А опцията "проверка на правопис" използвате ли?

  • 4 514
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Ами само когато се колебая за някоя дума, т.е. мнооого рядко.

# 16
  • Мнения: 221
аз я използвам когато пиша нещо дълго..
иначе за 5 думи не виждам смисъл..

ОБАЧЕ моите наблюдения са, че тя не работи!!! работи само за някакви по-фрапиращи глупости, които си написал.. обаче иначе не..

# 17
  • Мнения: 1 107
Да, пускам си я профилактично  Simple Smile Навик ми е, макар че не правя грешки.

# 18
  • Мнения: 6 904
ОБАЧЕ моите наблюдения са, че тя не работи!!! работи само за някакви по-фрапиращи глупости, които си написал.. обаче иначе не..
Според мен пък си работи добре, ти защо мислиш, че не работи?

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Да!

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
аз я използвам когато пиша нещо дълго..
иначе за 5 думи не виждам смисъл..

ОБАЧЕ моите наблюдения са, че тя не работи!!! работи само за някакви по-фрапиращи глупости, които си написал.. обаче иначе не..

Работи си! Само запетаи не слага май  Peace

# 21
  • Мнения: 3 405
Само, ако се усъмня, че съм изтървала някоя буква в бързината. Иначе съм безгрешна Mr. Green

Но има хора, на които трябва да им стане навик Peace

# 22
  • Мнения: 1 858
Питам защото ми прави впечатление, че някой потребители продължават да си пишат с шестици, четворки и прочие! Прави впечатление също така и използването на латиница или така наречената маймуница при положение, че има КЕРДОР (нали така беше). Форума вече е такъв, че ако искаш да те разберат всички без да се трудиш всичко е ок.
 Явно обаче има потребители, които за да запазят "стила" си продължават да се излагат.
Не твърдя, че съм безгрешна- напротив! Но поне се старая. Препинателните знаци например винаги са ми били слаба страна, но се старая. Та чудно ми е защо при толкова улеснения все още има хора, които пишат зле?!

Пак да кажа НЕ ТВЪРДЯ, ЧЕ АЗ НЕ ГРЕША- НАПРОТИВ!

# 23
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Питам защото ми прави впечатление, че някой потребители продължават да си пишат с шестици, четворки и прочие! Прави впечатление също така и използването на латиница или така наречената маймуница при положение, че има КЕРДОР (нали така беше). Форума вече е такъв, че ако искаш да те разберат всички без да се трудиш всичко е ок.
 Явно обаче има потребители, които за да запазят "стила" си продължават да се излагат.
Не твърдя, че съм безгрешна- напротив! Но поне се старая. Препинателните знаци например винаги са ми били слаба страна, но се старая. Та чудно ми е защо при толкова улеснения все още има хора, които пишат зле?!

Пак да кажа НЕ ТВЪРДЯ, ЧЕ АЗ НЕ ГРЕША- НАПРОТИВ!
Абсолютно си права.  Peace Peace Peace
Мисля, че много хора си крият лошия правопис с използването на латиница и четворки и шестици вместо ,,ч'' и ,,ш''.

# 24
  • Мнения: 221
аз я използвам когато пиша нещо дълго..
иначе за 5 думи не виждам смисъл..

ОБАЧЕ моите наблюдения са, че тя не работи!!! работи само за някакви по-фрапиращи глупости, които си написал.. обаче иначе не..

Работи си! Само запетаи не слага май  Peace



ми аз не съм останала с такова вчепетление...
аз като си чо чета СЛЕД проверката за правопис и пак си намирам някакви грешки..
ама ще опитам това за запетите
мерси  Peace

# 25
  • Мнения: 442
аз я използвам когато пиша нещо дълго..
иначе за 5 думи не виждам смисъл..

ОБАЧЕ моите наблюдения са, че тя не работи!!! работи само за някакви по-фрапиращи глупости, които си написал.. обаче иначе не..

Работи си! Само запетаи не слага май  Peace


и пълен/непълен член (т.е. не ги поправя, ако има грешка)

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Мда, това за запетаите си беше казано с умисъл, ама нейсе  Peace

# 27
  • Мнения: 221
Мда, това за запетаите си беше казано с умисъл, ама нейсе  Peace

еми обясни тогава защо си го казала!

# 28
  • Мнения: 6 904
аз я използвам когато пиша нещо дълго..
иначе за 5 думи не виждам смисъл..

ОБАЧЕ моите наблюдения са, че тя не работи!!! работи само за някакви по-фрапиращи глупости, които си написал.. обаче иначе не..

Работи си! Само запетаи не слага май  Peace


и пълен/непълен член (т.е. не ги поправя, ако има грешка)
Добре де, това е проверка на правописа все пак. Запетаите и членовете влизат към граматиката според мен.

# 29
  • Мнения: 495
аз ползвам, в бързината често пропускам буква
затова е сложено, няма безгрешни хора

Общи условия

Активация на акаунт