете за хранене.
Да не са 4, но поне 3 кг може да свалиш.
Успех!

ПП. Пий поне 2л вода на ден - аз правя така, на всеки час по 1 ч.ч вода /от това също се отслабва/

# 26
  • Мнения: 524
Крони, споко и аз съм така. Мноого бавно свалям. Наистина максимум по 4 кг на месец. Спазвам Страхотна диета ( не особенно стриктно) например има дни в които трябва да ям въглехидрати и на мен не ми се ядат и пропускам, на другит ден ям 50 гр сурови бадеми и така.. Та до сега ето вече 3 месец виждаш резултатите! Не се предавай!

Аз за сега 2ра седмица задържам не свалям нито грам ( е , поне и не качвам).
Вчера в отчаянито си изядох 2 сладоледа Blush и ми стана толкова зле Sick

# 27
  • Мнения: 164
Аз също се поддавам на изкушението да си хапна нещо различно от диетата и на следващия ден хапвам само плодове и зеленчуци,нещо като разтоварващ ден.

# 28
Има резултати. След трите етапа /на не стриктно спазване/ съм -6кг.
Научих се на хранителен режим, който никога не съм спазвала.
Вярвам, че това също допринася за отслабването, както и пиенето
на вода. Смятам 10 дни да премина на друга, а след това отново
на Страхотната.
Успех на всички захванали се с разумни диети.

Общи условия

Активация на акаунт