в коя седмица започва да рита бебето

  • 76 005
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Първия път в 19-20 седмица,но от момента на проритването,та чак до самото раждане отнесох яки тупаници  Grinning .Сега усещам движения от 17 седмица,но далеч не мога да ги сравня с тези на Дани.Второто ми бебче явно обича да си поспива повече и е по мързеливо-засега поне  Laughing  Laughing.

# 16
  • Мнения: 216
На мен доктора ми каза: от 19-21 г.с. за първескини и след 17-та г.с. за второ дете, но пак нещата са си индивидуални. Зависи и от типа на матката, от теглото на жената.. Аз усетих леки движения в 20-та г.с. Heart Eyes. Чувството наистина е страхотно за мен  newsm44!

# 17
  • Мнения: 154
 Аз за първи път го усетих в средата на четвъртия месец.Тогава беше като лек гъдел,ама после  #Crazy Вече полудявам  #Cussing out

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Индивидуално е .
Аз бях с предна плацента.Усетих го 22ра г.с.чак.

# 19
  • Мнения: 1 353
 При мен за първи път ритна около третия месец и половина

# 20
Аз усетих Дребосъчко, когато бях в 17-та седмица.
Но тогава беше съвсем лекичко, а една две седмици след това ритничетата станаха доста по-осезаеми  Party
Сега вече мога да разбера даже накъде е завъртяно - много се забавлявам с бебчо  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 35 950
19-20 седмица - и си беше ритване /не просто гъделичкане/

# 22
  • Мнения: 503
здравеи,аз сам ж 28 г.с и бебока започна да ритка в 23.и аз се бях шашнала като теб,но откакто започна не е спрял и то особенно нощем,спокоино няма да те пропусне

# 23
В 16-17 г. с., а първия път май по-късничко.

# 24
Усетих нещо в края на четвърти месец, но беше толкова слабо и нежно движение, че не бях напълно сигурна.След това около седмица - нищо, но от средата на пети месец всеки ден, като ритничетата стават все по-силни.От началото на 6 месец и таткото го усеща.Незнам как е при другите, но ако съдя по боя, които сега ми хвърля се плаща какво ще е в следващите месеци. Simple Smile
Но пък ми е голям кеф, че е толкова активно,поне го усещам, че мърда и че е добре.

# 25
  • Мнения: 949
Аз моят го усетих чак 22-23 г.с.

# 26
  • Мнения: 1 544
и двете ги усетих в края на третия месец което е много рано и даже лекаря ми не ми вярваше, но това е много индивидуално . Моя приятелка чак в шестия усети мърдане.

# 27
  • Мнения: 1 104
Аз преди около седмица или 10 дни усетих нещо като гъдел в стомаха. Някой го описват като гъделичкане, други като къркорене на стомаха. Но като попитах лекарката ми обясни, че това е бебчето. Даже като ме гледаше на видеозон последния път, малкото човече се раздвижи и тя ме попита дали усещам нещо. Така че знам, че се движи бебчето. Но нали като е за първи път не знаем какво точно се случва и много се притесняваме.

# 28
  • Мнения: 8 505
В началото на 4.месец.

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Индивидуално е, аз моето към края на четвъртия чак го усетих ясно, преди това беше като къркорене на черва - не знаех дали е то, или пък не е?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт