E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~203

  • 28 792
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Здравейте!
Благодаря за новата тема! И аз съм от "новите"... Поставям умишлено в кавички, защото съм член на форума от повече от 15 години. За това време се нагледах на какви ли не писания и демонстрации на всякакви характери и възприятия. Оставам при вас, защото се чувствах добре и приета. Харесва ми атмосферата, която създавате с безкрайните клипове, картички, кафета и сладкиши. Това ме отмаря, като оазис ми е. Имам професионално изкривяване да не приемам чуждите истини за свои... Иначе не бих могла да оцелея! "Завинаги" е първи турски сериал, който следя по телевизията. Хареса ми саундтрака в началото и то загледах. Оказа се интересен. Затова, ако позволите, ще си чета, макар и да нямам много за споделяне. Бъдете здрави! От сърце!   Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 16
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Здравейте!
Благодаря за новата тема! И аз съм от "новите"... Поставям умишлено в кавички, защото съм член на форума от повече от 15 години. За това време се нагледах на какви ли не писания и демонстрации на всякакви характери и възприятия. Оставам при вас, защото се чувствах добре и приета. Харесва ми атмосферата, която създавате с безкрайните клипове, картички, кафета и сладкиши. Това ме отмаря, като оазис ми е. Имам професионално изкривяване да не приемам чуждите истини за свои... Иначе не бих могла да оцелея! "Завинаги" е първи турски сериал, който следя по телевизията. Хареса ми саундтрака в началото и то загледах. Оказа се интересен. Затова, ако позволите, ще си чета, макар и да нямам много за споделяне. Бъдете здрави! От сърце!   Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
Добре дошла...Ако искаш може и да коментираш, не само да четеш....
Целта ми е била винаги да се разтоварвам в темата, а не обратното. Досега с пишещите момичета сме го постигали....
Ето още един прекрасен момент...


https://www.youtube.com/watch?v=EZopkwnp2uo

# 17
  • Мнения: 36 748
Привет
kleo* добре останала при нас Hug. За мен няма разлика в участниците в темата. Всеки, който желае да пише или чете е добре дошъл. Форума ни дава възможност да се разтоварваме преди от напрегнатото ежедневие, а сега да разсеем напрежението от обстановката, която се налага да преживеем.
Гости, Злати и аз съм си мислила с какво ново да се захвана и надничам в страницата на Невестата във фейса, да науча какво става във Вавилон. Хареса ми предложението на Гости - доколкото знам сериала се превежда и мисля да го започна.....

От както започна Невестата сме се запознавали с живота на Ипек Билгин. Днес ми попадна една статия Ипек Билгин и дъщеря й Чаа. Знаем, че Ипек Билгин е била омъжена за  Джюнейт Чалъшкур - познаваме го от сериала "Перла" -в ролята на Ахмед Шадоглу.  бащата на Мехмет и Пънар.

Ето и статията....

Ипек Билгин има дъщеря, която е известна, колкото нея



Ипек Билгин, която изигра ролята на Есма султан от сериала "Завинаги" запленява публиката с актьорското си изпълнение. Но знаете ли, че Ипек Билгин  има дъщеря, която е толкова известна колкото и самата тя? Ще се изненадате много, когато го научите. В сериала Ипек Билгин има четири момчета, но в живота тя има една дъщеря която е отрасла в творческа атмосфера и имала право да взима самостоятелни решения.

Ипек Билгин е родена на 24 май 1956 година в Истанбул. Пълното име на Ипек е Фатма Ипек Билгин. Ипек Билгин е повече театрална, отколкото филмова или телевизионна актриса. Дълги години тя работеше в държавния театър в Анкара. Тя е преподавател в актьорския отдел на университета в Анкара и обучила много студенти в актьорско майсторство.

Чаа Чалъшкур, която е дъщеря на Ипек Билгин, завършва в Съединените Щати актьорско майсторство и се връща в Турция през 2012. Тя основава своя школа за актьорско майсторство, която ръководи много успешно. В школата Чаа обучава млади таланти в тайните на актьорството.

26-годишният Беркер Гювен започва своята кариера в актьорската школа на Чаа. Там той се запозна с дъщерята на Ипек Билгин, която е по-голяма от него с 11 години и по информация на добре запознати източници, през 2015 година се заражда дружба между Чаа и Берекер която дружба, в последствие преминава в любов, без значение че имат 11 години разлика.

На много снимки заедно с Беркер и Чаа се снима и с известната актриса Ипек Билгин, която не спира да подкрепя дъщеря си Чаа.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
З
Скрит текст:
дравейте!
Благодаря за новата тема! И аз съм от "новите"... Поставям умишлено в кавички, защото съм член на форума от повече от 15 години. За това време се нагледах на какви ли не писания и демонстрации на всякакви характери и възприятия. Оставам при вас, защото се чувствах добре и приета. Харесва ми атмосферата, която създавате с безкрайните клипове, картички, кафета и сладкиши. Това ме отмаря, като оазис ми е.
Имам професионално изкривяване да не приемам чуждите истини за свои... Иначе не бих могла да оцелея!
Скрит текст:
"Завинаги" е първи турски сериал, който следя по телевизията. Хареса ми саундтрака в началото и то загледах. Оказа се интересен. Затова, ако позволите, ще си чета, макар и да нямам много за споделяне. Бъдете здрави! От сърце!   Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
Това и аз съм се научила да го правя. Мнооого рядко нещо успява да ме "пропука".
Чакам с нетърпение изненадата на Ипек.

# 19
  • Мнения: 1 195
Благодаря за новата тема! От много време не бях влизала, хем сме си вкъщи, хем нямам време за нищо почти.

Видях предложението за отделна тема, според мен няма да има такава активност, както тази, а и на мен също са ми приятни цветните снимки, поздрави и почерпки, които се споделят ежедневно. Ясно е, че скоро няма да приключи излъчването по бтв, аз от известно време си пускам оригиналните серии, защото не издържам на темпото. Макар че не съм наваксала с последните събития по бтв.

Ще кажа само, че Ипек наистина е много долна. Интересно ми е Сюрея каза ли нещо на Есма за снимките? Фикрет и аз не го оправдавам, просто той беше толкова заслепен от Ипек цял живот, че не помисли как ще се жени за жена, която няма чувства към него. За мен Есра е оправдание за развода му, нищо че той твърди обратното. Всеки ден ходи да я дебне пък после нямала общо. Сам се издаде пред Ипек, че очевидно поддържат контакт.

Есма ме учудва щом не е приела Баде, не съм изгледала момента, но мислех, че след всичко ще бъде доста по-либерална към синовете си.

А за Санем какво да кажа, компаньонка ли е била последно? Според мен за един турчин сигурно ще е много по-непростимо това, отколкото да е откраднала нещо.

# 20
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Iseult Сюрея даде на Есма да разбере, че знае за поръчката да бъде следена и за снимките. Това беше момента, когато Емир сънува майка си и се събуди след това...нахвърли се върху Сюрея и Есма стана свидетел на сцената...Есма искаше да я успокои и тогава тя и каза,  че Емир да дойде на себе си и те ще си тръгнат от конака и за следенето. Разбра и Фарук, а Ипек подслушва зад вратата. Това беше ...
Фарук и Сюрея са много сладки в радостта си и пак и се ядат кестени...
Есма за едно е права...всяка любов иска подхранване, внимание, загриженост за партньора...Ипек наистина смяташе Фикрет за " в кърпа вързан"  и когато разбра, че и друга го иска се сети, че го иска и тя самата...

# 21
  • Мнения: 36 748
Есма много често не си мери думите и наранява, след това се оправдава, че не е искала да каже това и се чуди, че никой не я разбира. Много интересно, защо реши, че Бааде не е подходяща за Мурат....Вмъкна, че Мурат е несериозен, но това за мен е само оправдание. Единствената причина е, че Бааде е прислуга. Няма как Есма да преглътне такова падение пред нейното "общество"...И скоро ще го видим отново това "общество" и какво мисли по въпроса....
Много ми харесаха думите на Нюргюл.....каза й го точно и ясно.....
Ами той е Гарип е бил син на слугите на семейство Боран. С подкрепата на бащата на Есма е завършил и както виждаме е постигнал много в професионално отношение.
Бааде също учи. Може би и тя ще постигне развитие в професията си....Но Есма не може да понесе унижението, че един Боран се е оженил за слугиня.....
Какво самодоволство показа, когато Нургюл й каза, че Бааде заминава.....

Адем изненада Дилара....Когато Джан донесе документите за развода си спомних, как адвоката се хвалеше какъв познавач е. Навремето предрече на Сюрея, че дори и да се съберат с Фарук след 2-3 месеца ще се разделят...Но виж при Дилара и Адем това е невъзможно.....Нищо не познава Джан....за него винаги интереса клати феса......
Дилара се натъжи, въпреки, че изглеждаше, че тя твърдо беше решила да се разведат...Както се казва, птичето веднъж каца на рамото на човек и разсъждавам като Акиф - Дилара трябва да направи курбан, вместо да страда....Но...и в живота е така...Човек каквото сам си направи, никой не може да му го причини......

Изненадата на Ипек се отлага за утре вечер....За сега събира публиката......

# 22
  • Мнения: 1 195
Какво стана да не би Дилара да не иска да се развежда сега? След малко си пускам оригиналната серия, да взема преднина хаха

# 23
  • London
  • Мнения: 6 732
Както решите за темата....аз цял ден не мога да се добера до лап топа, сега съм на телефона и серията не гледах, бебето е много обсебващо ( да се оплача и аз като Ипек). Разкажете какво  стана.

# 24
  • Мнения: 36 748
Iseult за мен Дилара остава най-неразгадаемия образ. Много пъти съм се опитвала мислено да изградя образа й, но не се получава - всичко е в едно противоречие, както се казва мислите ми се бият.
На база на целия сериал, сега при повторното гледане ми се струва, че видях, защо при тях  нещата не се получават. Не оправдавам Адем, но не само той е причината. Станахме свидетели на домашно насилие, пренебрежението на Адем към супругата, на първо място винаги е била майка му....Но ми се струва, че Дилара се опитваше да изгради образа на Адем, както тя си представя съпруга.  Адем усеща това желание на Дилара и сякаш не е склонен към промяна. У Адем се таи мисълта, ако Дилара наистина го обича, защо иска да го промени....Защо да не може да го приеме такъв, какъвто е – с хубавите и лошите му страни....Тези опити на Дилара, като че карат Адем да се съпротивлява.....
Скрит текст:
По-късно ще видим един мноооого различен Адем. Промяната му ще дойде отново от жена, но нейното поведение е ненатрапчиво. За нея не всичко трябва да стане на всяка цена. Един вид тя му показва грешките , но го оставя той сам да размисли, не го притиска....И промяната ще се получи.....
Ще видиш, че по-късно Адем ще ти хареса. И аз не вярвах, но е факт... Успява да преподреди приоритетите си и става много отговорен.....

# 25
  • Мнения: 939
Здравейте, скоро не бях се докопвала до телевизора, сега успях, но да отбележа, че Есма, т.е актрисата Ипек Билгин много добре я изигра тая сцена в края на серията по БТВ  - направо си е много добра актриса, по мое мнение. 

Есма много често не си мери думите и наранява, след това се оправдава, че не е искала да каже това и се чуди, че никой не я разбира. Много интересно, защо реши, че Бааде не е подходяща за Мурат....Вмъкна, че Мурат е несериозен, но това за мен е само оправдание. Единствената причина е, че Бааде е прислуга. Няма как Есма да преглътне такова падение пред нейното "общество"...И скоро ще го видим отново това "общество" и какво мисли по въпроса....
Много ми харесаха думите на Нюргюл.....каза й го точно и ясно.....
Ами той е Гарип е бил син на слугите на семейство Боран. С подкрепата на бащата на Есма е завършил и както виждаме е постигнал много в професионално отношение.
Бааде също учи. Може би и тя ще постигне развитие в професията си....Но Есма не може да понесе унижението, че един Боран се е оженил за слугиня.....
Какво самодоволство показа, когато Нургюл й каза, че Бааде заминава.....

Адем изненада Дилара....Когато Джан донесе документите за развода си спомних, как адвоката се хвалеше какъв познавач е. Навремето предрече на Сюрея, че дори и да се съберат с Фарук след 2-3 месеца ще се разделят...Но виж при Дилара и Адем това е невъзможно.....Нищо не познава Джан....за него винаги интереса клати феса......
Дилара се натъжи, въпреки, че изглеждаше, че тя твърдо беше решила да се разведат...Както се казва, птичето веднъж каца на рамото на човек и разсъждавам като Акиф - Дилара трябва да направи курбан, вместо да страда....Но...и в живота е така...Човек каквото сам си направи, никой не може да му го причини......

Изненадата на Ипек се отлага за утре вечер....За сега събира публиката......

# 26
  • Мнения: 1 195
Iseult за мен Дилара остава най-неразгадаемия образ. Много пъти съм се опитвала мислено да изградя образа й, но не се получава - всичко е в едно противоречие, както се казва мислите ми се бият.
На база на целия сериал, сега при повторното гледане ми се струва, че видях, защо при тях  нещата не се получават. Не оправдавам Адем, но не само той е причината. Станахме свидетели на домашно насилие, пренебрежението на Адем към супругата, на първо място винаги е била майка му....Но ми се струва, че Дилара се опитваше да изгради образа на Адем, както тя си представя съпруга.  Адем усеща това желание на Дилара и сякаш не е склонен към промяна. У Адем се таи мисълта, ако Дилара наистина го обича, защо иска да го промени....Защо да не може да го приеме такъв, какъвто е – с хубавите и лошите му страни....Тези опити на Дилара, като че карат Адем да се съпротивлява.....
Скрит текст:
По-късно ще видим един мноооого различен Адем. Промяната му ще дойде отново от жена, но нейното поведение е ненатрапчиво. За нея не всичко трябва да стане на всяка цена. Един вид тя му показва грешките , но го оставя той сам да размисли, не го притиска....И промяната ще се получи.....
Ще видиш, че по-късно Адем ще ти хареса. И аз не вярвах, но е факт... Успява да преподреди приоритетите си и става много отговорен.....

Мама Ан, права си, и на мен така ми се струва. Според мен Дилара искаше той да е като Фарук, толкова да се грижи и да показва любовта си към жена си. А Адем не е такъв (поне досега). Много пъти ми е правило впечатление в трудни моменти как гледа с копнеж към Сюрея и Фарук и любовта помежду им.

# 27
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Здравейте момичета



"Всички добри неща отиват при този, който ги очаква. Не си пожелавайте, а вярвайте!"


Относно Адем....човек, когото не са обичали, не знае как да обича и показва обичта си.....Но ще се научи.....Просто Дилара е имала също труден живот и не успя да го направи, а и Адем не беше готов за това....Случилото се впоследствие му показа наистина какво е семейството и той стана готов да има такова...
Бъдете здрави...

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 08:22 от gostenka68

# 28
  • Мнения: 36 748
Добро утро Hug
Слънчево, топличко, пролетно е......природата се събуди....но ...........
Iseult, Адем е имал нещастието да бъде използван от две жени, които искат да си отмъстят на Есма за провалените си мечти..... Може би ще кажеш, а къде е Февзи в тази картинка.....Вече видяхме част от историята...но това не е всичко....Предстои да видим още интересни неща......
Случващото се в сериала е много близко да реала и предполага много размисли....Има много неизказани неща, но с действията си някои  герои нанасят вреди на други.....

Prinx Ипек Билгин е много добра актриса. Имаме късмет, че тя е нашата Есма.....

Гости се е погрижила за кафето и закуската, а Фарук ни приготвя обяд....



Довечера ще бъдем на рожден ден на Фикрет....Ще бъде интересно....

Хубав ден и да бъдем здрави Hands Pray

# 29
  • София
  • Мнения: 4 052
Добро утро! Flowers Hibiscus
Дано успея да се прибера по-рано от работа и да си пусна пак снощната серия, защото изпуснах края. Само "чух" колко хубаво Нургюл обясни на Есма как се е почувствала и защо. Беше много силен, според мен, момент. За съжаление изпуснах какво и как отговори Есма. Този филм трябва да се гледа внимателно, не може само да го слушаш докато си вършиш нещо друго. Именно това много ми харесва - актьорската игра. Героите с поведението и излъчването си изразяват повече емоции отколкото с думи.
За Ипек... ах, тази Ипек. Е, голяма гад е! Такива хора не се променят. Не мога да повярвам, че в бъдеше ще стане мила и добра. Не знам какво трябва да се случи, че да преживее такъв катарзис.
Колкото до Адем, не се съмнявам, че може да се промени/осъзнае. Той все пак посещава психолог. Много факти не са му известни, а когато ги научи ще му се отворят очите - пак с помощта на психолога (според мен). Освен това,  той наистина не е научен на обич. Досега е демонстрирал желание за отмъщение, но не и първична злоба (каквато виждам в Ипек), а втълпена омраза.
Може ли някой в спойлер, да ми каже Рейхан ще си намери ли майстора или и тя ще се осъзнае/разкае?

Общи условия

Активация на акаунт