Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 126

  • 47 238
  • 737
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 524
Здравейте дружки Heart Eyes
Много съм щастлива ,че съм разсмяла Еви и Галето , но то наистина ситуацията си е смешна . Всички сме хора и повечето от нас изперкват Joy ,а за такива творчески личности като актьорите си е нормално . Остава да си обръснат главите и веждите Ураз и Онур , макар Ураз да е близко до гола глава ( аз много харесвам къса подстрижка , знаете ) . Знаете ли , очаквам лудо включване и от Неслиханка - хулиганка Grinning , тя си е по-палава от Кадир Smile
Ето ви малко красота

# 46
  • Мнения: 22 018
Привет, момичета Hug

Несли от любимата ми фотосесия



Менделеев нервно курит в сторонке Grinning

# 47
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Здравейте! Hug

Менделеев нервно курит в сторонке Grinning


JoyJoyJoy

Малко взе да ми доскучава да ви кажа... Липсата на серии ми се отразява... При вас как е?

# 48
  • Мнения: 2 266
Здравейте! Hug

Менделеев нервно курит в сторонке Grinning


JoyJoyJoy

Малко взе да ми доскучава да ви кажа... Липсата на серии ми се отразява... При вас как е?

Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

Рени и на мен ми е скучно.
Стигнах до там да се радвам, че в Понеделник съм на работа Sweat Smile
Бях в отпуск през тази седмица и се опитвах да си запълня времето с " Д- р Чудо"
Лелеееее не си спомням да съм рИвала повече на сериал Stuck Out Tongue и май ще го спра Smile
По този повод да кажа и аз, колко съм потресена от новата визия на този актьор Smirk


SmileSmileSmile
Сладурче Smirk

Джули, и аз натам бия с двойките Stuck Out Tongue Winking Eye

Относно Гюлсието, не мисля, че е нейна работа да се навира и да върти някакви игри.
Същото се отнася и за Елван и Зехра. Много елементарни ми дойдоха, при цялата ми симпатия към Елван до момента.


И аз натам бия Еви.
Не толкова за Зехра и Елван, въпреки че поведението на Елван ме издразни, но Гюлсие...., не знам как да го тълкувам.
Тя напипа слабото място на Менекше и нямаше колебание и за миг да завърти интригата.
В момент, в който Менекше- добра или лоша, носи детето на Санджар. Кара рискова бременност и до преди часове беше в критично състояние.
Дали го заслужава Нушка? Със сигурност!
Сега ли е момента? Не мисля!
Гюлсие как би се почувствала, ако Менекше загуби детето, заради Локи?
Разбира се това моето са си празни приказки да убиваме времето SmirkSmile, дано по- скоро започнем да си коментираме нови епизоди Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 430
Привет, момичета! Simple Smile
Сега ... аз съм на мнение, че тези от селото си се познават най-добре. Та Гюлсие може да се окаже и разплитаща интригата на Менекше. Има и такъв вариант, нали? Smiley

# 50
  • Мнения: 22 018
Голяма скука, вярвайте Cry Аз нали работя от къщи... хептен ми е зле Head Band





Оффф Heart Eyes



Head Band

https://twitter.com/SaraOzberk/status/1248338236310728707

# 51
  • Мнения: 2 266
Привет, момичета! Simple Smile
Сега ... аз съм на мнение, че тези от селото си се познават най-добре. Та Гюлсие може да се окаже и разплитаща интригата на Менекше. Има и такъв вариант, нали? Smiley
Сигурна съм че ще бъде важен фактор в разплитането Simple Smile


Много красива Неслихан!
От снимките, които съм и виждала на тези с по-права и подредена коса ми харесва повече.
Въпреки, че тя си е хубава всякак

# 52
  • Мнения: 9 524
Ходя на работа , но обстановката е нервна и напрегната .Вечер съм парцал , но липсата на Дъщерята ,Доктора чудо и въобще новини за сериали и актьори ми липсват .Отне ни този вирус хобито , няма що Grinning
Но да сме здрави или да го изкараме на крак Heart
И не си бръснете веждите или косите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • Мнения: 22 018
Четох днес, че Опасни улици започват утре да снимат. Верно ли е, не е ли...
Дали ще се върнат в този сезон сериалите? Все пак има поне месец и половина още до края.
Ураз каза в пряк ефир при Мурат Далкълъч, че наесен пак, приключили са сега.
Вие какво сте чули за дизитата?

Абе тя Гюлсието може и да е фактор, но не ми харесва това навиране в чуждите работи. Не трябва ли Санджар сам да си уреди нещата, или на него все някой трябва да му доказва нещо?

Филе, както съм изолирана, като нищо мога и да се обръсна Stuck Out Tongue Winking Eye

# 54
  • Мнения: 3 430
Цитат
Абе тя Гюлсието може и да е фактор, но не ми харесва това навиране в чуждите работи. Не трябва ли Санджар сам да си уреди нещата, или на него все някой трябва да му доказва нещо?
Ами, Еве, то в тия конаци май няма свои и чужди работи. Всичкото - обща работа. Smile
А Санджар като че ли навлезе в период на самоизтезания заради глупостите, които извърши и сега си е и Светата Римска инквизиция, и наказаният. Та затова не му остава време и мисъл да се оправи в мишмаша, който си забърка.

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 23:31 от Katya_I

# 55
  • Мнения: 9 524
Kъде сте , дами Flowers Hibiscus
Честит Лазаров ден Flowers Four Leaf Clover
Една любима ''лазарка '' от мен

# 56
  • Мнения: 2 266
Честит празник момичета!
Бъдете здрави, усмихнати, цветни и позитивни Flowers Hibiscus

Дано в предстоящите епизоди, всеки герой да  намери своето щастие Hands V

# 57
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Здравейте момичета
Честит празник на всички, които празнуват днес....
Почерпете се за мое здраве...
Скрит текст:

# 58
  • София
  • Мнения: 13 612
Честит празник приятели! Нека е цветен денят ни и не само този. Честити да са имената на всички, които празнуват днес!
Гости честит имен ден, да си жива и здрава!

# 59
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Здравейте! Hug

И честит празник! Нека да сме по-добри, смирени и здрави! Flowers TulipFlowers TulipFlowers Tulip

Общи условия

Активация на акаунт