Центърът на Варна беше отцепен за БОМБА!

  • 2 708
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Добре, че каза за да знам и да не си приготвям багаж за бягство  Crazy Joy

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Значи в събота вечерта, в района на Стоматологията са намерили пакет /съмнителен/, отцепили са района и са го обезвредили - не се знае бомба ли е било или ...... а може и вече да се знае, ама аз да не знам!
За снощи зарята беше на ултра ниво! Не бях виждала скоро такава красива заря!

# 32
  • Мнения: 8 769
Абе всеки ден ли има заря във Варна? Тук темата е от 12.08 и като че ли за всеки ден се говори,ч е имало гърмежи. Shocked Rolling Eyes
Аз лично видях една заря на 12.08 вечерта. Други гърмежи не съм чула, но пък и не живея около Нептун.
А някой знае ли довечера дали ще има заря и от колко часа ще е? Grinning

# 33
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе всеки ден ли има заря във Варна? Тук темата е от 12.08 и като че ли за всеки ден се говори,ч е имало гърмежи. Shocked Rolling Eyes
Аз лично видях една заря на 12.08 вечерта. Други гърмежи не съм чула, но пък и не живея около Нептун.
А някой знае ли довечера дали ще има заря и от колко часа ще е? Grinning
Цяла седмица честваме морето-Хляб и зрелища, снощи В. Маринов се дра на концерт, довечера сигур друг патриот ще е .  Mr. Green Аз съм информирана за модерното по дискотеките

# 34
  • Мнения: 8 769
Абе всеки ден ли има заря във Варна? Тук темата е от 12.08 и като че ли за всеки ден се говори,ч е имало гърмежи. Shocked Rolling Eyes
Аз лично видях една заря на 12.08 вечерта. Други гърмежи не съм чула, но пък и не живея около Нептун.
А някой знае ли довечера дали ще има заря и от колко часа ще е? Grinning
Цяла седмица честваме морето-Хляб и зрелища, снощи В. Маринов се дра на концерт, довечера сигур друг патриот ще е .  Mr. Green Аз съм информирана за модерното по дискотеките
Ясно, ама дай инфо за довечера. Нали обикновено на 15-ти са най-големите гърмежи. Искам да гледам.... Crazy

# 35
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Гледай на север тогава, в 21 ч (или малко след)

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 239
От ето тук: http://moreto.net/News1.php?NID=1155588547761649&NC=0

23.30 ч.
    Над Аспарухов мост
    Празнични илюминации

# 37
  • Мнения: 5 622
От ето тук: http://moreto.net/News1.php?NID=1155588547761649&NC=0

23.30 ч.
    Над Аспарухов мост
    Празнични илюминации

Аз пък недоумявам какви са тези илюминации посред нощ?  Shocked

Габриел се стряска и се плаши от гърмежите, може ли такова нещо(заря и прочие гърмежи) да се прави в полунощ?

# 38
  • Мнения: 8 769
Франзела Калина & Alexandra, благодАрим много! Hug Hug Hug Ще бъда извън града, и се чудех дали ще успея да се върна за зрелището. Явно ще успея. Ще гледам не на север, а на юг - натам ми се пада Аспаруховият мостЪ!
Аз пък недоумявам какви са тези илюминации посред нощ?  Shocked
Габриел се стряска и се плаши от гърмежите, може ли такова нещо(заря и прочие гърмежи) да се прави в полунощ?
Ами те за т'ва са над моста-там не знам да живее някой. Grinning

# 39
  • Мнения: 5 622
 Aми досегашните гърмежи се чуваха из целия град, включително и у нас  Close

# 40
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми те досегашните бяха откъм Морско училище и около 21 ч. Ех, тоз кмет, само изненади, че и аз се излагам тъй с тоз север в 21 ч  Embarassed  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 13 512
Е, тази вечер вече чух зарята....ама май попрекалиха с продължителността!

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 23:48 от monda

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Абе всеки ден ли има заря във Варна? Тук темата е от 12.08 и като че ли за всеки ден се говори,ч е имало гърмежи. Shocked Rolling Eyes


Преди малко пак гърмяха...  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 6 039
гръмна, да. Бушонът ти гръмна...........

# 44
  • Мнения: 8 769
Не знам за твоя бушон, Киса,  hahaha ама аз преди малко наблюдавах пак фойерверки над Аспарухов мост.  newsm81Подозирам, че това са остатъците от вчера (които за голямо съжаление не можах да наблюдавам Banghead Banghead Banghead) smile3521

Общи условия

Активация на акаунт