tattoo

  • 4 851
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 909
Напоследък и аз почвам да се замислям за татуировка. Но ако ще си правя искам да е малка и цветна, а това с избледняването на цветовете, което споменахте много не ми допадна.

# 16
  • Мнения: 351

Та съветите бяха
1. да е нещо което не е модерно или известно за момента -
2. да е на такова място та да не го виждам аз самата - за да не ми омръзне.

Прав беше - сега си имам черешки на "плешката" но за да ги видя се налага да правя яка чупка в кръста.  Mr. Green Не ми омръзва , дори често забравям че я имам. Винаги е интересна на околните , защото плодчетата са винаги съблазнителни и "вкусни"
Наистина добри съвети. И аз си мислех за плешката като евентуално място, защото хем не я виждам , хем си е класика. Или пък рамото. Харесва ми и тук, но не е класика и може да не ми харесва след 1 , 2 години.
 И определено си мисля за по-големичка от черешки Grinning.
 А дали мога да "се татуирам"  докато кърмя или ще трябва да изчакам newsm78?

# 17
  • Мнения: 2 274
Аз имам татуировка на корема около пъпа. Сама си я измислих (е, помогна и татуиста (така ли се нарича?). Е, не мога да опиша удоволствието, с което излязох от студиото, може би защото аз си я измислих... Вече 6-та година я имам, не ми е омръзнала. Ако се престраша ще ви я покажа!
За циганите и затворниците - няма да го коментирам!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Може би трябва да изчакаш да спреш да кърмиш Thinking,по добре да попиташ директно в студио или лекар,а по добре и двете.
  Аз имам едно малко скорпионче отзад над дупето точно /под кръста/,черно и червено е,и мисля че изглежда добре за 4 си години Joy.Аз също я забравям татуировката,само като съм гола я мяркам в огледалото като ходя напред назад из къщи.Изобщо не съжалявам,че я имам,ако ти омръзне татуировката винаги можеш да я подправиш на нещо друго,мъжа ми има две подправени татоски Laughing.А също така има студиа,в които премахват татуировки така,че споко. Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Моля ви, препоръчайте студио или татуировчик в София

# 20
  • Мнения: 2 673
Каня се да си направя татуировка още от както бях млада Wink, но все се притеснявам, че след някоя и друга годинка няма да ми харесва или татуировката или мястото й.
 Та от известно време пак съм се навила /може би като съм майчинство и по цял ден се чудя каква простотия да свърша Whistling/.
 Как мислите дали е добра идея или татуировките се демоде и само циганите  и затворниците се татуират Mr. Green.
 

сама трябва да решиш Peace иначе горните съвети са добри

а това с избледняването на цветовете, което споменахте много не ми допадна.

моите от 10г. не са "мръднали" на цвят Grinning зависи къде ще си я правиш

# 21
  • Мнения: 2 433
Ами моята както казах е на 4 години. Правена е с растителни пигменти и цветовете са си все такива каквито си бяха в началото. Дори през лятото като хвана тен си стои все същата. А е в червено и зелено с контур и бяло за "отблясъци"

Имаш ли снимка на татуировката си ? Много ме заинтригува с цветовете и бялото за отблясъци, интересно ми е как би изглеждала 4 годишна цветна татуировка.
Ето, обаче  се снимах на самоснимачка и нещо фокусът не съм докарала Mr. Green Embarassed
http://bgphoto.net/photos/2384/o632909978512656250.JPG
И да се има в предвид,че все пак се върнах от море преди 5 дена и доста" черна"

# 22
  • Мнения: 267
Уау, цветовете и наистина са доста свежи. В такъв случай, ако твоите бои са по-специални, с какви бои обикновено се правят татуировките и трябва да помоля специално за такива като твоите ?
Извинявай за малоумните въпроси, но това, което истински ме е притеснявало досега в татуировките е точно това, че дори и да си направя хубава свежа цветна татуировка, то като гледам на другите след години колко булдкаво-зеленикави изглеждат и се отказвам

# 23
  • Мнения: 6 909
а това с избледняването на цветовете, което споменахте много не ми допадна.

моите от 10г. не са "мръднали" на цвят Grinning зависи къде ще си я правиш
А твоите къде си ги правила?

# 24
  • Мнения: 2 673
а това с избледняването на цветовете, което споменахте много не ми допадна.

моите от 10г. не са "мръднали" на цвят Grinning зависи къде ще си я правиш
А твоите къде си ги правила?

 в Пловдив - при "Белята"  Laughing

# 25
  • Мнения: 483
  татуировките се демоде и само циганите  и затворниците се татуират Mr. Green.
 

Аз не бих се татуирала, не ми харесва Laughing

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Моята е на хълбока, вижда се само на плажа или в друга гола ситуация Simple Smile, така никога няма да ме притеснява, че я имам. Цветна е, но за 11г цветовете избледняха Sad

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Незнам защо не ти е излязло в търсачката нищо, но ето ти темичка, която аз съм пускала по повод желанието ми за татуировка. Всъщност сетих се защо не ти е излязло нищо, сгрешила съм името на темата.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 407
Аз имам 3 и не съжалявам, мисля, че още и винаги ще са на мода.Мойте съм ги правила при Пешо и Емо в Лагера!

# 29
  • Мнения: 3 376
Имам цветна татуировка,вече 4 години,но засега цветовете на са мръднали.Обаче е на малко  видно място,та понякога ме хваща яд,че не я направих някъде другаде,но в никакъв случай не мога да кажа,че съжалявам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт