"Избива" ли ви на сладко преди...хм...цикъл?

  • 10 353
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 477
Оххх...на всичко ме избива, не само на сладко, уви. И на нерви - тоже Embarassed
и аз съм така smile3511

# 16
  • Мнения: 811
Мен ме избива на всякакво - и сладко, и кисело, и солено  Embarassed Ама гледам да не си позволявам да се тъпча  Stop

БИОАКТИВ ХРОМ - аз преди 2-3 години пих такава добавка, уж за укрепване на организма. Е, взех да дебелея от нея и се отказах. Най-добрата регулация е самоконтролът и правилни храни през повечето време  Simple Smile

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Избива ме на сладко жестоко. А преди мензис унищожавам неимоверно количество храна. Преди една седмица имам пресни впечатления: в 11 вечерта си варих макарони със сирене  Shocked сега се опитвам да се ограничавам малко. Четох че захарта и солта са предпоставки за целулит.

# 18
# 19
  • Мнения: 91
Мен си ме избива на сладко по всяко време. Но преди цикъл наистина съм си цяля ламя  eat

# 20
  • Мнения: 155
Обичам да похапвам сладко по всяко време , но успявам да контролирам количеството  му. Grinning

# 21
  • Мнения: 811
Мен си ме избива на сладко по всяко време.

 Peace
в чантата ми винаги имам шоколад,бонбони,вафли  Mr. Green

на друго ме "избива"преди и по време на цикъл  Embarassed

# 22
  • Мнения: 221
избива ме и още как
въпреки, че мен и през цялото останало врме пак ме избива на сладко Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не съм забелязала точно преди цикъл да ме избива на сладко. Всъщност мен ме избива по всяко време. И за съжаление когато озверея винаги си намирам оправдание и си хапвам...шоколадче.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Преди цикъл всичко де що има за избиване при мен, избива!  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 353
Направо си за завиждане. LaughingНа мен така ми се яде че всичко сладко което ми се изпречи......бива изядено Crazy

# 26
  • Мнения: 46 518
Не май  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
"Избива" ме на бяс и рев  Embarassed , на сладко...  newsm78 - не съм забелязала.

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
,,Избива,, ме на сладко,а също така ме друса и нервата newsm61

# 29
  • Мнения: 5 103
Да много, ама се въздържам.

Общи условия

Активация на акаунт