Болезнен цикъл след приема на иногинол

  • 1 603
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте дами.
На 29 години съм.
В пубертета когато ми дойде имах леки болки,но търпими.
Преди 6 години забременях и загубих бебето в шестия месец. След това цикълът ми стана много лек и не го усещах нито ме болеше нито е бил много обилен. Редовен 28 дни и най много 3/4 дена. От два месеца приемам иногинол и инофолик поради причината,че имам синдром на поликистозни яйчници и инсулинова резистентност. От загубата на бебето не бях пробвала пак до преди година и не се получава. От както приемам иногинол имам закъснение на цикъла с по 5/6 дни и много болезнен. Този месец беше ад. Пих болкоуспокояващи и цял ден лежа.
Мислите ли че може да е от иногинол?
Дали  е добре това ?
Напоследък направо се плашех защото наистина имах много слаб цикъл а сега е добре обилен е  мисля ,че ми помагат тези добавки.
Моля ако някоя е имала проблема нека ми сподели.
БЛАГОДАРЯ предварително!

# 1
  • Мнения: 49
Здравейте, аз също пих иногинол 1,5м. и имах страшни болки и обилен цикъл.Аз по принцип съм със СПКЯ и го взех да го пия УЖ да подобри състоянието ми.Моят цикъл винаги е бил на повече дни идвал е на около 40 дни и е траел 5-6 дни, но мек и оскъден даже.С иногинола, който започнах нач.на Юни 2020г.да го пия ми дойде и Юни и Юли на една и съща дата ,като Юни не беше обилен,но не можеше да спре сам.Пих вит.ц за целта.Адът е сега Юли.Първите дни като дойде добре,мина една седмица и стана обилен и страшно болезнен.Досега никога в живота ми не е бил такъв.А съм и раждала 2 пъти,такова чудо не е било.В момента даже още не е спрял ,а станаха 13дни.
Моля, някой с да сподели също с състоянието си след иногинол/

# 2
  • Мнения: 518
Здравейте, подарявам Ингоинол опаковка, изтекъл е срока юни месец , но са съхранявани добре и не би трябвало да им има нещо, ако някой прояви интерес.

Общи условия

Активация на акаунт