Моята ревност и неговите бивши

  • 2 991
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 931
Склонна съм да мисля, че те е излъгал и за двете. Първо, още докато сте се ''закачали'' вероятно леко  е преувеличил, за да се изкара вървежен. После, сле като си започнала таверната те е излъгал отново, за да мирясаш.
Можеш да разбереш като продължаваш да ровиш и откриваш разминавания във версиите, защото едва ли помни всяка дребна лъжа. До какво ще доведе... не ме интересува, ти не искаш анализи.

# 61
  • Мнения: 79
Склонна съм да мисля, че те е излъгал и за двете. Първо, още докато сте се ''закачали'' вероятно леко  е преувеличил, за да се изкара вървежен. После, сле като си започнала таверната те е излъгал отново, за да мирясаш.
Можеш да разбереш като продължаваш да ровиш и откриваш разминавания във версиите, защото едва ли помни всяка дребна лъжа. До какво ще доведе... не ме интересува, ти не искаш анализи.
Ровя , но той бяга от темите . Например вчера го попитах нещо и той ми каза обещавам утре ще ти отговоря . Звучи абсурдно . И днес измънка нещо нищо.  Кара ме да се съмнявам в него . Ако не криеше нищо нямаше да отбягва въпроси
 И да сменя темички

# 62
  • Варна
  • Мнения: 36 849
По-вероятно е да сменя темите и да избягва отговори понеже не знае какво искаш да чуеш и го е страх от реакцията ти.

# 63
  • Мнения: 444
Отбягва въпросите, защото се нуждае от време да обмисли отговорите. Всичко трябва да е изпипано в детайли, за да не избухнеш с ревностни обвинения.
Не му е лесно на момчето.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 139
Хич не го жаля това момче. И на него му има нещо, за да търпи такива истерии. То бива, бива, ама крещене, чупене... Един шут в дирника и да я праща да си търси послушник от манастир.

# 65
  • Мнения: 8 578
Аз не мога да разбера как така изпитваш ревност към някакви бивши, които не ви се бъркат в живота? Какъв е проблема, че е имал предишни връзки? Защо това те дразни толкова много? На тези въпроси си отговори.
И да, излъгал те е. Или първия път е украсявал нещата, за да изглежда вървежен, или втория път е искал да те успокои и ти казал каквото си искала да чуеш. Проблема според мен обаче не е толкова в лъжата, колкото в неадекватното ти поведение. Чупене, крясъци, истерии - работи върху това. И, ако поне за малко се опиташ да се поставиш на неговото място, може и да разбереш защо коментарите по въпроса са такива.

# 66
  • Мнения: 866
Не знам какво са писали другите, повече обичат да го играят на психолози, но ти имаш нужда точно от професионална помощ. "Форумните психолози" за жалост няма как да ти помогнат.

Това е проблем, който на всяка цена трябва да решиш, защото няма да може да ти се получат никакви връзки за в бъдеще. Важно е обаче да проучиш кои са добрите психолози, защото не всички са на едно ниво !
Пиши пак ако почнеш да ходиш на терапевт и как ти се отразява.

# 67
  • София
  • Мнения: 35 332
Сталионе, ще те пляскам.
Това е дете, трябва малко повече контрол и всичко ще е точно.

# 68
  • Мнения: 21 738
Тя е на петнадесет, бе човек. Какви психолози. Лапешка работа и драма куин. Намерила е някакъв льольо, на който му се занимава с деца и се чуди как да и ходи по гайдата, вместо да си намери по зряла девойка, и си разиграват етюдчета Simple Smile

# 69
  • Мнения: 21 738
То е ясно, че никой няма да и помогне да се промени с мнението си, защото тя не ги приема.
Ако зряла жена имаше проблем с ревността и недоверието към партньора, може би би имало почва и за съвети за психолог и работа върху агресивно поведение.
Но с 15 годишно момиче.. какви любови, какви бивши и настоящи, освен на ученическо ниво.. Детски работи и незрели драми,  за мен най притеснителното е, че 21 годишен се занимава с осмокласничка. Не знам къде блеят техните.

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 00:40 от Iris04

# 70
  • Мнения: 8 937
Нали не само аз считам за странно флиртът в началото на една връзка да се базира на закачки за това, хм, как е бил сексът с бившите? Flushed

# 71
  • София
  • Мнения: 35 332
Не само ти. Но не сме на 15.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 130
Хич не го жаля това момче. И на него му има нещо, за да търпи такива истерии. То бива, бива, ама крещене, чупене...
Разбира се, че му има нещо на този инфантил. Чеше си егото с нейната криворазбрана ревност и си мисли, че е голямата работа. Но ще му писне със сигурност. Никой нормален човек ни би търпял подобни изблици в дългосрочен план.

# 73
  • Мнения: 366
Тъкмо си мислех, че звучиш като някоя 15 годишна.. И да ти си била на 15.
Или спираш с тези истерии и ревност по миналото, или в скоро време ще си останеш сама 😐 Щом се питаш дали те лъже, значи му нямаш доверие - няма шанс такава връзка.

П.п И за финал да ти кажа, че ако продължаваш в същия дух и за напред няма да можеш да имаш успешна връзка с които и да било!

# 74
  • София
  • Мнения: 3 833
Добре де, той ако ти каже, че предната е била ега ти тигрицата в леглото и още не може да забрави секса с нея, това как точно ще те накара да се почувстваш по-добре и да му вярваш повече?
Звучи ужасно,  но предпочитам истината

НЕ я предпочиташ, щом досега си правила сцени за нея. Аз съм от позицията на приятеля ти, защото съм във връзка с ревнив партньор. С тази разлика, че съм на възраст , в която няма да седна да го лъжа, за да му е спокойно.  Директно си тропнах и казах, че аз тия истерии няма да ги търпя и ако не се контролира, може да се научи да е без мен.

Общи условия

Активация на акаунт