Вицове измислени от нашите деца

  • 2 525
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Къпя си се аз онзи ден и Йоана нахълтва в банята, за да ме гледа как се къпя. Естествено устат й не млъква:
- Мамо, ти защо се къпеш сама?
- Ами..., защото няма кой да ме изкъпи.
- Хм, ми тати да те изкъпи тогава.
- Може бе, мамо, ама не съм го питала дали иска?
- Аз ще го питам - и тръгва към хола.
След малко се връща и заявява:
- Тати каза, че довечера ще те изкъпи той, сега имал работа. Ама, мамо, ти защо по два пъти се къпеш? #Crazy


# 16
  • Мнения: 1 134
- Мамо, може ли да си поиграя още малко?
- Може, но след малко тръгваме.
- Добре! Ти като кажеш "Хайде" и аз - хайдвам!

***
- Мамо, сега като няма бебе, кисело мляко ли имаш в гърдите?

***
- Как се казва чичото, който кара машина? - Машинар

# 17
  • Мнения: 4 370
Това за къпането в банята е жестоко!

Искам и ние да ръсим бисери вече.

# 18
  • Мнения: 446
Един виц с много роднини. Синът ми е на около три. Има двама чичовци - Стефан и Орлин, за които се говори винаги в комплект. Ражда се бебе на други роднини, което кръщават също Стефан, и "научаваме", че памперсите му са сини. - Е, значи на чичо Орлин памперсите са розови.
--
Другата баба на племенниците ми се казва Милка. Питат сина ми: -Къде са братовчедите ти? -Ами, при баба Своге.
--
На моя пряк началник мълния удря сателитната чиния и тя пада в басейна. Синът ми много се развълнува и заключава: - Сега сигурно само рибки вижда на телевизора.
--
От дъщеря ми находка се сещам само за "тънка приказка" - разбирай къса.

# 19
  • Мнения: 2 768
Вицовете на Кристина са МНОГО, ако се сетя за някой ще пиша. като казваха записвай си, аз блях...

Сега се сещам за някои уникални заглавия на филми:

"Мечо Пух" - "Мечо Кух"

"Лешникотрошачката" - "Решното Кошарче"

"Лебедовото езеро" - "Ребеното Резово"

"Краля на шаманите" - "Краля на шамарите"

"Власелина на пръстена" - "Пластелина на пръстена"

"Проникване" - "Провикване"

"От местопрестъплениети Маями" - "От местопреставлението Маями"



# 20
  • Мнения: 641


Това ми хареса за скучното коремче.  Grinning
Ааа хич не ми е скучно Laughing.

Ето от миналата седмица:
Обяснявам и аз, че ако яде много бонбони ще и се развалят зъбките. Малко по-късно минава да ни види една баба, женицата е над 80 и няма зъби, та:
Зоя:
- Мама има зъбки...Татко има зъбки... Баба... няма зъбки, яла бабонки!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Тая ( разбирайте едно дете в градинката ) е малка щото не е поливана достатъчно .
Мама днес ме събуди рано да не стои сама.  Laughing

# 22
  • Мнения: 525
"Аз съм българче обичам" я па я - Аз съм циганче
Това го било казало дете в гардинката в квартала

# 23
  • София
  • Мнения: 2 162
Майка ми: Кое ти е любимото животно?
Ния мълчи.
Майка ми: Кое животно искаш да ти купим- кученце, котенце, пиле, зайче...
Ния: Спящата красавица.
----------------------
Когато й купим нова дрешка или обувки мъжът ми винаги я закача: Дай ми ги, те са за мен.
А тя казва: Не може да ти станат. Още си голям.
-----------------------
Карам колата, а Ния от задната седалка се обажда:" Мамо, може ли да ти помагам да караш?". Аз разсеяно й отговарям положително и чувам:"Пътанар такъв, внимавай къде караш."

Преди време имаше подобна тема, та от там съм запомнила един бисер(извинявам се на мамата, чието дете цитирам, но това стана един от любимите ми вицове за пред големи):
Действието се развива по време на миналото правителство. Лелята обяснявала на момиченцето какво е това министерски съвет, какво е министър, кой е и какъв е министър- председателят ни (т.е. Симеон Сакскобурготски)и все такива неща. Вечерта детенце се прибира в къщи и майка го пита как е изкарало. То отговаря: "Вече знам какво е министър- председател". Майката пита: "Какво е?" Момиченцето:"Цар, ама жив". Grinning
Душичката златна, в нейната главичка царе са хора дето са живели мноого отдавна.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 00:44 от lilfi

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
  Щерката(на 2.5 год):
 Аз : Креми, моля те хапни малко нищо не си яла цял ден!
 К : Не мога!
 Аз: Е, как така не можеш?
 К : На диета съм!
---------------------------------------------------------------------------
Малкият(на 3год):
Л: Искам помощно!
Аз:Какво е това помощно?
Л: Искам да го карам!
Аз: Колело ли искаш?
Л: Не, такова помощно!
Аз: newsm78 Аааа ти искаш колело с помощни колелца!(за него явно са две различни неща).
------------------------------------------------------------------------------
Щерката(на около 3.5 год):
След разговор за бебета, как се появяват, от къде и т.н.
Аз: Само жените могат да раждат деца!
К: Аааа не и дядо може!
Аз: Rolling Eyes Как така и дядо?
К: Ами виж какъв му е голям корема hahaha
-------------------------------------------------------------------------------
Пак във връзка с корема на дядо ́и :
К: Дядо я легни по корем.
Дядо ́и: Защо?
К: Ами да се покърбаляш малко.
 

# 25
  • Мнения: 1 722
То ние още сме малки за вицове, ама дечко си измисля някакви думи дето много ме развеселяват:
МАГИЧА - означава манджичка. Като е гладен идва при мен и почва да вика: МАГИЧА, МАГИЧА и тича към хола, сяда на дивана и после: БАБИТЕ, БАБИТЕ /при което му пускам някой от каналите с македонска музика, дето пеят и танцуват ансамбли с баби, лели, чичовци и дядовци/ и почва да яде.
ПАМПИНА - памперса. Мити аки пампина или Мити пика пампина ... и последва действието.
МАМАТА - това съм аз. Решил е да слага на всичко определителен член и например казва: Гази мамата, което ще рече, че е взел някаква количка и иска да ме сгази с нея.
Това засега, ще се включа с още.

# 26
  • Мнения: 1 840
Ето един бисер от времето, когато дъщеря ми беше на 2,5 годинки:
Разговор с баба й малко след като сме се върнали от почивка на море:
- Не питеснявай се, бабо Данко, Теди ще те води на море.
- И кога бе, Теди?
- На кукуво лято, бабо!
---
Когато беше на три годинки се роди следния виц: Тя не яде свинско месо и когато види месо в чинията, първо пита дали е от прасе. И така - с баба й обсъждаме менюто за някакъв празник и аз казвам, че ще сготвим петел, а Теди казва:
- Мамо, петела от прасе ли е?

# 27
  • Мнения: 934
Веднъж наехме един джип (4x4) за два дена, да ходим на палатка по разни диви места. Съответно трябваше да обясняваме на сина, тогава около четири годишен, какво е 4x4, как работи, че и задните и предните колела се задвижват от мотора и пр.
Той тъкмо заспива в колата, но преди да заспи надига глава и проговаря дълбокомислено:
- Кучетата също са 4x4 - само че с крака!

# 28
  • Мнения: 446
Един топъл-топъл лаф от дъщеря ми. Вчера с баба си играят на противоположности. Бабата казва "висок", Габи - "нисък", бабата - "силен", Габи - "слаб", бабата - "дебел", Габи - "на диета"...

# 29
  • Мнения: 415
Един топъл-топъл лаф от дъщеря ми. Вчера с баба си играят на противоположности. Бабата казва "висок", Габи - "нисък", бабата - "силен", Габи - "слаб", бабата - "дебел", Габи - "на диета"...
Joy  Joy Peace


На 3г. Калоян стои до мен, а аз в кухнята се боря със сурово пиле. Той го гледа и пита:
- Това прасе ли е?
- Не, това е пиле.
- Не, бе прасе е - виж му муцуната!
И сочи трътката на пилето.

Общи условия

Активация на акаунт