колко плащате за детска кухня?

  • 1 916
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
в Монтана-14 лв. за месеца.планува се два пъти в месеца по 7 лв.в понеделник винаги е постно.един път седмично е риба.много е хубаво яденето при нас

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В Пловдив:

1 купон-50ст.
включва: супа 200гр., основно 200гр., десерт 200гр.

супа-телешка+зеленчуци+ориз; пилешка+зеленчуци+ориз; зеленчукова+ориз; млечна супа със сирене

основното / е с месо или пилешко или телешко/-славянски гювеч; фрикасе с пилешко месо; доматена яхния с месо; брашнена каша със сирене; картофена манджа с месо; тиквички; зелен фасул с месо, пилешко със зеле... /в манджите винаги има...моркови, чушка, домати...магданоза е задължителен с изключение във фрикасето и брашнената каша, де/

десерт /винаги млечен/- грис; мляко с ориз; кисел /който не се прави от готовите нишестета, а от натурално нишесте+плодове/, мл.крем горена захар...

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 18:51 от doniboni

# 17
В Димитровград:

Кухнята на ден е 1.20лв. като няма събота и неделя.Дават супа,основно ядене/винаги с месо/ и десерт.Един път в седмицата дават и допълнително бисквити или пюренце.По принцип всеки ден яденето е разли4но и готвят много вкусно.Пиле с ориз,Пиле със зеле.Руло СТЕФАНИ,Пълнени 4ушки.Кюфтета с бял или дом.сос.4ирпански гюве4.Пиле яхния.Картофена манджа с пиле или каима.Ориз със зелен4уци и месо.Зелен фасул с месо.Грах с месо.Понъакога има и нахут.Да сега риба не са давали.Ние сме от по4ти 3 месеца на кухня.А забравих да кажа 4е много 4есто дават и тикви4ки и по4ти всеки ден ги слагат в ястието.Мойе и да съм пропуснала някои гозби.
За десертите-крем.мляко с ориз.кисел.грис.грис-халва

# 18
  • София
  • Мнения: 663

ами до нас в град искат 25лв. и по 3 бурканчета на ден - закуска, обяд и вечеря

# 19
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Аз пак ще се похваля  Flutter - единствено в нашия град детската кухня е безплатна, да живеят предизборните кампании  Hug Лелките готвят много вкусно, всеки ден основното е с месо, супите са предимно зеленчукови, а десертите винаги съдържат пресен плод, освен когато е мляко с грис.

# 20
  • Мнения: 952
В Русе
Купуваме купоните на определени дати за един месец. Заверяваме ден за ден. Купон №4 който вкл супа ,ядене,и крем е14.50 той е за деца от 10мес до 1.5г после за по-големите деца следва купон №5 доколкото знам неговата цена е 16лв. За купони №1.2.3 цените са по ниски но не се сещам колко бяха точно. Готвят вкусно и разнообразна храна.Не работят събота и неделя и по официалните празници Rolling Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 40
в пловдив купона е 50 ст.

# 22
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
В Павликени са на 3 групи;
от 4 до 6 месеца - зеленчуково пюре 0,31лв и кисел 0,26лв
от 6 до 10 месеца - супа 0,25лв,зеленчуково пюре 0,31лв и кисел 0,26лв
над 10 месеца - обща кухня (супа ядене и десерт) около 22лв за месеца без събота и неделя.Тук тепърва ще се пишем.
При общата кухня и супата и яденето всеки ден е с месо.Постни неща не готвят.А готвят мноооооооого вкусно.

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Сливен:
Купон за ден -70 ст.Като това е за преходната храна-от 10 месец до навършване на 3 г. на детето.Грамаж-250 .Заверяват се купони за следващата седмица.Менюто е чудесно! PeaceБраво на хората,които работят там Hug

# 24
  • Мнения: 2 673
В Пловдив:

1 купон-50ст. или 10лв месечно
включва: супа 200гр., основно 200гр., десерт 200гр.

супа-телешка+зеленчуци+ориз; пилешка+зеленчуци+ориз; зеленчукова+ориз; млечна супа със сирене или с фиде са супите

основното / е с месо или пилешко или телешко/-славянски гювеч; фрикасе с пилешко месо; доматена яхния с месо; брашнена каша със сирене; картофена манджа с месо; тиквички; зелен фасул с месо, пилешко със зеле... /в манджите винаги има...моркови, чушка, домати...магданоза е задължителен с изключение във фрикасето и брашнената каша, де/

десерт /винаги млечен/- грис; мляко с ориз; кисел /който не се прави от готовите нишестета, а от натурално нишесте+плодове/, мл.крем горена захар...


Браво на doniboni за изчерпателната инфо   bouquet , добавих 1-2 неща с червено Wink

# 25
  • Мнения: 321
В Димитровград:

Кухнята на ден е 1.20лв. като няма събота и неделя.Дават супа,основно ядене/винаги с месо/ и десерт.Един път в седмицата дават и допълнително бисквити или пюренце.По принцип всеки ден яденето е разли4но и готвят много вкусно.Пиле с ориз,Пиле със зеле.Руло СТЕФАНИ,Пълнени 4ушки.Кюфтета с бял или дом.сос.4ирпански гюве4.Пиле яхния.Картофена манджа с пиле или каима.Ориз със зелен4уци и месо.Зелен фасул с месо.Грах с месо.Понъакога има и нахут.Да сега риба не са давали.Ние сме от по4ти 3 месеца на кухня.А забравих да кажа 4е много 4есто дават и тикви4ки и по4ти всеки ден ги слагат в ястието.Мойе и да съм пропуснала някои гозби.
За десертите-крем.мляко с ориз.кисел.грис.грис-халва
То така като се зачетох, май при нас е една от най- скъпите кухни. Понеже малката не може да изяде супата+ основното, аз ги доядам и наистина ОСЛАЖДАТ МИ СЕ.  newsm68

# 26
  • Мнения: 210
Бихте ли казали кои са тези държавни кухни които имат доставки до домовете и дали си ги хапват вашите бебоци. Аз съм в Лозенец едната е ужасна а другата е на голям баир и зимата не ми се мисли, нямат доставки. Ако вашите кухни носят и в други квартали, ще ви бъда много благодарна за координатите им. Мерси!

# 27
  • Мнения: 4 621
При нас е по 1 лев на ден. Съдържа супа +основно и десерт.

# 28
  • Мнения: 695
9.60лв. за десет купона.Взимаме я всеки ден между 11.00-12.00 часа.Има различни супички и яденета(пил.супа,леща,карт.супа,боб,гювеч,риба,) и десерти(кремчета,мляко с ориз,грис с мляко)

Общи условия

Активация на акаунт