Мидена ферма - с.Българево

  • 24 918
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
da i as 4uh tova za epidemiqta za onova ot dqsno.as ne sam hodila tam,sqdame na tova ot lqvo po ni haresva.gotvqt vkusno i predlagat vsi4ko.

# 16
  • Мнения: 2 159
ходихме лятото в това от дясно, от форума разбрах че в него трябвало да ходя, скъпичко си е, много се чака и порциите са малки. никъде в менюто не беше написано миди натюр, но по масите хората които знаеха си поръчваха ние се усетихме чак 3-тия път Blush

# 17
  • Мнения: 94
abe hora oktomvri mesec hodeh tam tova ot dqsno plaznala nqkakva epidemiq  ot hepatit A.mizeriq v kuhnqta.daje nqkolko ot hora ot personala bili bolni.daje ne mi serviraha qdki ot midi za6oto ot hei.im bili zabranili.tova mi go kaza rodnina ot kavarna.prepora4vam vi da hodite na tova ot lqvo po higeini4noto,i vinagi e 4isto tam sa6o ima midi ot fermata,i personala e po korekten.
Това твърдение е малко пресилено. Да единият от сервитьорите се разболя от хепатит, след него и жена му, но тя не е била на работа когато се е разболяла. Точно по това време бях в отпуск и ходех във фермата, отделно от това познавам половината от персонала и след като приключат работа, се срещахме в някое кафе и мога да кажа че всички бяха изследвани за хепатит, но никой друг не се оказа болен. Това беше последната седмица на август.
никъде в менюто не беше написано миди натюр, но по масите хората които знаеха си поръчваха ние се усетихме чак 3-тия път Blush
Доколкото си спомням мидите натюр бяха записани с някакво друго име в менюто, а под името имаше пояснение че това са миди натюр.

# 18
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В менюто миди с ориз гледаш и си мислиш, че са големите порции, а те ти носят 5 грама в чаена чинийка за 6 лева... Да не говоря , че рибата  беше абсолютно сурова и 2 пъти се опитваха да я изпекат безуспешно и от нея продължаваше да си тече кръв........ Не знам, имах доста по-големи очаквания след всички хвалебствия..

# 19
  • Мнения: 13 512
...... Не знам, имах доста по-големи очаквания след всички хвалебствия..
Там беше хубаво преди 4-5 години...сега вече е наистиа отврат- кофти кухня, народ, претупана работа, топла бира и студена или сурова риба...за съжаление.

# 20
  • Мнения: 884
Май са го занемарили.Едно време като тъкмо отвори и малко хора го знаеха беше страхотно,и толкова по-вкусно.Сега от година на година се разочаровам и определено лятото там е  лудница . Въпреки това ходим-харесва ми непретенциозното ''обзавеждане'' Laughing и харесвам като е празно.Затова ходим през лятото:по обед -през седмицата-и изкарваме и плаж там или късно вечер след 10.30.Събота и неделя НЕ се ходи
Мидите натюр ,ако не се лъжа се водят миди с дивесил в менюто.
Имат много вкусна марината/сос за мидена салата- лют и киселичък,но не е в менюто май.Питайте за него  Peace
Но със сигурност мога да кажа ,че ресторанта в ляво е УЖАСЕН-толкова познати са се оплаквали от там-седнали било по грешка,било заради липса на места в другия. Освен това там мидите НЕ идват от мидената ферма  със сигурност!!

# 21
  • Мнения: 13 512
Но със сигурност мога да кажа ,че ресторанта в ляво е УЖАСЕН-толкова познати са се оплаквали от там-седнали било по грешка,било заради липса на места в другия. Освен това там мидите НЕ идват от мидената ферма  със сигурност!!
Абсолютно подкрепям!

# 22
  • Мнения: 1 655
 Много прехвалено заведение. Обаче щом го посетиш разбираш, че не струва нищо. Нито обстановката, нито порциите отговарят на цените. Седиш на едни отвратителни пейки, обслужват те бавно. Наистина мидите си струват, но само те и нищо друго. Например във Варна има заведения където мидите ги приготвят по добре и не си заслужава да се ходи чак до Дълбока за да похапваме миди.

# 23
slet nova godina posetih i 2-te zavedeniq.vee i tova ot lqvo ima midarnik,i na dvete mi haresa.no tova ot lqvo e po mi haresa pove4e.imalisi i dalqn ot koito vadili ribata.tam mi e po komforkno i gotvqt po vkusno.samo mi e problem s kolata zatova q spiraite gore.

# 24
Аз съм ходил лятото два пъти в това от дясно.
Казали ми бяха че то е по-хубавото от двете. Общо взето ми хареса и може след скалите човек и на плаж да отиде.
Пак ще отида въпреки че втория път там имаше някакви мутри от селски тип с бентлита 5-6 S-класи много бронирани джипове и прочие снобарии. Тогава малко се изнервих защото им бяха запазили цялото заведение и ние трябваше да хапваме почти на пясъка а и там беше пълно с псевдо "убавици-манекенки" от антуража им по силиконови ц...
Там е истината за качествени и хубави миди и гледката е жестока  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
as naskoro posetih i dvete zavedeniq.sega kogato e stodeno tam e mn pusto,i moje6 da si sedni6 kadeto iska6,nqma hora nqma koli.tam fermite bili ve4e dve,no tazi s jelqznata plattforma bila po kolqma,a drugata e po navatre v moreto i midite se darjali na nqkakvi darveni kolove.nau4ih 4e po dobre za midite da sa na darveni kolove s 4uvali.ot kolkoto na golqma rajdqsala platforma,za6oto pove4eto rajda sti4a6a se ot midernika minava prez midite,te bili kato filtar na moreto.parviq den sednahme na tova ot dqsno s metalnata platforma[midernik],haresani malko skapi4ko.ima dobra gletka kam moreto.vtoriq pat bqhme na tova ot lqvo-[dylboka],s darvenite koleta na koito bili postaveni midite.tam sa6o gotvqt mn vkusno,i e po eftino.midite bqha edri.a sa6o ako ste fen na ribata tam e prqsna za6oto si imali i dalqn[mreji]i ot tam idvala ribata.tam sa6o gletkata e dobra.

# 26
  • Мнения: 5 622
Освен вкусните миди, нищо друго не ми хареса във въпросното място.
1. Неудобни пейки
2. Опасно е за деца - моята девойка се облегна на мрежите ограждащи заведението и за малко да падне директно на плажа...
За по-малки деца е още по-опасно.
3. Хаос с колите...няма място и е ад.
4. Персонала е абсолютно некомпетентен за това което предлага...
5. Лошо обслужване и високи цени за мястото на което се намирате.
Та съвет към живеещите в София - наистина в "Добро" мидите са същите, цените също, обслужването е доста по-добро, а обстановката е несравнима...

Точно.

Само да добавя, че аз не ям миди...Та си останах гладна. Следващият път, изобщо няма да хода даже като предружител...  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 11 747
Заведението няма нищо общо с това което беше преди 4 години,когато ходихме за първи път!Присъединявам се към всички отрицателни мнения изписани тук!
При последното ни посещение там нямаше Бентлита и Мерцедеси,но пък имаше едно Мазерати,спряно под носа на клиентите,просто между масите!Явно там вече не се ядат миди,а се показват луксозни автомобили!Който има какво да покаже,нека иде! Mr. Green

# 28
as vsqko lqto pose6avam zavedeniqta s moite rodnini ot sasednoto selo balgrevo.i dvete zavedeniq si imat midarnici.tovo ot dqsno e po golqmoto i gledet midite na jelqznata platforma koqto se vijda.tova ot lqvo sa6o si imat midarnik toi e malko po navatre v moreto.mi na dvete zavedeniq midite idvat ot midarnicite si.as li4no sqdam na tova ot lqvo za6oto midite tam sa po 4isti za razlika ot tova ot dqsto pri tqh se sre6a rajda po midita za6oto gi gledat na jelesna rajdqsala platforma.za tova ot dqsno ima6e ipidemiq ot hepatit golqma mizeriq e v kuhnqta im.zatova pretpo4itam da sqdame na tova ot lqvo.zaradi 4istite midi,i po higeinizirano e ot drugoto

# 29
  • Мнения: 1 448
as vsqko lqto pose6avam zavedeniqta s moite rodnini ot sasednoto selo balgrevo.i dvete zavedeniq si imat midarnici.tovo ot dqsno e po golqmoto i gledet midite na jelqznata platforma koqto se vijda.tova ot lqvo sa6o si imat midarnik toi e malko po navatre v moreto.mi na dvete zavedeniq midite idvat ot midarnicite si.as li4no sqdam na tova ot lqvo za6oto midite tam sa po 4isti za razlika ot tova ot dqsto pri tqh se sre6a rajda po midita za6oto gi gledat na jelesna rajdqsala platforma.za tova ot dqsno ima6e ipidemiq ot hepatit golqma mizeriq e v kuhnqta im.zatova pretpo4itam da sqdame na tova ot lqvo.zaradi 4istite midi,i po higeinizirano e ot drugoto


Смешен си, смешен си  hahaha  hahaha  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт