Мами в Италия 19

  • 13 687
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 425
Добър ден и от мен:)

Лени,ма пак екшъни заформи в 'любимата' ни София!Абе досетих се,че има нещо,но чак дотолкова не ми стигна фантазията  Joy
Дани,аз ризотото  маре го правя с чесън и пеперончино...лука не ни густа много много!Та чесън и пеперончино леко запържени в олио ди олива добавям замръзените фрутти ди маре и къкрят, докат кръг4етата калмари или октоподчетата не са жилави!Горе долу 30мин!Накрая 3-4 мин преди да сваля от огъня бухвам нарязан магданоз и е готово!Добавям почти вряла вода (на око за ориза) и после имам готовност да доливам с вряла вода.....4е ако на салсата добави6 много вода после става гадно воднисто!Не поръсваме със сирене,щот е морско!
Айде до после!

ПП Аз изпратих бандата и сега сме фрии  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 798
Ееех, пак на втора страничка... Cry
Кала, сами сте с малчо, така ли? До кога ви го няма таткото?

# 32
  • Мнения: 3 425
Клеми,1 седмица няма да го има!!! Ще мине бързо надявам се!
Всички се загубиха по фронта?!

# 33
  • Мнения: 2 804
Вече съм на линия , но вие след малко ще се пръснете !
Днес излязохме към 10:30 и се прибрахме в 15 часа , засякох се на мъж ми на колега с жената .
И тя има момиченце родено е 3 дни след Фатима , та се разхождахме заедно пихме кафе седнали в единственото заведение отворено днес . После се забихме в една градинка и ми беше много гот , че имах компания поне за малко .
Ми то ми писна само със Самира да си лафя !

# 34
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
     Честит празник Успение Богородично на всички!Да сте живи и здрави!

# 35
  • Мнения: 2 804
Краси , мерси ! Hug  bouquet
Честито и на вас празнуващите го !

# 36
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
     Току що свърши мача България-Уелс-0 на 0.Много ме е яд,защото винаги сме ги били,ама с този старши треньор-Христо Стоичков,хубаво няма да видим...Аз съм голям фен на футбола,но този тъпчо,с голямото самочувствие,адски ме дразни!

# 37
  • Мнения: 2 804
Краси , аз с футбола съм на ВИЕ !
Не знаех , че Стоичков бил станал старши треньор и въобще че се е прибрал в БГ .
Да ви похваля дъщеря ми Самира вече е голяма върши всичко на гърнето и когато сме навън ми казва че има нужда за да и помогна .
Даже и през нощта става по веднъж , но все още се изпуска понякога .
Лека нощ момичета и дано утре сме по-активни от днес !  bouquet

# 38
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Добро утро!Хайде на кафето!
        Разкажете в тая жега как ви се готви?!НА мене тия дни ама изобщо не ми се поглежда тенджера! Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !  bouquet
Краси , мерси за кафето .
Аз готвя защото мъж ми се е раз-ял като никога и не искам да не е нахранен добре .
Пък и при нас в момента не е толкова жега та няма проблем да се стои до котлоните , а освен това ми е приятно да готвя .

# 40
  • София
  • Мнения: 6 798
Честито голямо момиче на Дани!   bouquet
За мене готвенето е кеф и не ми пречи жегата...

# 41
  • Мнения: 2 804
Клеми , готви се за тичане след малко !
Аз вече се побърквам , малката е фурия пък няма още навършени 7 месеца опитва се да се изправя на крака лази все след сестра си и мен направо не е за разправяне .
Сега ми е малко по-сложно с оправянето на къщата макар , че пак се справям мисля добре .

# 42
  • София
  • Мнения: 6 798
И моята беше така, на 6 месеца пропълзя и след 2 седмици се изправи и тръгна по мебелите права... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 2 804
Самира , проходи на 9 месеца и половина  до тогава само се изправяше и както ти казваш с подпиране се предвижваше някъде от осмия месец  .
Сестра и е много по-будна от нея .
Днес какво ще се готви у вас ?
Аз за обяд ще правя паста с тиквичка и домат , а за вечеря мисля да спретна супа топчета на която каката яде само топчетата , но това са подробности .

# 44
  • Мнения: 3 425
Добър ден и от мен!
Краси,и аз като Дани футбол не гледам и мъжа ми също  Mr. Green вече никакъв спорт не ме влече да седна да гледам...спорта   си е  чист бизнес и не ми е инетересно!
Вчера чух,че световната купа била в Ливорно,та даже и на опашка се редяли да я гледат  #Crazy
Дани,браво на Самира;)Абе още някой друг месец и ще ти мине големия зор;)
 При нас хи4 не е топло...духа вятър и е облачно...даже бях завела мишлето на пясъка,но препръска дъжд и си тръгнахме!По магазините ме обявиха за луда  Crazy
Лек ден засега;)

Общи условия

Активация на акаунт