Клиники в Истанбул - тема 9

  • 38 876
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Здравейте, някой дали е успял да направи онлайн консултация и ако да в коя клиника? Как точно протича? Безплатна или платена е?
Предварително благодаря!

# 31
  • Мнения: 2 420
Здравейте, някой дали е успял да направи онлайн консултация и ако да в коя клиника? Как точно протича? Безплатна или платена е?
Предварително благодаря!
Момичета споделиха, че в Бахчеджи са имали онлайн консултация
.

# 32
  • Мнения: 53
Моя приятелка направи с Бахчеджи. Безплатна е консултацията, има реклама в тяхна фейсбук страница, можете да се свържете и с Хафизе Солмазова.

# 33
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета! Аз преди около месец направих онлайн консултация в Бахчеджи. Имах записан час за първичен преглед в клиниката, който се отложи поради Коронавируса. Но координаторката се обади и ми каза, че може да се осъществи онлайн консултация с доктора. Идеята ми допадна. Консултацията е безплатна. Първоначално координаторката поиска да ѝ изпратя каквито изследвания имам, след което организира дата и час за консултация за след 4-5 дена. Разговорът беше по Whatsapp и премина много добре. Отначало се притеснявах малко, но съдействието на координаторката, която превеждаше всичко, премахна езиковата бариера. Докторът беше много сърдечен, задаваше въпроси, като по този начин насочваше и улесняваше разговора, изслушваше ме внимателно, разлеждаше изследванията ми.  Накрая обобщи случая, изложи ми вариантите на действие, очакванията и препоръките. Разбрахме се след като свърши Пандемията, да започнем стимулация. Надявам се, това да е скоро. Сега поддържам връзка с координаторката.

# 34
  • Мнения: 2 420
Sasha123, а казаха ли ви кога предполагат, че ще започнат стимулациите? Имат ли информация за обстановката в Турция?

# 35
  • Мнения: 59
Координаторката каза, че ще ме информира когато започнат да приемат пациенти от България.

# 36
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета на кратко имам три аборта в 4 мес. Два От опитите са инвитро тук в БГ. Прекъсване на бремеността поради медицински причини, плода не се развива правилно. По точни и в трите случай двете полукълба на мозъка не се разделят. Направихме купища изследвания, предполагаха какво ли не, но не откриха категорична причина за случващото се. Януари тръгнахме към Мемориал с последни надежди, че там найстина ще открият проблема. Днес излезна резултата от exome test и се оказа, че аз съм носител на увреден ген. Шока е голям, сега предстои сет-ъп тест след което ще изследват всеки един ембрион. Ще съм благодарна ако има момичета, който са минали по този път с генетичен проблем в Мемориял дали имат успех. Знам че там са най- добрите в генетиката.

# 37
  • Мнения: X
Милата защо не са ви казали още тук да го направите този тест веднага . Успех пожелавам

# 38
  • Мнения: 53
Sasha123, а казаха ли ви кога предполагат, че ще започнат стимулациите? Имат ли информация за обстановката в Турция?

До колкото знам няма все още определена дата, но и границите са затворени. Може би според отварянето на границите ще се уточни.

# 39
  • Мнения: 99
Здравейте момичета и ние проведохме онлайн консултация по вайбър с док.Емре. Беше много усмихнат,отзивчив,пояснителен др задаваше въпроси координаторката превеждаше, разглеждаха изследванията които предварително бях изпратила по вайбър.
След което док. ни обясни какви могат да бъдат причините, даде ни препоръки (витамини омега3 коензим10).Сега си кореспондираме с координаторката и чакаме да се отворят границите за да можем да почнем стимулация за да стигнем една крачка по напред към нашата мечта.

# 40
  • Мнения: 19
Здравейте и успех на всички! Утре ми предстои онлайн среща по УотсАп с лекар от екипа на проф. Кахраман и преводачката Нериман Насуфова, след срещата ще съобщя как е минало. Според нашите специалисти тук сме с мъжки фактор. Някак си обаче не ми се иска да започваме каквто и да било тук в Бг. Скептична съм, особено че и моя гинеколог най-безскрупулно ми каза право куме в очи, че 1-2-3 пъти неуспешни опити ще имам тук в Бг, ще се срина психически и тогава ще ми писне, ще ида в Турция и ще забременея от първия път. Просто се втещих! Ума ми не го побра, но вече какво ли не чух и какво ли не преживях. За жалост ние тъкмо подготвяхме комплетка от изследвания които ми изпратиха по имейл, бяхме готови на 11 март и хоп... на 13 март изренредно положение. Нищо и това ще мине! Аз вярвам, че там ще ми помогнат и ще ни предразположат, а не както тук ... демотивират ме, карат ме да се чувствам непълноценна и жалка... просто не разбирам с каква нагласа точно трябва да е човек, с каква психика, за да издържи това дебилско отношение... няма да ви отегчавам повече. Утре след срещата ще пиша как е минало. Simple Smile Ако някой реши да ми пише на ЛС своя опит и преживявания в Мемориал, ще бъда много щастлива! Благодаря!

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 14:45 от Dara_The_Dog

# 41
  • Мнения: 53
Аз не бях в Мемориъл, но повярвайте, че всичко ще бъде много, ама много по-различно от България. Чувствах се абсолютно по същия начин преди да отида в Турция на лечение. А сега броя дни до най-голямото щастие.

# 42
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, включвам се отново да съобщя, че ще започваме лечение като приключат извънредните мерки заради пандемията. Ние сме при др Емре Тургут, и сме с мъжки фактор. Трябваше мъжът ми да пие лекарства преди лечението и после да започнем, та дойде периода и се надявам да успеем в най-скоро време.

# 43
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, и ние сме при доктор Емре по време на онлайн консултацията беше ми дал препораки да приемам витамини преди да почнем стимулация. Сега ги приемам тях и чакаме да се отворят границите за да можем да пътуваме.

# 44
  • Мнения: 60
Здавейте, момичета! Чета форума и съм ви много благодарна за споделения опит и цялата информация! Ние сме с мъжки фактор, при мен няма установен абсолютно никакъв проблем. Имам една извънматочна след първото инвитро и една биохимична бременност след второто! Не живеем в България и тук процедурата е малко по-различна. Няма постоянни изследвания на хормоните както в БГ, цветна снимка ми е правена веднъж и то съвсем в началото! След всичко, което изчетохме сме се насочили категорично към Турция, но се чудим коя клиника е най-подходяща за нас, като се има впредвид мъжкия фактор! Ще ви бъда много благодарна, ако споделите вашия опит! Пожелавам успех на всяка една от вас! Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт