Започна да повръща от Фризовом?

  • 1 259
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Минахме по този път с Виктор .С много силни колики с часове ,повръщане .Пие Фризовом и сега ,коликите минаха на 4 месеца началото .Според мен не иска водичка от глад ,ако е от коликите така се успокоява с шишето ,но пък си натоварва стомахчето още повече .  ThinkingИмахме един период когато педито препоръча смесване на нан ар и фризовом за седмица .Все си мисля ,че повръщането при вас е от коликите и от напъването .
Заведи да я погледне лекар ,за да отхвърлят рефлукса като вероятен проблем .

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В повечето случаи рефлукса се преодолява с въвеждането на твърда храна. След храненето с Фрозовома изчакай най-малко 30мин. преди да дадеш вода, за да не натоварваш стомахчето излишно

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
...
Заведи да я погледне лекар ,за да отхвърлят рефлукса като вероятен проблем .

Едно педи няма как да открие рефлукс...тя ще и даде направление за гастроентеролог, който от своя страна ще назначи ренгенова снимка, а на такова малко бебе няма нужда да му правят такава  Stop, а после следват лекарства от типа на Мотилиум, Церукал...
Нека си пие Фризовома /който е безвреден/, ако не преодолее повръщането до 6м. тогава да търси лекари

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря на всички  bouquet
В повечето случаи рефлукса се преодолява с въвеждането на твърда храна. След храненето с Фрозовома изчакай най-малко 30мин. преди да дадеш вода, за да не натоварваш стомахчето излишно
Така правя от вчера и да чукна на дърво не повръща вече Praynig

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Благодаря на всички  bouquet
В повечето случаи рефлукса се преодолява с въвеждането на твърда храна. След храненето с Фрозовома изчакай най-малко 30мин. преди да дадеш вода, за да не натоварваш стомахчето излишно
Така правя от вчера и да чукна на дърво не повръща вече Praynig


Дано да не е рефлукс, всъщност съм убедена, че не е, защото бебетата с рефлукс повръщат постоянно. При вас е по-скоро от натоварване на стомахчето с повечко течности или АМ, а бебчетата с рефлукс връщат от най-малкото подрусване, вдигане, люшкане, дори и след 3 часов интервал от храненето, както беше при нас  Tired

# 20
  • Мнения: 729
Точно така е. И ние сме с рефлукс и в чудо се видях, а колко имам още да патя и горкото ми дете. Повръщаме постоянно и обилно. Интересното е, че на нас ни изписаха Фризовом против повръщане/ а кърмя/, да му сгъстява храната в стомахчето /но не ни подейства/.
Така, че най-вероятно си е натоварило стомахчето твоето детенце!
И аз знам че преди и след ядене не се дава водичка! Hug

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Точно така е. И ние сме с рефлукс и в чудо се видях, а колко имам още да патя и горкото ми дете. Повръщаме постоянно и обилно. Интересното е, че на нас ни изписаха Фризовом против повръщане/ а кърмя/, да му сгъстява храната в стомахчето /но не ни подейства/.
Така, че най-вероятно си е натоварило стомахчето твоето детенце!
И аз знам че преди и след ядене не се дава водичка! Hug


Кърмата е най-добрия лек в случая, защо мешиш с Фризовом, ех тия педиатри, бееее  Close

Общи условия

Активация на акаунт