Добър ортопед

  • 3 497
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте може ли да ми препоръчате добър ортопед в София

# 1
  • Мнения: 960
СБАЛ по Ортопедия „Проф. Бойчо Бойчев“

# 2
  • Мнения: 473
д-р Мирослав Русев, гр. Търговище
Адрес: гр. Търговище, ул. "Шипка" № 4
Телефон: 0601 22142; 0888 253072 (МЦ - Ортопедия и травматология)

Доколкото съм чувала на седмицата един път отива и в гр. Попово.

# 3
  • Мнения: 2 480
Д-р Хубенов

# 4
  • Мнения: 698
Д-р Ивайло Ефремов приема в Студентска поликлиника и в ортопедичната болница в Горна Баня.

# 5
  • Мнения: 102
Д-р Ивайло Ефремов приема в Студентска поликлиника и в ортопедичната болница в Горна Баня.

в студентска поликлиника преглежда ли на ехограф

# 6
  • Мнения: 698
Да, преглежда.

# 7
  • Мнения: 18
На всички препоръчвам само да не ходи при Владимир Стефанов от Вма , той не провежда рехабилитация след операцията и към Вма няма рехаилитатори и те оставят на произвола, заради него получих много сраствания и усложнения и ме оперираха отново . Препоръчвам Света София , но не ходете вътв Вма. Въпросния лекар преглежда и в Неоклиник. Надявам се съм полезна Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте!
Дъщеря ми е на 10 год. и е с плоско ходило. Моля, да ми препоръчате ортопед, по възможност да сте го посещавали за такъв проблем.
Благодаря!

# 9
  • София
  • Мнения: 9 918
Може ли диагноза от ехограф да е окончателна?  Дадоха ми само една малка снимка - има ли опция за диск (видео) или поне няколко снимки - другаде?
За бурсит на ахилеса става дума.
Искам да взема още едно мнение, а и трябва да мине през фонда ми (за последващата физиотерапия).
Та, моля за препоръки в София за ортопед с ехограф. ЯМР ми е скъпо за за момента, а и май няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт