Моля ви,кажете-права ли съм?

  • 1 933
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 863
Аз не съм Господ,но явно съпруга ми се мисли за такъв,щом си позволява да си играе толкова време с моя живот и с живота на детето си. Ама повече няма да го позволя.

Магда, четох няколко пъти поста ти и не знам как по-меко да го кажа, но  нали за да си играе с твоя живот ти си била съгласна, нали така??? За баницата Катнадийн ти е написала. Ами не става така в живота, нищо не е  само бяло или само черно... ОК той си играл, безотговорен е - ти къде беше да си вземеш овреме решенията, за теб и за детето??? И дори сега решението го взе ТОЙ а не ти, така си спомням от предишната тема???
Повярвай ми 200% съм на товя страна, но не успееш ли да ги видиш нещата и от тоя ъгъл, няма да можеш да се усмихваш скоро.


Аз някакси не мога да разбера този двоен аршин, с който се мери.
Ако с теб се отнесат несправедливо - всички ти казват - не се прави на жертва!!!! Т.е. ти си виновния, че се чувстваш като жертва, а ти просто искаш справедливост.
Ако ти се отнесеш несправедливо - пак си ти виновния - правиш се на Господ.
Пък и в случая няма нищо несправедливо в това да откажеш на неполагащите им се някакви блага.
ОК, Магда постъпва добре. Благородно, не справедливо, защото на жената даже не й се полага това, което тя й дава. Ама тиквен медал кой ще й даде.  newsm78 И 30 кинта за нови обувки.  newsm78



Каси
, за собствените си абсолютно измислени очаквания всеки сам носи отговорност. Ако очакваш от един доказано безотговорен мъж да се превърне в отговорен баща и съпруг, кой е виновен????

# 16
Здравейте,момичета.Благодаря за мненията и съветите-помагате ми и както винаги сте прави.За отмъщението-мислих,и осъзнах,че наистина не си заслужава да слизам на нивото му-дано да има сила,която ще го накаже някой ден.Но на моменти имам чувството,че болката замъглява съзнанието ми,и яростта и гнева,които изпитвам,сякаш са някаква защитна реакция/по-добре да съм гневна,отколкото самосъжаляваща се/.Явно ще мина през различни етапи-два дни ревах като магаре,сега от два дни съм бойно настроена,и дано да не ми се мярка пред очите,щото незнам на какво съм способна.Каси е много права-досега само съм си патила от добротата си и милиони пъти са злоупотребявали с мен именно,защото съм до болка наивна,на моменти чак тъпа-очаквам,че щом аз съм добронамерена към хората и те ще се такива към мен,обаче не се получава.А за това,че сама съм си виновна,че съм търпяла толкова време,също сте прави.Но когато обичам някого,аз се боря до последно,за да не се обвинявам някой ден,че не съм опитала всичко.До болка обичах мъжа си,бях заслепена и заблудена от любов,и все вярвах,че щом изпитвам толкова силни чувства,значи има надежда.А и той не винаги е бил такъв-в началото беше добър баща,беше изненадващо отговорен за годините си,но изведнъж сякаш му се отвориха очите и реши,че му се живее.Аз се надявах,че това е временно,че ще мине,но уви-нещата се промениха само към по-лошо.Наистина е трябвало по-рано да се усетя,че очакванията ми са неоправдани,но все вярвах,че щом се обичаме,има смисъл.Обаче сега вече знам едно-САМО С ЕДНА ГОЛА ЛЮБОВ СЕМЕЙСТВО НЕ СЕ СЪХРАНЯВА.Трябват много други неща-уважение,компромиси,толерантност един към друг,а ние ги изгубихме.Благодаря ви за различните гледни точки,много помага,когато хора отстрани ти помогнат да видиш и другата страна на нещата.  bouquet

# 17
# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами мисля, че бабата е най-малко виновна,но знам ли? Ако питаш мене по-добре й го  дай  детето, а ти иди да се поразтушиш малко сред приятели   ....... newsm78

# 19
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!


И аз ще се присъединя към към съветите на catnadeen,  Jaly, Анири.

Мagda77, бъди силна, бъди смела, бъди пример за подражание на детето си. За справедливостта има кой да мисли!  Wink

Желая успех!

Общи условия

Активация на акаунт