Електронни четци - Тема 24

  • 45 816
  • 754
  •   1
Отговори
# 360
  • Португалия
  • Мнения: 4 020
а защо не потърсиш съпорт-а на официалната им страница?
имам някакъв смътен спомен, че съм се разправяла с тях по подобен въпрос-за липсваща част от софтуера
и, преди години,над 10г, заради проблеми с облака, и...май с това се изчерпва опитът ми с тях
но мисля,че бяха доста услужливи
машинката е желязна, но ти вече го знаеш Ill
аз съм пристрастна разбира се, въпреки че съм ползвала и други марки устройства,не могада се прежаля-дори за подарък купувам само pocketbook

# 361
  • Мнения: 18 562
Желязна ама дисплея прецака ли се край. Това им е клабата част. Изпуснах го веднъж и замина. Но беше от невнимание. Ще опитам да се свържа с тях.

# 362
  • Мнения: 114
Спрях се на Kindle Paperwhite 4 2018! Това сякаш е най-купуваният модел на марката в средния клас, ако правилно съм разбрала има и подсветка, и смятам че 8гб са достатъчни като памет. Ако имате съвети към мен ще съм благодарна!

# 363
  • Мнения: 25 660
Добър е моделът, няма да съжаляваш. Паметта е повече от достатъчна – едва ли скоро ще я напълниш. Simple Smile

# 364
  • Мнения: 93
Аз пък от вчера замених стария базов 6 със новия 10. Изненадан бях, че от тази година и той е с 8 Гб.

# 365
  • Мнения: 2 755
Аз пък от вчера замених стария базов 6 със новия 10. Изненадан бях, че от тази година и той е с 8 Гб.
Имат ли забележима разлика освен гумирания гръб?

# 366
  • Мнения: 93
На първо четене е по-тънък. Стори ми се, че малко лагва.
Гумиран не бих казал, има такова усещане.

# 367
  • Мнения: 2 755
На първо четене е по-тънък. Стори ми се, че малко лагва.
Гумиран не бих казал, има такова усещане.
А за четене  и осветлението имат ли разлика? Струва ли си да дам 30 Евро повече за Paperwhite?
П.п. извинете,  новият Ви модел пак базов ли е или Paperwhite?

# 368
  • Мнения: 93
Аз бях в подобна дилема дълго време. Пейпъруайта си е класика. От друга страна прецених, че няма да чета в басейна. 8 Гб няма да ги напълня скоро (не въвеждам повече от 200 книги), а и този екран почти никакна рамка не го пази. Едно падане ще му е фатално, въпреки че досегашния ми четец не е падал. Пу пу. Не на последно място разликата в цената от 60-80 лв. в полза на базовия модел.
В крайна сметка избора дойде от само себе си. Взех базовия модел - 10 от 2019 година.
Бонус се оказа по-голямата памет - 8 Гб.

# 369
  • Мнения: 2 755
Четох мнения, че базовият е натоварващ очите и труден за четене, затова много се колебая.

# 370
  • Мнения: 93
Разликата е в резолюцията. Усещало се ако гледаш комикси и увеличиш. На текст нямало разлика.

# 371
  • София
  • Мнения: 9 930
Нямало разлика ама друг път...
Двойна е.

# 372
  • Мнения: 100
Има разлика в текста, голям пропуск от мен, че 8 год. съм от базов в базов. От около две седмици съм с Paperwhate, за нищо не заменям. Цветните бяха по 110£

# 373
  • Мнения: 8
Някой има ли kobo aura second edition? Гледах ревюта и сравнения с kindle и пак се чудя кой да избера.

# 374
  • Мнения: 2 243
Привет!Моля за малко помощ,закупих Киндъл 2019 и се опитвам да прехвърля книги от Calibre както досега съм правла с кабел/в случая ползвам оригиналния кабел/,но безуспешно,пробвах и с друг кабел,с който съм прехвърляла на предишния киндъл,но не става,в нета четох да го въведа като камера и т.н.,проверих изправността на usb портовете....без резултат...просто в Calibre не е активна опцията send to main memory..преди ми е правило проблем,ако кабелът е само за зареждане на батерията,а не такъв и за прехвърляне на книги...пълна мистерия.

Общи условия

Активация на акаунт