Електронни четци - Тема 24

  • 45 632
  • 754
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 978
Тази сутрин започна да се зарежда без проблем. В момента ще изчакам да видя дали ще се зареди .
Но вече явно трябва да се оглеждам за нов. Да и при  хубава промоция ще се възползвам, освен ако Киндъла не ми спретне отново някой номер.
Ако можеш изчакай. На 12.10.2020 г. взех paperwhite от немския Амазон за 68.22€. По-добре да се дебне за добра цена. Иначе в момента е 120€, пак е по-ниска цената от 319 лв.

# 616
  • Мнения: 13
Ако можеш изчакай. На 12.10.2020 г. взех paperwhite от немския Амазон за 68.22€. По-добре да се дебне за добра цена. Иначе в момента е 120€, пак е по-ниска цената от 319 лв.
А на какъв принцип горе долу се случват доставките на поръчки от немския Амазон? Директно до България ли го поръчвате или използвате фирма посредник?

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 11:45 от ayu_sa

# 617
  • Варна
  • Мнения: 4 444
С посредник, за около седмица идват.

# 618
  • Мнения: 315
Благодаря за съветите. Наистина, ако не ми направи пак някой номер - ще изчакам някоя промоция.
Ако ли не ще купувам на момента.
319лв. ми се стори добра цена - с включено зарядно, кабел, протектор, калъф (има калъф Звездна нощ на Ван Гог -любимата ми картина:)) и още нещо имаше.

# 619
  • София
  • Мнения: 19 143
А на какъв принцип горе долу се случват доставките на поръчки от немския Амазон? Директно до България ли го поръчвате или използвате фирма посредник?
В повечето случаи доставката е безплатна само за Германия, така че посредникът е добра опция.
Освен това, превозвачите май имат някакъв по-добър статус там, съответно доставката за тях е безплатна винаги, докато иначе май БД е над 29 евро...

# 620
  • Мнения: 237
Моля за съвет. Pocketbook Incpad3  или Pocketbook color.На една цена са. Сега съм с Lux3 , идеален ми е като размер, дали ,incpad няма да ми е голям, гледам че хвалят точно, че е с по-голям дисплей. Някой ако е бил с 6 инчов и е минал на по-голям дисплей нека каже.Color е ясно защо, заради  цветните корици Simple Smile

# 621
  • Мнения: 504
Cuckoo, не намерих в сайта royallib.com как се търсят книги на български език, не намерих филтри изобщо. В сайта rulit.me си има доста филтри, оттам съм теглила книги.

# 622
  • Мнения: 18 993
А на какъв принцип горе долу се случват доставките на поръчки от немския Амазон? Директно до България ли го поръчвате или използвате фирма посредник?
В повечето случаи доставката е безплатна само за Германия, така че посредникът е добра опция.
Освен това, превозвачите май имат някакъв по-добър статус там, съответно доставката за тях е безплатна винаги, докато иначе май БД е над 29 евро...

Това за кой превозвач?

# 623
  • София
  • Мнения: 12 550
Като се купува Киндъл доставката винаги е безплатна в немския Амазон, защото просто цената му е над изискуемия минимум от 29 евро. Иначе аз ползвам Габко. Проследно преди 2 седмици ми докараха една порцеланова чаша от Германия непокътната Grinning Тарифата им е около 3,60 лева за килограм, ако помня правилно

# 624
  • Мнения: 18 993
За Киндъл ясно, но е написано че и евтини неща под 29 евра до някой доставчик са с БД, та ми е интересно.

# 625
  • Мнения: 19
Здравейте,да не пускам отделна тема искам да ме посъветвате какъв удобен калъф да се купя за Kindle paperwgite.
Подариха ми го и още го разучавам.      
Но искам да го нося с мен когато пътувам и за това ми трябва лек и удобен калъф.
Не държа да е кожен,разглеждах ги има голям избор.С магнитна закопчалка ми се виждат сякаш най-удачни.Ще съм Ви благодарна да ми дадете съвети!

# 626
  • Мнения: 236
Здравейте, мога ли да попитам на Touch lux 5 как се прави скрийншот? Поразгледах клипчета и потърсих, но не успях да намеря информация. Извинявам се, ако вече е писано някъде, но съм го пропуснала

# 627
  • София
  • Мнения: 19 143
За Киндъл ясно, но е написано че и евтини неща под 29 евра до някой доставчик са с БД, та ми е интересно.
Честно казано, не съм проверявала лично, информацията е на превозвача.
Във ФБ група за покупки на Leron и GGBG веднъж попитах за някаква стока (15-16 евро) колко е доставката в Германия и ми отговориха следното "До склада ни в Германия ще е безплатно, след това ще бъде 3лв/кг до София."
Веднъж поръчвах кецове за 23 евро, но изрично беше упомената БД за Германия.

# 628
  • Мнения: 213
Здравейте, повече от година ползвам Kindle paperwhite 2018 без никакви проблеми. Преди седмица купих още един и за половинката и вече няколко пъти се случва да забива, нещо което не ми се е случвало до сега. Някаква идея от какво може да е или просто дефектна бройка? Така изглежда като забие, само рестарт помага.

# 629
  • Мнения: 5 320
Къде е купуван? Нов ли е или втора ръка? Подновяван ли е софтуера? Може след актуализация да се оправи или именно тя да е довела до това забиване.

Общи условия

Активация на акаунт