Предложение до тези, които купуват Нестле джуниър.

  • 1 205
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Вече купуваме от магазина, който е пред завода на Нестле, няма задължително минимално количество, може и 1 кутия да се купи, цена 7 лв.  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Ако правилно си спомням вчера купихме Нестле Джуниър от Хит-а за 7,09 лв. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 250
Ако правилно си спомням вчера купихме Нестле Джуниър от Хит-а за 7,09 лв. newsm78
Добре де може да е било и 7.09 лева-толкова ли е важна една стотинка!Довечера ще видя бележката!!!! hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Аптеката е в Дружба 1-мисля че бл.15 ама не съм сигурна за номера Embarassed-това е първия блок до моста за Аерогарата, до "Милениум"-аптеката е в апартамент на 1етаж -входа е от страната на "Милениум-а откъм цветарския магазин
Ама и аз така ти го обясних ooooh!-днес ще проверя и ще докладвам дали цената е още същата-че скоро като купих Фризо 3 беше с няколко стотинки по-скъпо....

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Ако правилно си спомням вчера купихме Нестле Джуниър от Хит-а за 7,09 лв. newsm78
Добре де може да е било и 7.09 лева-толкова ли е важна една стотинка!Довечера ще видя бележката!!!! hahaha


Моето съобщение изобщо не е било свързано с тази 1 стотинка. Дори не съм видяла това което си написала.
Исках просто да дам информация на заинтересуваните, ясно?

Общи условия

Активация на акаунт