Мечта пеене

  • 4 044
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте отново, много искам да Ви помоля за съвет. Вече съм на 18 години и искам да се занимавам с пеене (поп-фолк) знам че сигурно на повечето от вас не им допада този стил музика, но поне ако можете да ми дадете съвет. Въпроса ми е заслужава ли си тъй като нямам много добро гласово звучене да пробвам да пея но с autotune. Говорих с продуцент на голяма фирма и ми каза че не трябва да е много обработен гласа и в такъв случей ако е обработен дали си заслужава да пея. Много ми харесва пеенето и като цяло това да бъда на сцена, ще Ви бъда много благодарен за отговорите ☺

# 1
  • Мнения: 12 626
Защо да не се пробваш, пробвай се. И да не ти се получи, все пак ще си опитал да си сбъднеш мечтата. Все пак си само на 18 и имаш доста време за експерименти.
Сега, дали с autotune, ти си прецени как би имал по-добър шанс.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 199
Намери си учител по пеене. Или направо запиши университет с пеене.

# 3
  • Мнения: 5
Намери си учител по пеене.

# 4
  • Мнения: 5
Намери си учител по пеене. Или направо запиши университет с пеене.
аз по принцип не мога да пея, така ще стане ли нещо?

# 5
  • Мнения: 9 991
Ами то късно на 18 да се научи да ПЕЕ, иначе да си сложи силикон и да се кълчи може и вече да е успяла. Как без да може да ПЕЕ, и казвате да ходи в университет. Е ако си намери учител може да се понаучи да не грака. Има родени таланти, които с малко помощ успяват, но все пак са музикални. Форума не виждам с какво може да помогне. Нито можем да чуем как пее, да ппрецени някой дали има талант. Дори чалгарките са завършили повечето музикални училища, такива с народно пеене.

# 6
  • Мнения: X
“Късно е” са глупости. Това не е спорт, акробатика или танци. На 18 е само.

Морган Фрийман става актьор доста късно, след 40 мисля. Един пич на 25 започнал уроци по пеене и на 30 вече преподава на други да пеят.

Луиз Хей до 40 е имала безмислен живот според нея, чак на 50 започва да преподава, на 60 отваря издателството Hay House, започва да ходи на уроци по рисуване на 70, а на 75 - по танци. Да, не става танцьорка като кариера, но танцува за кеф и продава свои картини в последните си години. Защо не се е записала по-рано на танци? Някаква даскалка й казала като дете, че е много висока да стане танцьорка. С такива “учители”, приятели или родители не ти трябват врагове.

Авторе, опитай се, хората съжаляваме само за неизпробваните мечти.

Последна редакция: сб, 26 сеп 2020, 15:23 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт