познавате ли такива хора

  • 6 540
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Пък аз като им гледам къщите по списанията и ми се плаче. Дали и аз ще си имам някой ден къща  Sad

# 16
  • Мнения: 5 622
Пък аз като им гледам къщите по списанията и ми се плаче. Дали и аз ще си имам някой ден къща  Sad

Пожелавам ти го  Peace

# 17
  • Мнения: 1 451
Пък аз като им гледам къщите по списанията и ми се плаче. Дали и аз ще си имам някой ден къща  Sad

Пожелавам ти го  Peace

Благодаря   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 150
Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh

Аз също - клиент е на мъжът ми и все мърмори, скъпо му било  hahaha
Добре,де,как си подържа този човек автомобила?
В салоните на Мерцедес е ужасно скъпо.Откъде пари за профилактика?Ами ако нещо се развали?
Повдига ми се от такива сноби!

Не зная. По-тънко му излиза при мъжът ми. В мерцедес за една ключалка ще трябва колата да  си продаде  Mr. Green

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Това може просто да значи, че плащат на дизайнери и чистачки, а не че се стараят да поддържат или имат добър вкус.
Да,точно така е. Simple Smile

Че какво лошо има в това? Уверявам ви най-тържествено, че когато имам достатъчно пари за харчене, ще правя точно това - ще наемам професионалисти да дизайнерстват из дома ми и да го чистят, докато аз обикалям за маркови стоки.

По темата - не, не познавам. Аз съм плебс и в такива кръгове не движа за момента. Като мина в горната категория - пак ме питай.

# 20
  • Мнения: 5 622
а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Това може просто да значи, че плащат на дизайнери и чистачки, а не че се стараят да поддържат или имат добър вкус.
Да,точно така е. Simple Smile

Че какво лошо има в това? Уверявам ви най-тържествено, че когато имам достатъчно пари за харчене, ще правя точно това - ще наемам професионалисти да дизайнерстват из дома ми и да го чистят, докато аз обикалям за маркови стоки.



И аз така  Wink

# 21
  • Мнения: 1 313
Добре,де,как си подържа този човек автомобила?
В салоните на Мерцедес е ужасно скъпо.Откъде пари за профилактика?Ами ако нещо се развали?
Повдига ми се от такива сноби!

   Не ги поддръжат. Един познат седмици на ред дебнеше да си тръгне от работа по-рано, защото не му работят фаровете, а зимата се стъмва раничко:shock:

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 242
а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Това може просто да значи, че плащат на дизайнери и чистачки, а не че се стараят да поддържат или имат добър вкус.

Може и това да значи, ама поне имат достатъчно акъл като не умеят нещо да платят на друг да им го свърши Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh


Е, това ме разби...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Обличат се марково, карат скъпи коли, ходят по скъпи места и т.н


Без последното познавам и то доста са ми близки, по роднинска линия, но ми е жал за тях, защото се опитват да надскочат себе си и колкото и тъжно да звучи имам чувството, че се срамунав от родителите си, че са обикновени хора.... Sad

# 25
  • Мнения: 1 451
а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Това може просто да значи, че плащат на дизайнери и чистачки, а не че се стараят да поддържат или имат добър вкус.

Може и това да значи, ама поне имат достатъчно акъл като не умеят нещо да платят на друг да им го свърши Wink

И хлебарката има акъл да избяга, като светнеш лампата в кухнята Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Сещам се в момента за един,който е почти милионер,а онзи ден ми казаха,че си купил пет еднакви спални за къщата,общо дал 5000лв за всички спални,представям си какви са.Ходи облечен с костюм и тези плетените обувки от пазара които са по 5 лв.Това малко като че ли не е баш по темата,ама ме озадачи.Е на такива много ме е яд,имат пари но нямат вкус. Sick

# 27
  • Мнения: 1 451
Спалня за 1000 лева не е кой знае какво.

# 28
  • Мнения: 5 317
Познавам само едно такова семейство.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Ходи облечен с костюм и тези плетените обувки от пазара които са по 5 лв. Е на такива много ме е яд,имат пари но нямат вкус. Sick


Не е до вкуса, а до това, че са стиснати.

Общи условия

Активация на акаунт