за фотоепилацията

  • 1 675
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
bIFANA, ти говориш за фотоепилация, нали? Да не би да ходиш в този салон?
http://www.beautyface-bg.com/photowaxing.htm
Салона, в който ходя се намира в Люлин 10. Тава е , като излезеш от тунела веднага в локалното платно и първата в дясно. Заставаш с лице към Принцес и в  блока в дясно се намира салона. Третият вход, до тях има магазин на ТСМ. Но в понеделник почиват. За съжаление нямам телефон, но ако те интересува ще скокна утре да взема.
Понеже не съм наясно с Люлин, ще ме извиниш за глупавия въпрос. Излизам от тунела, като в гръб ми остава АРЕНА, така ли? В дясно се пада магазин ЛАБИРИНТ. Не мога нещо да се ориентирам, къде там е локалното. Помощ  bouquet

И друго да питам, защо ходиш две години? Моята козметичка ми дава 100% обещание, че няма да са нужни повече от 5, максимум 6 процедури

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 08:57 от Evjeni

# 16
  • Мнения: 6 904
Момичета, имам питане. Направих си фотоепилация на подмишници. Косъмчетата ми бяха тръгнали тъкмо да поникват. Казаха ми, че не трябва да ги пипам. Да, ама ходя само с блузи и това ме влудява вече.
Бръсни ги. Аз съм ходила на фотоепилация точно на подмишниците и честно казано не помня точно на колко процедури отидох (май към 7), но имаше някакъв резултат. От половин година поне не съм ходила (мързел ми е основната причина Embarassed) и някои от космите продължават да си растат, но повечето от половината ги няма. Есента мисля да отида на още няколко процедури, че да изчезнат и останалите.

# 17
  • Мнения: 1 341
Бухтичка, на мен на места ми останаха косъмчета, които все още не искат да паднат. Но се съмнявам, че те са били още с кола, когато съм отишла на фотоепилацията. Чудя се защо козметичката ми искаше да ми ги маха с кола. Ами те ако си паднат с корена, после  каква ще е файдата от фотоепилацията?

BIFANA, говориме за един и същи салон. Сега много щателно разгледах картата. На мен в една друга теми Герри ми го препоръча. Цените са страхотни там, дано и резултата да е такъв

# 18
  • Мнения: 6 904
Бухтичка, на мен на места ми останаха косъмчета, които все още не искат да паднат. Но се съмнявам, че те са били още с кола, когато съм отишла на фотоепилацията. Чудя се защо козметичката ми искаше да ми ги маха с кола. Ами те ако си паднат с корена, после  каква ще е файдата от фотоепилацията?
Ами те не могат да ти паднат всичките наведнъж. Затова се правят повече процедури. Между процедурите космите, които не падат си ги бръснеш. Без кола маска, епилация и т.н. А те иначе не би трябвало да падат сами с корена, не се притеснявай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт