Къде може да се подаде оплакване срещу чстна клиника?

  • 7 982
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 416
Имах предвид, че кадърни лекари има и  в други клиники, но темата не е "За и против Св. Петка" Peace

# 46
  • Мнения: 601
Според мен, не може да се говори за професионалист, щом човека толкова е изпуснал нещата....но ако действително рецепционистка е 80  #Crazy ??? годишната му роднина има някаква логика. Предвид изложените факти, скромното ми мнение е, че семейните връзки са в разрез с добрата практика  Mr. Green.  Не би могло да се работи ефективно, ако няма кой добре да организира нещата. Независимо колко добър е специалиста. Това е отвратително отношение и е просто нелепо така глупаво да си петниш репутацията - било заради роднина, някой лев повече осигуровки или други подобни глупости  Shocked !

# 47
  • Мнения: 7 837
В Щатите има прекрасни специалисти, нека се обърне тук към някоя клиника. Защо разчита на БГ лекари  newsm78

# 48
  • Мнения: 13 512
На рецепцията  Митова стои инцидентно-когато замества някого.Иначе си има други 3 жени на смени,които са рецепционистки.

# 49
  • Мнения: 13 512
В Щатите има прекрасни специалисти, нека се обърне тук към някоя клиника. Защо разчита на БГ лекари  newsm78

и аз това се чудя!Защо всички чакат да си дойдат в БГ, за да си направят зъбите,  ботокса, епилацията,корекция на зрението...а в същото време плюят лекарите,клиниките и системата. Ами ето-имате избор.Живеете в чужбина-лекувайте се там.Ние като нямаме избор,си записваме часове и  чакаме.

# 50
  • Мнения: 2 550
В Щатите има прекрасни специалисти, нека се обърне тук към някоя клиника. Защо разчита на БГ лекари  newsm78

и аз това се чудя!Защо всички чакат да си дойдат в БГ, за да си направят зъбите,  ботокса, епилацията,корекция на зрението...а в същото време плюят лекарите,клиниките и системата. Ами ето-имате избор.Живеете в чужбина-лекувайте се там.Ние като нямаме избор,си записваме часове и  чакаме.

Да, ама в Бг да си оправиш зъбите излиза почти без пари  Crazy
 Mr. Green Това ще да е причината.

# 51
  • Мнения: 6 039
Като си помисля, колко мои клиенти биха се наредили на опашка да се оплачат от мен по подобни повеоди..........ама дори да ги прочета, изобщо няма да ми пука.  Naughty
Забелязала съм, че повечето клиенти си мислят, че са единствените, за които работя. Е такива просто им вземам здравето. Правя ги криви и ги изнервям, така както те си позволяват да ме нервят. Правилата наистина ги диктувам аз. Не съм продавачка в магазин. На който не му харесва да не ме занимава.
Така разсъждавам аз. И механизмът наистина работи....

Малко грубо казано, но щом го смяташ за правилно...


Грубо, брутално, всякакво.  #2gunfireПиснало ми е от разбирковци, и аз си имам правила и аз имам право да се държа както си искам, на никого не съм слуга. Не позволявам никой да ми се качва на главата. Знам си цената, клиенти бол, специалисти също, всеки да избира. Не мога да намеря общ език с хора, които като седнат вечер на масата и започват да ми звънят по жизнено важния въпрос какъв ще е парапетът - син или зелен.

# 52
  • Мнения: 13 512
В Щатите има прекрасни специалисти, нека се обърне тук към някоя клиника. Защо разчита на БГ лекари  newsm78

и аз това се чудя!Защо всички чакат да си дойдат в БГ, за да си направят зъбите,  ботокса, епилацията,корекция на зрението...а в същото време плюят лекарите,клиниките и системата. Ами ето-имате избор.Живеете в чужбина-лекувайте се там.Ние като нямаме избор,си записваме часове и  чакаме.

Да, ама в Бг да си оправиш зъбите излиза почти без пари  Crazy
 Mr. Green Това ще да е причината.

Е,тогава си заслужава чакането.

# 53
  • Мнения: 826
В Щатите има прекрасни специалисти, нека се обърне тук към някоя клиника. Защо разчита на БГ лекари  newsm78

и аз това се чудя!Защо всички чакат да си дойдат в БГ, за да си направят зъбите,  ботокса, епилацията,корекция на зрението...а в същото време плюят лекарите,клиниките и системата. Ами ето-имате избор.Живеете в чужбина-лекувайте се там.Ние като нямаме избор,си записваме часове и  чакаме.

Да, ама в Бг да си оправиш зъбите излиза почти без пари  Crazy
 Mr. Green Това ще да е причината.


В щатите корекция на зрението излиза м/у 750-2000$ на око.
И в пове4ето слу4аи не се покрива от здравния иншуранс.
В БГ ще платят 2000 лв за двете о4и.
Ето ви при4ина! bowuu

# 54
  • Мнения: 601
В Щатите има прекрасни специалисти, нека се обърне тук към някоя клиника. Защо разчита на БГ лекари  newsm78

и аз това се чудя!Защо всички чакат да си дойдат в БГ, за да си направят зъбите,  ботокса, епилацията,корекция на зрението...а в същото време плюят лекарите,клиниките и системата. Ами ето-имате избор.Живеете в чужбина-лекувайте се там.Ние като нямаме избор,си записваме часове и  чакаме.

Да, ама в Бг да си оправиш зъбите излиза почти без пари  Crazy
 Mr. Green Това ще да е причината.


В щатите корекция на зрението излиза м/у 750-2000$ на око.
И в пове4ето слу4аи не се покрива от здравния иншуранс.
В БГ ще платят 2000 лв за двете о4и.
Ето ви при4ина! bowuu
За сведение - по 600 евро на око /поне в София/, което не е далеч от 750 $  Mr. Green
Иншуранса  hahaha никъде не би покрил операция, която не е по медицински причини!
Изобщо това отношение е противно. Как може да оправдавате такова поведение. Адски е непрофесионално най-малкото....

# 55
  • Мнения: 2 792
Буба, изчетох цялата тема и не виждам  причина за оплакване, на какво основание?
 1. Става въпрос за рутинен преглед и козметична операция- т.е. няма отказ за извършване на животоспасяваща операция от медицинско лице.
 2. Предложена ти е алтернативна втора дата- в случая тя не е удобна за теб, защото лицето, което се нуждае от манипулацията, не живее в страната, което по никакъв начин не обвързва клиника, чиято практика е тук, да разпределя като спешни, рутинни операции.
 3. Предупредена си навреме- което означава, че ако искаш можеш да търсиш алтернативен вариант или да запишеш по късна дата.
  Това е,  което разбрах от темата и не виждам, какво би ти било основанието за жалба.

# 56
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 За какво спорите? Монда е абсолютно права - спешен ангажимент има човека и край. Има и други лекари!!! Който държи да се прегледа при доцента ще ГО чака! Все пак пациентите са зависими, а не той! А що се отнася до отношението - в повечето случаи то се определя от това, с което ТИ си подходил и ТВОЯТА нагласа. От личен опит го казвам! Hug

# 57
  • Мнения: 6 207
За какво спорите? Монда е абсолютно права - спешен ангажимент има човека и край. Има и други лекари!!! Който държи да се прегледа при доцента ще ГО чака! Все пак пациентите са зависими, а не той! А що се отнася до отношението - в повечето случаи то се определя от това, с което ТИ си подходил и ТВОЯТА нагласа. От личен опит го казвам! Hug
Да, това е голата истина....
Примерно аз имам подход към клиентите и смело мога да кажа, че за 12 години, нито един клиент не си е тръгнал от мен разочарован, независимо дали съм му свършила работа или не. Е, изключвам десетина кучки с силно изразен ПМС или завистливи пикли, що аз съм там и мога, пък те не. Но имам нервите, търпението, въобще друга тема е това.
Исках да кажа за това Ти как си подходил и Твоята нагласа, в 99% е каквото почукало, такова се обадило.

# 58
  • Мнения: 928
Отношението към клиентите (пациенти) е отвратително. За съжаление, подобни неща се случват не само в тази частна клиника, а и в други. Записвала съм си час за преглед. Доктора в този ден бил в командировка, в което аз се съмнявам и понеже не могли да ме намерят по телефона, на който уж са звънели, аз съм там в записания час за преглед. Извикала съм гледачка и съм прекосила цяла София, ама голяма работа.
Твърдя, че виновни са хората на рецепцията. Това е недопустимо.
Буба, напълно те разбирам. Кажи на госпожата, която ти е записала час, че ако не ти предложат вариант удобен и за теб, няма да оставиш нещата така. Кажи й че това не са заплахи, а ти просто си търсиш правото. Гласуваш им доверие, избираш да си платиш на тях за тази услуга, а те ти казват гледай си работата. Ако трябва говори с някоя медия във Варна. Успех и дано отношението към клиентите в случая пациенти в България се промени  bouquet

# 59
  • Мнения: 6 039
Отношението към клиентите (пациенти) е отвратително. За съжаление, подобни неща се случват не само в тази частна клиника, а и в други. Записвала съм си час за преглед. Доктора в този ден бил в командировка, в което аз се съмнявам и понеже не могли да ме намерят по телефона, на който уж са звънели, аз съм там в записания час за преглед. Извикала съм гледачка и съм прекосила цяла София, ама голяма работа.
Твърдя, че виновни са хората на рецепцията. Това е недопустимо.
Буба, напълно те разбирам. Кажи на госпожата, която ти е записала час, че ако не ти предложат вариант удобен и за теб, няма да оставиш нещата така. Кажи й че това не са заплахи, а ти просто си търсиш правото. Гласуваш им доверие, избираш да си платиш на тях за тази услуга, а те ти казват гледай си работата. Ако трябва говори с някоя медия във Варна. Успех и дано отношението към клиентите в случая пациенти в България се промени  bouquet

Е как може за един час да се правят такива неща???Ако цялата негативна енергия се насочи в положителна посока, сигурна съм, че ще има по-голям успех!!!
Истина е, че каквото почукало такова се обадило.
Винаги съм се чудела що за хора са тези които си търсят по този начин "Правата" и за какви права става въпрос????????????????
много на европейци започнахме да се правим, ама .....................

Общи условия

Активация на акаунт