Защо толкова много говорите за изневерите в този форум

  • 2 708
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 495
Малко статистика от първа страница на "Татковци"
 Има ли мъже, които не изневеряват
Какво може да накара един мъж да изневери
Какво си мислите, когато изневерявате
Има ли жени, които не изневеряват
Как се изневерява
Какво правите, когато разберете, че е водил вкъщи друга жена
Били ли сте свидетел на изневярата на партньора си?
7 теми за изневяра #CrazyЕй, хора осъзнайте се!Къде изчезнаха хубавите теми за взаимотношенията, чистите и сърдечни между мъжа и жената?Къде изчезнаха щастливите татковци, които опиянени от щастие разказват, че им се е родило момченце/момиченце?Изчерпаха ли се всички теми, че само за изневяра да говорим?!Добре, разбирам 1-2 теми-да, но това са цели седем теми!!Не ме разбирайте погрешно, просто оправям апел към вас-нека си говорим за хубавите неща от живота, защо трябва да се натоварваме психически с такива теми!
Благодаря за вниманието Simple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
На думи всички имат доверие на мъжете си и са убедени, че точно техния е най-верният и моногамен, но безбройните теми за изневерите показват точно обратното! Несигурност и страх да не се случи.

# 2
  • Мнения: 312
Малко статистика от първа страница на "Татковци"
 Има ли мъже, които не изневеряват
Какво може да накара един мъж да изневери
Какво си мислите, когато изневерявате
Има ли жени, които не изневеряват
Как се изневерява
Какво правите, когато разберете, че е водил вкъщи друга жена
Били ли сте свидетел на изневярата на партньора си?
7 теми за изневяра #CrazyЕй, хора осъзнайте се!Къде изчезнаха хубавите теми за взаимотношенията, чистите и сърдечни между мъжа и жената?Къде изчезнаха щастливите татковци, които опиянени от щастие разказват, че им се е родило момченце/момиченце?Изчерпаха ли се всички теми, че само за изневяра да говорим?!Добре, разбирам 1-2 теми-да, но това са цели седем теми!!Не ме разбирайте погрешно, просто оправям апел към вас-нека си говорим за хубавите неща от живота, защо трябва да се натоварваме психически с такива теми!
Благодаря за вниманието Simple Smile


... и да застанем в ситуацията на щрауса, заровил глава в пясъка - не виждам проблема, значи не съществува! удобно...

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 11:44 от Baba Yaga

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На думи всички имат доверие на мъжете си и са убедени, че точно техния е най-верният и моногамен, но безбройните теми за изневерите показват точно обратното! Несигурност и страх да не се случи.
Peace
И защото в действителност наистина се случва много често Confused.

# 4
  • Мнения: 490
И на мен ми се иска да говоря за хубавите неща от живота и колко е верен и отговорен мъжа ми -но не би! Cry

# 5
Има  две  вероятности -   Страх  ( Несигурност )  и  Изпитание ( Случващо/Случи  се )  Rolling Eyes

# 6
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Защото човек е по-склонен да споделя неприятните си преживявания, другите се считат за в рамките на нормалното.

# 7
  • Мнения: 1 639
Такъв е живота. Grinning

# 8
  • Мнения: 260
От сезона ще да е.
Пролетно време се говори повече за любов и секс, сега дойде сезона на изневерите.  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 35 963
Защото това се случва непрекъснато около нас и дори със самите нас. Не познавам семейство, в което някой от двамата да не 'кръшка'.
И най са ми интересни  тези, които са толкова сигурни в брака си.???!!! Смешни ситуации Wink

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 343
На думи всички имат доверие на мъжете си и са убедени, че точно техния е най-верният и моногамен, но безбройните теми за изневерите показват точно обратното! Несигурност и страх да не се случи.

Наистина! А според мен не на един/ една от този форум вече се е случвало, колкото и никой да не си признава!

# 11
  • Мнения: 1 451
Таман днес мислех да я пусна тая тема, ама сутринта бързах за плаж и си ме изпреварила. Та и аз това се чудя. Защо? И защо точно в тоя форум? Май мамите се надяват малкото пишещи тук татковци да им дадат отговори на тревожещите ги въпроси и те да успеят да предотвратят или изловят? А защо не се замислят, че понякога, дори в повечето случаи вината е колкото на изневеряващия, толкова и на партньора му. Все нещо трябва да те подтикне към изневярата.

Абе лято е. Слънце, плаж, звезди, вятър в косите. Я говорете за хубави неща    bouquet

# 12
  • Мнения: 1 451
На думи всички имат доверие на мъжете си и са убедени, че точно техния е най-верният и моногамен, но безбройните теми за изневерите показват точно обратното! Несигурност и страх да не се случи.

Наистина! А според мен не на един/ една от този форум вече се е случвало, колкото и никой да не си признава!

В тоя форум никой не изневерява. Да си имаме уважението  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 7 837
Защото параноята е заразителна  Mr. Green
Много натури тук, само като прочетата една тема и вече са обсебени от мисълта дали, кога, как ще им се случи на тях  Laughing Drama queens  Tired

# 14
  • Мнения: 2 495
И защо точно в тоя форум?
Дааам определено само в Татковци се говори я за секс, стрийптиз, изневери, белезници и още и още...Защо ли е така newsm78 Mr. Green

# 15
  • Мнения: 494
Защото човек е по-склонен да споделя неприятните си преживявания, другите се считат за в рамките на нормалното.

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 052
Защото това явно е в главите на милите майки.
И на мен ми направи впечатление, но както някой отдавна каза тук.... проблемите не трябва тук да се обсыждат, а с този от когото се оплакваме. Друг е выпросыт, че понякога той/тя не иска да ни чуе.
Много жени са с ниско самочувствие, а повечето хора, които имат деца, не знаят защо ги имат, или имат превратни очаквания.... имат днес май ми е любима дума....

# 17
  • Мнения: 490
Ако наистина можеше да се говори със така наречените половинки за проблема едва ли някой щеше да го обсъжда тук защото когато срещнеш разбиране и диалог точно от когото трябва не търсиш да го правиш със виртуални непознати! Grinning

# 18
  • Мнения: 515
И аз не бих избрала този начин да споделя подобно нещо. Предпочитам в моите семейни отношения да няма каквато и да била външна намеса - така си мисля, че се изгражда стабилността на чувствата и страстите на разпознали любовта двама души.

Не ми се ще да ставам защитник на пусналите темите, но съгласете се все пак, че понякога , за да останеш цял - такъв какъвто се познаваш - е добре да споделиш с напълно непознати. А защо в този форум - ами вероятно, защото по-голямата част от хората са сериозни. Наред с несериозните мнения можеш да получиш и достатъчно сериозни, зрели и преминали през такава буря в отношенията. Предполагам, че в такъв момент човек е твърде объркан и "затворен" за контакт с близките си.

# 19
  • Мнения: 1 052
Пухи, не ми пука за другите и дали проблемите си стоят само в моя двор. Искам да кажа, и го казвам  Laughing, че не виждам смисыл в това да се правят дискусии, когато тези, чието мнение искаме всыщност искаме да чуем не сме заговорили.
И да в някои случаи, тези хора не желаят да чуят каквото и да било, не да слушат, а да разберат това, което им се казва.
Тогава случая май е causa perduta.

# 20
  • Мнения: 1 517
Таман днес мислех да я пусна тая тема, ама сутринта бързах за плаж и си ме изпреварила. Та и аз това се чудя. Защо? И защо точно в тоя форум? Май мамите се надяват малкото пишещи тук татковци да им дадат отговори на тревожещите ги въпроси и те да успеят да предотвратят или изловят? А защо не се замислят, че понякога, дори в повечето случаи вината е колкото на изневеряващия, толкова и на партньора му. Все нещо трябва да те подтикне към изневяра.
smile3521 Май е точно така мили дами.

# 21
  • Мнения: 5 539
Защото изневерите са широко застъпени в съвременното семейство. Колкото и да не ни се иска, е така.
Някой няма ли статистика, какъв процент от хората изневеряват? Колкото и да са неточни такива проучвания, данните биха били шокиращи за някои.

# 22
  • Мнения: 7 474
И защото хората се страхуват от това повече от колкото си признават  ooooh!

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Някой няма ли статистика, какъв процент от хората изневеряват? Колкото и да са неточни такива проучвания, данните биха били шокиращи за някои.
Чак такъв директен въпрос не сме задавали, но според последното ни по темата примерно 30% от младите хора (между 15 и 30 г.) приемат за нормални и естествени сексуалните връзки извън брака между семейни хора. 52% ги смятат за морално осъдителни, но са на мнение, че не трябва да се преследват от закона; има и 5%, които смятат, че това е необходимо. Останалите 13% не дават отговор на въпроса.

Върти ми се в главата, че колеги правиха май нещо по-подробно за едно от списанията ни, но не съм сигурна, ще попитам.

# 24
  • Мнения: 20
Някаква епидемия е изглежда.
Голяма част от потребителите, които дават мнение не им се е случвало, но въпреки това с огромен страх и мазохизъм си представят какво ще е и завършват постингите си с "Дано не ми се случва  Praynig/. Абе направо ми прилича на някакво болестно състояние, но не му знам името.

# 25
  • Мнения: 1 451
Цитат
Абе направо ми прилича на някакво болестно състояние, но не му знам името.

Параноя или масова психоза? newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 7 043
Някаква епидемия е изглежда.
Голяма част от потребителите, които дават мнение не им се е случвало, но въпреки това с огромен страх и мазохизъм си представят какво ще е и завършват постингите си с "Дано не ми се случва  Praynig/. Абе направо ми прилича на някакво болестно състояние, но не му знам името.
ПАРАНОЯ

# 27
Цитат
Абе направо ми прилича на някакво болестно състояние, но не му знам името.

Параноя или масова психоза? newsm78

мен ако ма питаш са и двете  Confused

# 28
  • Мнения: 20
А може и нещо, което да завършва на "фобия", предложения?

# 29
  • Мнения: 490
Бай бабо да не те среща зло....... Mr. Green

# 30
  • Мнения: 312
Някаква епидемия е изглежда.
Голяма част от потребителите, които дават мнение не им се е случвало, но въпреки това с огромен страх и мазохизъм си представят какво ще е и завършват постингите си с "Дано не ми се случва  Praynig/. Абе направо ми прилича на някакво болестно състояние, но не му знам името.

само прилича, но ако продължават в същия дух, със сигурност ще си го докарат...



Параноя или масова психоза? newsm78


на мен на комплекси ми мирише, несигурност в самия себе си...  повече не ми се разсъждава на тази тема...  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 1 451
на мен на комплекси ми мирише, несигурност в самия себе си...  повече не ми се разсъждава на тази тема...  Crossing Arms
Бе тегли им по една майна на всичките Wink

# 32
  • Мнения: 75
Да, но положението е сериозно. Може да е заразно, знаеш ли?
Прочетох, че някой даже и са го сънували въпросното бъдещо несигурно събитие  #Crazy

# 33
  • Мнения: 312
на мен на комплекси ми мирише, несигурност в самия себе си...  повече не ми се разсъждава на тази тема...  Crossing Arms
Бе тегли им по една майна на всичките Wink


е, не с лошо, де!  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 517
Защото всичк се вълнуват от темата, но някои се правят на моралисти! За това!

# 35
  • Мнения: 7 391
а повечето хора, които имат деца, не знаят защо ги имат, или имат превратни очаквания.... имат днес май ми е любима дума....
Е,ама ти май не знаеш стария изтъркан виц за жената и любовницата.
 Англичанина има жена и любовница ,но обича жена си
 Французина........................................  но обича любовницата си
 Руснака...............................................  но обича водката
 БЪЛГАРИНЯ ИМА ЖЕНА И ЛЮБОВНИЦА НО ОБИЧА ДА ИМААААА
             Сори,за тъпия виц ама май за това ти е любима думичката имаааааа нали си БЪЛГАРИН.
             А за многото теми за изневяра ами БЪЛГАРИНА  обича и да говори,а си пада и малко мазохист - що да не се поизтезава мъъъъъъничко.Така и така си няма друга работа. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 473
Цитат
Абе направо ми прилича на някакво болестно състояние, но не му знам името.

Параноя или масова психоза? newsm78

Няма значение кое е, по-важното е, че има потребност да се говори на теми за изневярата и тя не би трябвало да се осъжда. Освен родители (това, което всъщност ни обединява в този форум), сме и хора в разцвета на силите си и търсенето на отговор на вълнуващите ни въпроси за мен е за предпочитане, пред алтернативата да ги подтискаме и оставяме да изгарят съзнанието ни.

Общи условия

Активация на акаунт