Били ли сте свидетел на изневярата на партньора си?

  • 8 020
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Не не съм ставала свидетел, а се надявам и да не стана, че горко му.

# 16
  • Мнения: 490
Не не съм била свидетел , имам само косвени улики както се казва!
Но дали го виждаш с очите си или не е все едно- боли еднакво !
А от лъжите още повече!Как се справяте незнам, аз не мога все още ,никога не съм попадала в подобна ситуация и ми е страшно тежко. Мъжът ми точно в този момент когато загубихме дете си развява слиповете и ми обяснява че не бил плейбой и това не е същността на проблема. А мен сърцето ми се къса! искам да мигна с очи и всичко това да свърши защото нямам сили дори дъх да си поема!Безкрайно е унизително ! Всичко ме отвращава,дори когато го гледам в очите виждам едно чуждо непознато лице.

# 17
  • Мнения: 1 451

Но дали го виждаш с очите си или не е все едно- боли еднакво !

Не е еднакво.

# 18
  • Мнения: 490

Но дали го виждаш с очите си или не е все едно- боли еднакво !

Не е еднакво.



Добре , обясни ми разликата-все си прецакан, аз например като знам как е прегръщал мен , как ме е целувал, какво ми е говорел и че сега го прави с друг човек ме кара да изгарям отвътре, сякаш спирам да съществувам, толкова ме боли......

# 19
  • Мнения: 1 451
Не мога да ти обясня разликата, трябва да го изпиташ за да разбереш. Не ти го пожелавам де.

# 20
  • Мнения: 490
Ако трябва и да ги гледам със сигурност ще получа инфаркт!
Когато го попитах той как би се чувствал ако аз го правя с друг и той знае ,отговора беше-че ще съм курвата и всичко щяло да свърши на мига!
За какво говорим изобщо? Sick отивам да повърна за пореден път....

# 21
  • Мнения: 1 451
То ако свършва на мига е лесно. Кофтито е, че продължава още.

# 22
  • Мнения: 490
То ако свършва на мига е лесно. Кофтито е, че продължава още.


В смисъл връзката щяла да свърши на мига. За болката едва ли разбира защото никога не я е изпитвал .....

# 23
  • Мнения: 1 451
Така си говори. И аз съм си мислел, че до там ще е. Ама после се навиваш, че нещата могат да се оправят, правиш компромиси и продължаваш. Докато окончателно ти се качат на главата и ти писне.

# 24
  • Мнения: 490
Така си говори. И аз съм си мислел, че до там ще е. Ама после се навиваш, че нещата могат да се оправят, правиш компромиси и продължаваш. Докато окончателно ти се качат на главата и ти писне.


Така си говори защото сега така му изнася ! Има една мъдра приказка, която е много вярна, че в един момент ти се случва същото зло , което си причинил на тези, които най те обичат и най ти вярват..... само така ще разбере какво ми е причинил   
Майстора си намира всеки! Даже понякога двама...

# 25
  • София
  • Мнения: 7 039
Не съм била и се моля да не ми се случва, защото не зная как ще реагирам.

# 26
  • Мнения: 193
 Сега като чета написаното от вас се сещам за един мой бивш, който ми беше изневерил с неговата бивша. Случаят беше следният: бяхме станали гаджета случайно, но той още страдаше по бившата си. Аз това не го знаех първоначално. Връзката не ни беше сериозна, дори не мога да кажа, че съм изпитвала истински чувства към него и по тази причина моят личен опит се различава от горчивия опит на много от вас. И така продължавам- една вечер, не много късно, реших да го изненадам у тях като знаех, че чете усърдно за изпит. С приближаването на блока му забелязах нощната му лампа да свети и направо го съжалих горкичкия! Качвам се горе, звъня, той ми отваря и се пули срещу мен. Питам го дали ще излезе с мен на питие, а той мрън-мрън Марияна е тук/т.е. бившата/. Аз го погледнах, забелязах, че си е намокрил косата, нещо което правеше след секс като минаваше през банята. Замахнах с ръка и си тръгнах. Нищо друго, освен достойнството ми не беше засегнато и то не в голяма степен! Имаше продължение, когато ме търсеше, за да ми обясни, че са гледали филм, защото не е знаел как да я изгони!Майтап голям! Успях да си компенсирам "щетите", все пак! Whistling

# 27
  • Мнения: 1 629
Пухи, не го мисли това. Ако ще сте заедно, ще се спре сам. Обърни внимание на себе си, моля те. Hug

# 28
  • Мнения: 1 047
Може и да съм бил,ама да не съм разбрал. Знам ли?

# 29
  • Мнения: 1 451
Може и да съм бил,ама да не съм разбрал. Знам ли?

Пак утрепа рибата  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт