Нишесте-кисел?

  • 1 681
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз от 5-ти месец давам кремчетата и киселите от кухнята, не ги знам с какво нишесте ги приготвят.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Точно тези кисели на Биосет Калоян много ги обича.Дори и само с вода,без мляко,пак ги яде.Аз слагам и бисквитки,когато са готови и стават много вкусни.
Другите любими са пудингите на Др.Йоткер,но вие сте малки за тях още.След годинката Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 241

Цитат
Колко време спестява приготвянето на готов кисел? 5 секунди? 10? Crossing Arms

5 МИНУТИ. Аз съм МУДНА.
Готовото нишесте за кисел става за СЕКУНДИ. Колко му е да разтвориш нишестето, после да го прибавиш към вряща вода и да бъркаш? Приготвянето в домашни условия отнема малко повече време, поне при мен.
Момичето само ще се убеди в това.
И все пак като си го приготвяш сама е 100 пъти по-хубаво и най-вече с доказано качество. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 263

Цитат
Колко време спестява приготвянето на готов кисел? 5 секунди? 10? Crossing Arms

5 МИНУТИ. Аз съм МУДНА.
Готовото нишесте за кисел става за СЕКУНДИ. Колко му е да разтвориш нишестето, после да го прибавиш към вряща вода и да бъркаш? Приготвянето в домашни условия отнема малко повече време, поне при мен.
Момичето само ще се убеди в това.
И все пак като си го приготвяш сама е 100 пъти по-хубаво и най-вече с доказано качество. Simple Smile

Да де! С царевичното нишесте е същото. После прибавяш адапте и 1/2 бурканче плодово пюре и разбъркваш....Колко му е?.....Това става докато чакаш да изстине Wink Т.е. не отнема технологично време...така и така няма да го дадеш вряло на детето, а докато изстива добавяш тези неща и дори по този начин ускоряваш процеса и "ястието" достига подходящата за консумация температура ... Аз също съм от мудните и бях избрала най-мързеливия начин Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Щом го правиш с готово пюре - О.К. Определено става бързо.
Аз приготвям кисела с пресни плодове, които се почистват, сваряват и пасират.

Хайде да не издребняваме толкоз, а?

# 20
  • Мнения: 1 263
Ааааааааааа тва мноу сложно! Тогава наистина е много време, признавам....поне за мен...аз само един час ще се боря с мисълта, че трябва да предприема подобна акция  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт