Размяна на парфюми - 64

  • 48 260
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 148
Ужас. На мен ми беше писала за размяна на моята Прада за парфюм на Бентли. Отказах,защото нямах интерес. Добре де... Тия хора в кой свят живеят не мога да си обясня. Как влизат в някакъв форум и започват да ръсят простотия. Ами нали всичко ще си излезе наяве. Не знам какво да кажа вече. Хората ставаме все по-лоши явно...
Предположих,че не съм единствената,тя ми каза,че е направила размяна с поне още две потребителки,затова и съответно направих този пост!

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
Писа и на мен, но аз отказах /детските пижами бяха твърде детски за моите деца/, а гащи съпруга ми не желае да му купувам, тъй като носи само определен модел и така.. Жалко за вас момичета и благодаря, че споделихте.

# 497
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
ето какво ми е писала и на мен преди известно време:
"  И да добавя, че шием дънкови рокли класич.модел с къс ръкав, и мъжки боксери, детски дрешки, работя в цех и мога да добавя бройки. Снимки не позволяват да правим, но на дамата Дори тук във форума съм и пращала към допълнение в замяна."
но гащи срещу парфюми не ми трябват...
Вчера пак ми е изпратила предложение за размяна

# 498
  • София
  • Мнения: 195
Явно е писала наред, но на мен ми дойде леко смехотворно парфюм за гащи, пък било то и за Гърция Smiley
ruirana, случайно адресът да е във Врачанско?
Скрит текст:
"Здравейте! В замяна за парфюмите на Хермес, желаете ли размяна с мъжко бельо-боксери, детски-боксери, юношески потници, детски пижами, всичко се шие за Гърция. Моделиерка съм в цех. Вече за 4ти път пращам, днес също изпратих и утре имам още една заявка от дама във форума за размяна на горе упоменатото с парфюм. Мога да приложа снимки на бельото, детските пижамки. Бельото-мъжкото в момента е в сиво и синьо рае, пижамките са шарени. При интерес ще пратя снимки!  Flowers Hibiscus"

# 499
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И на мен ми писа същите простотии, но й отказах, защото разменям парфюм за парфюм, не за гащи.

Съжалявам, момичета, че така е станало и тази ментарска особа ви е вързала.

# 500
  • Мнения: 2 236
Какво? Наистина ли? Това звучи като някаква нескопосана шега. Аз съм получавала предложения за размяна от тази потребителка, но бяха все парфюми, които не ми допадат и й отказвах.
Иначе сега се сещам, че са ми предлагали детски клинчета и подобни глупости, но нямам деца Grinning Друг потребител беше и не се обясняваше, че е моделиерка или нещо такова.

# 501
  • Филибето
  • Мнения: 1 047
Хм, дори в олкс не ми се е случвало такова нещо. Принципно няма лошо да се правят бартери щом и двете страни ще са доволни. Дано поне изпрати нещата и да стават що-годе. Ако влезе и прочете да се взима в ръце и да праща стоката, хората си я чакат. На мен не е писала. Явно не е харесала нещата ми. Joy

# 502
  • Мнения: 450
Здравейте,днес ми предстои размяна с тази съфорумка,но след всичко написано...и аз не знам как да постъпя.Първо ми предлага бельо...после едно Бентли и накрая се съгласих,може мъжът ми да го ползва евентуално.Момичета,дайте съвет,да изпращам ли ?!...

# 503
  • Мнения: X
Друг потребител беше и не се обясняваше, че е моделиерка или нещо такова.
Тоест, може и да се е мултиплицирала?
За щастие никой не ми е предлагал гащи за парфюм. Не съм сигурна, че ще отговоря в рамките на добрия тон на такова предложение... 🙄

# 504
  • Мнения: 403
Здравейте,днес ми предстои размяна с тази съфорумка,но след всичко написано...и аз не знам как да постъпя.Първо ми предлага бельо...после едно Бентли и накрая се съгласих,може мъжът ми да го ползва евентуално.Момичета,дайте съвет,да изпращам ли ?!...
Аз не бих, особено ако съм уговорила компромисно парфюм за дрехи. Интересно какво има в пакета на дамата, която очаква рокля.
Пишете, че се отказвате, за да не изпраща и тя. Бих звъннала (предполагам имате данните й щом сте уговорили размяна), но не очаквам да отговори. Има достатъчно коректни момичета. Размяната за желан аромат "няма да избяга".

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 13:45 от Whatever

# 505
  • Мнения: 516
Току що размених няколко съобщения с mode et chic, която се държи изключително нагло...не можела да ми пише,защото детето и било болно(стана ми жално,ако наистина използва детето си за лъжи),но може да публикува в темата за размяна(вчера в 20:50).Обясних и,че не съм се съгласявала на такава размяна,като и пратих предходните съобщения.Получих този отговор:
До: ruirana
Устройва ме, стига само да го публикувате под поста си, защото все пак сте се съгласили на размяна! Можехте да откажете!?
Аз лично не бих разменяла повече с нея,всеки може да си прецени сам за себе си!

# 506
  • Мнения: 1 437
Просто нямам думи, как е възможно да има такива хора и с какви очи изобщо се появяват тук!?! Rage Преди нямаше ли "черен списък" с некоректните потребители или бъркам? Ако има е добре да се актуализира, мисля, защото постоянно се появяват нови потребители или стари с нови никове, няма как да предположим кой кой е. Rolling Eyes

# 507
  • Мнения: 92
И на мен ми писа,  беше изключително настпателна, предлагаше ми неравностойни размени. Почувствах се притисната и само фактът,че се изнервих,че пишем до 22,30 през 1 минута, а децата ми се изнервят от този факт, ме накара да не се съгласявам веднага на замяната. Не съм сигурна обаче дали не се подвизава под различни имена.

# 508
  • Мнения: 2 236
Друг потребител беше и не се обясняваше, че е моделиерка или нещо такова.
Тоест, може и да се е мултиплицирала?
За щастие никой не ми е предлагал гащи за парфюм. Не съм сигурна, че ще отговоря в рамките на добрия тон на такова предложение... 🙄
Не, не беше нагло, предлагаха ми ги като допълнение към парфюм. Били купени на едро, не знам си какво. Отказах, защото и парфюма не ми харесваше, а детски дрешки за какво са ми. Този акаунт е изтрит и не знам дамата дали още пише тук.
Руирана, мисля, че това трябва да се запише в списъка на некоректни потребители - имали сте уговорка за едно, пратено е друго (настрана колко абсурдно е предложението). Неспазена е и уговорката за чия сметка е доставката. Иначе е очевидно, че акаунта е само за размени, няма постове в други теми, а утре жената може да направи нов акаунт и пак да предлага гащи...
Дами, не се притеснявайте да не отговаряте веднага, случва се човек да е зает, да не поглежда форума и т.н. Нищо от тези размени не е нещо, което да не може да се отложи.

# 509
  • Филибето
  • Мнения: 1 047
Аз доколкото съм запозната в тези цехове дето шият на ишлеме не им разрешават да изнасят стока. А ако собстевника случайн е грък  хич не ми се връзват нещата. Както знаем гръка е роден малко преди дявола. Та внимавайте повечко с такива  предложения. За парфюмите в темата винаги ще се намери желаещ рано или късно за размяна. Който може по-добре да се отказва овреме.

Общи условия

Активация на акаунт