Най - добрите чанти онлайн?

  • 2 884
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, тъй като покрай пандемията реших,че най - доброто е една шопинг терапия,за да може нещо да ме задържи вкъщи,се чудя каква чанта да си купя. Не робувам на марки, интересува ме самият модел да ми хареса можете ли да ми препоръчате хубав сайт за различни (леко арт) чанти, които да не бъдат обичайна черна чанта или подобен цвят,нещо което на Вас ви е направило впечатление?

# 1
  • Мнения: 10 376
https://www.emag.bg/niarvi-rychno-izrisuvana-kozhena-chanta-prez … en-nrv258-multico
https://www.differenta.bg/anekke
Виж и чантите на Десижуал, има интересни попадения, въпреки, че по-голямата част ми идват малко парцаливи.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
Fashiondays.bg
Има всякакви модели, всевъзможен ценови диапазон и всякакви марки и материали.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Да се впиша и аз в таза тема, защото си падам по чантите и няма да е зле да науча някой друг добър сайт Simple Smile

# 4
  • Мнения: 15
Сайтовете от които съм доволна, не само за чанти, а за ВСИЧКО което съм поръчвала от тях са: fashiondays, answear и bibloo

# 5
  • Мнения: 10
никога не съм поръчвала онлайн чанти от сайтове,реално идват ли същите цветове ,който са показани  на снимките

# 6
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Поръчвам от fashion days и съм много доволна.
Да,цветовете са същите като на снимките.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 465
obag.bg
Много жени не ги харесват, но аз ги обожавам!

# 8
  • Мнения: 3 912
Препоръчвам модиво, фешъндейс и библо.

# 9
  • Мнения: 48
аз съм поръчвала от бокача

# 10
# 11
  • Мнения: 10 376
Авторката на темата няма ли да се появи, за да се похвали с какво се е сдобила? След толкова съвети, поне да разберем.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте, имам нужда от помощта Ви. Каква марка е тази чанта, виждал ли я е някой на живо някъде, извинявам се за лошото качество на снимката

# 13
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205

Уж сайта не е български, но не съм срещала по-несериозно отношение. Телефонът, посочен за връзка, не се вдига четвърти работен ден. По имейл не отговарят, имаше вчера едно писъмце от тях - стандартно, проформа, даже не са прочели съдържанието, според мен. Исках да уточня един размер.
Иначе предлагат интересни неща, но с това отношение, даже не смея да поръчам.

# 14
  • Мнения: 504
Някой може ли да даде отзив за чанта от NICKLES? Сега имат много намалени модели.

Общи условия

Активация на акаунт