Фотография - тема 87

  • 52 959
  • 752
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 316
Разсмя ме с Пикасо или Модилиани Wink

И аз съм се наканила на едни макове. Надявам се тази седмица да отидем докато не са преминали Wink

# 166
  • Мнения: 454
Мунчо, едно е да не си съгласен с цветовата палитра, друго е кожата на човека в кадъра да има неестествени кастове. Това не е до вкус, си мисля аз. На мен май и двете обработки не ми допадат, но на първата снимка кожата и косата наистина бият на лилаво, както каза Лолита, докато на втората са съвсем ок.

# 167
  • София
  • Мнения: 2 923
Мунчо, едно е да не си съгласен с цветовата палитра, друго е кожата на човека в кадъра да има неестествени кастове. Това не е до вкус, си мисля аз. На мен май и двете обработки не ми допадат, но на първата снимка кожата и косата наистина бият на лилаво, както каза Лолита, докато на втората са съвсем ок.

# 168
  • Варна
  • Мнения: 316
Маковете...

     

Лавандулата я предпочитам/ че туй червеното.../, но не знам дали ще намеря поле наблизо Wink

Последна редакция: вт, 16 юни 2020, 00:34 от Борикс

# 169
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Колко много макове! Мечта. Завиждам ти благородно!

# 170
  • Варна
  • Мнения: 316
Приключвам с маковете, че да не ме линчувате...


Забелязвам като качвам снимки деректно тук, че освен че пада качеството  стоят по десатурирани Angry

# 171
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Нали е сезонът на лавандулата

_DSC8612 by Ina K., on Flickr

# 172
  • Варна
  • Мнения: 316
Лолита чудна е Wink И аз се опитвам да организирам едно ходене по лавандулени полета. Не знам дали ще ми се получи обаче Wink

Допълвам си поста с две снимчици от вчера Wink

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 13:11 от Борикс

# 173
  • Варна
  • Мнения: 316
Не ми дава да си допълня поста вече Wink

Въпросче Wink, искам да си взема филтър за да докарам по хубаво небе Wink

Гледах този https://www.subtel.co.uk/index.php?cl=details&offerId=633056 … iajGtZC2AnIM0TJGk

Да препоръчате някой?

# 174
  • София
  • Мнения: 2 923
Не ми дава да си допълня поста вече Wink

Въпросче Wink, искам да си взема филтър за да докарам по хубаво небе Wink

Гледах този https://www.subtel.co.uk/index.php?cl=details&offerId=633056 … iajGtZC2AnIM0TJGk

Да препоръчате някой?

Koнкретен модел не мога да препоръчам, но съм патил от филтър куче-марка и не бих гледал продукти от неизвестни марки заради тънките цени. По-народни цени има и при по-познати марки като Hoya, Hama, B+W. Гледай и да е възможно най-тънък, за да не ти добави някой стоп винетка по ъглите.

# 175
  • ...
  • Мнения: 513
Здравейте Simple Smile малко морски красоти от мен, напълно начинаеща в манюъл мод (приемам забележки и препоръки Simple Smile)


# 176
  • Мнения: 4 014
Хубави красоти, но следи хоризонта, че морето се излива от единия край с този наклон Simple Smile)

# 177
  • Мнения: 567
Ето тези гостенки се появиха в градинката ми. Отровни ли са?

# 178
  • Мнения: X
Много фотогенични гъбки. Не знам дали са отровни /не ги разпознавам/, но бих им отделила час-два в тревите да ги пощракам. Joy

Evangeliya, красиви морски снимки, но хоризонта трябва да им се поизправи.
Борикс, не мога да помогна със съвет за филтър. Този замък на заден план в първия кадър, изглежда много интересен.

# 179
  • Мнения: 107


Маршал е любимата марка усилватели на комшиите ми. Тоя 150 ватоев дзвер никога не съм го усилвал повече от 9 часа (копчето  сочи на 9 часа). Страх ме е да не изгърмя колоната, че тя горката е само 35 вата. Заиграх се една вечер с апарата и ползвах тоя риг за  тестов обект. После малко с уиндоуския фотошоп, където има цяла библиотека с ретро елементи.

Canon 600D, f/8, 1/80, ISO 1600, вградена светкавица със салфетка пред нея.

Общи условия

Активация на акаунт