"Избива" ли ви на сладко преди...хм...цикъл?

  • 10 381
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Мдаааам, определно ме избива на сладко  Blush и на бой също  #Crazy  #Crazy

# 91
  • Мнения: 6 167
много, да.
мъжа ми казва бока долче ( сладка уста)

# 92
  • Мнения: 2 386
Охх,по ВСЯКО време ме избива....невъзможна съм,не се преструвам..Направих си експеримент-изядох 2 кутии Тофифи за един ден и още ми се ядеше  Sick #Crazy ooooh!

# 93
  • Мнения: 334
Мен си ме избива на сладко по всяко време. Но преди цикъл наистина съм си цяля ламя  eat
И аз съм така

# 94
  • Мнения: 372
Мен на сладко и преяждане много ме избива по време на пълнолуние (и се чудя на хората, които успяват тогава да не хапнат нищо Shocked ). А иначе ме обземат най-разнообразни симптоми на предменструалния синдром - с възрастта става все по-зле и по-зле... Може да се каже, че храната ми е най-малкия проблем през този период  Joy

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 614
по всяко време ме избива мен  Rolling Eyes

само че напоследък забелязах нещо много странно, цикъла някак си не влияе на апетита ми както си му е реда
и това може би поне от 2-3 месеца насам
не че се оплаквам де, смятам го за +, но е странно  Thinking

само силно се надявам тенденцията да се запази и следващият и последващите месеци, че реших да спирам противозачатъчните, а силно ме съмнява, че те са замесени  newsm78

# 96
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм така преди и по време на цикъл.  ooooh! За щастие, цикълът ми е кратък!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 502
Избива ме и то яко. ooooh! Обожавам сладко и в частност шоколад Heart Eyes Добре, че не ми се лепи много, че щеше да е страшно иначе Grinning
И при мене е така. Simple Smile

# 98
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, ама лошо няма  Mr. Green Избива, аз му се поддавам Simple Smile Гризвам си шоколад. Не обичам торти, сладка или ФаФли. Обичам аеро Simple Smile Или bounty Simple Smile Знам какво да обичам, а  Sunglasses

# 99
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз по принцип не прощавам на сладкото, но преди цикъл положението става критично.  Tired

Ето, в неделя трябва да ми дойде. Последната неделя ходих до бензиностанцията, която изобщо не е близо до нас (в неделя тук нищо друго не работи, няма отворени магазини) и дадох 5 евро за бисквитки и шоколади, без да са някакви гъзарски марки...  ooooh! Сърцето ме заболя, но бях подивяла за сладко... От снощи съм нападнала един плик със сладки, 400 г са, останали са няколко, и то като се има предвид, че днес станах по обяд и излязох веднага, прибрах се преди половин час и едва сега почвам пак да ги ям  Crazy

Отплеснах се, но... да се оплача от себе си...  Confused

# 100
  • Мнения: 5 393


Не мога да живея без сладки неща,честно.Добре че съм късметлийка по отношение на килцата.Ако ми се лепеше всичко, щях да съм smile3535  261uu Animal Pig

# 101
  • Мнения: 2 897
Освен,че не ми се яде сладко,нямам  никакъв апетит NaughtyС ниско кръвно съм,пълна скръб съм първите два дни Sad

# 102
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не мога да живея без сладки неща,честно.Добре че съм късметлийка по отношение на килцата.Ако ми се лепеше всичко, щях да съм smile3535  261uu Animal Pig
  smile3521 Умирам за шоколад,като съм в цикъл bite
 

# 103
  • Мнения: 1 424
Да! Преди цикъл съм като ламя  Blush Но най-вече на сладко ме избива. Но първите 1-2 дни съм много зле...и почти не ям  Cry Мисля си че така се уравновесяват нещата.

# 104
  • Мнения: 1 290
Определено ConfusedВ момента съм в такъв период и се побърквам за сладко #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт