Кенар – безброй поводи, един вкус!

  • 8 054
  • 273
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 220
Руска салата

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 1 175
Дори без повод купуваме често снежанка и катък Кенар!

# 137
  • Мнения: 2 328
Предпочитаме салатите на Кенар - при всеки повод и всеки ден!

# 138
  • Мнения: 195
Всеки ден, всяко слагане на трапезата ни е като специален повод, защото сме заедно. Любимите вкусове на Кенар са ни Тиро разядка и салата Тиквички със сос.

# 139
  • София
  • Мнения: 19 408
Понеже сме голямо и задружно семейство, което с радост се събира около трапезата, за нас всяко хранене заедно е повод да си поговорим, да споделим изживяванията си и да се наслади на вкусна храна. Обичащме следните продукти на Кенар - Урнебес, Хумус и Тиро, а без печени чушки с чесън почти няма вечеря у дома.

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 275
Не е нужен специален повод, за да се насладим на вкусните продукти на Кенар. Любим продукт - млечна салата.

# 141
  • Мнения: 1 912
Най-често купувам салати Кенар за Коледа и Нова година.Обожавам Тиквички със специален сос КЕНАР , Разядка Хумус и Салата Кьопоолу .

# 142
  • Мнения: 467
Правим си повод всяка седмица, като от магазина си купуваме големи кутии Руска салата, Снежанка и семейно им се радваме.

# 143
  • София
  • Мнения: 3 412
По първият въпрос - кои са поводите у дома, които допълвате с любимия вкус на „Кенар“- не е нужно да има повод, Кенар имат много разнообразни продукти и богат избор, затова техните салати присъстват почти ежедневно на нашата трапеза.
По вторият въпрос - кои са любимите на вашето семейство продукти „Кенар“, които слагате на трапезата - ние имаме много любими техни продукти, като тиквички със сос, кьопоолу, руска салата, снежанка, катък с печени чушки, едросмляна лютеница, печени чушки с чесън, зале с моркови, боб с лютеница.

# 144
  • Мнения: 989
Руска салата и Снежанка

# 145
  • Мнения: 594
Не чакаме специален повод да допълваме с любимите вкусове на „Кенар“, всяка вечер сядаме да вечеряме заедно и за нас това е най-приятното хапване през деня, защото сме си у дома. Много обичаме Лютеница по Балкански и Катък с чушки, а сина ми най-много харесва вашата Снежанка.

# 146
  • Мнения: 440
Руска салата с шунка или катък с чушки.

# 147
  • Мнения: 677
Салатите Кенар редовно присъстват на нашата трапеза--не ни трябва специален повод, за да си ги хапваме!🤗 Любими на нашето семейство са Руска салата, Снежанка и Катък а печени чушки! 😊

# 148
  • Мнения: 56
Фаворитите на салатите в нашето семейство са Руска салата и салата Снежанка.
Прекрасни са! Точно като домашните.
...И за завършек топла домашна питка!

# 149
  • Мнения: 927
Когато цялото семейство седне около масата е най-хубавия повод да хапнем салата на “Кенар”. Много харесваме Руската салата с шунка и Снежанка.

Общи условия

Активация на акаунт