Кенар – безброй поводи, един вкус!

  • 6 801
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 1 137
Харесваме руската салата и тиквички с млечен сос на Кенар.

# 211
  • Мнения: 220
Бе повод вкъщи обичаме са си похапваме от любимите руска и млечна салати" Кенар "

# 212
  • Мнения: 1 973
С повод и без повод си купувам Катък Кенар. Уникален вкус.

# 213
  • Мнения: 306
И на Цветница, и на Коледа, и на Великден и през всички останали дни обичаме да хапваме " руска", "млечна". Но на мен лично много ми харесва тиквички в млечен сос!
Всичко е вкусно от Кенар- с тях с лекота приготвям трапезата както за двамина, така и за двадесетина!

# 214
  • Мнения: 7 334
Най-любими са ни руска , млечна , тиро и печени чушки с катък.

# 215
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 816
Руската салата ми е любима на нова годин

# 216
  • Мнения: 1 392
За да опитаме продуктите на Кенар не чакаме да има повод. Любима ни е Снежанката!

# 217
  • Мнения: 11
Здравейте за всеки празник както и без повод семейството ми предпо4ита най-доброто ,а именно продуктите на Кенар.На масата не сядаме ако няма някоя от любимите ни салати:Руска салата с шунка,Снежанка,Зеле с моркови и майонеза,Кьополу или Лютеница с боб.За приготвянето на ве4ерята използваме доста 4есто и Задушени картофки с копър и чесен

# 218
  • Варна
  • Мнения: 191
Млечна и руска салата са ни любимите, купуваме ги и за поводи като рождени дни и събирания с приятели, и за ежедневната ни трапеза.

# 219
  • Мнения: 5
Ние си похапваме салатите Кенар с повод и без повод. Любими са ни Руска и Снежанка.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Всяко събиране със семейството вкъщи е повод. Предвид обстоятелствата обаче няма как да се случат нещата в момента. Това не ни пречи да консумираме любимите продукти на КЕНАР - салата снежанка и катък с чушки. Simple Smile

# 221
  • Мнения: 232
Обожавам Кенар -руска и млечна салата, много вкусни са!

# 222
  • София
  • Мнения: 1 217
С повод и без повод не оставаме без руска и млечна у дома.

# 223
  • Мнения: 15
Мъвът ми е влюбен в салата „Снежанка“ ,а аз в лютеницата по балкански. Неповторим вкус и аромат. Simple Smile

# 224
  • Мнения: 193
Вкъщи много обичаме руска салата.
А салатата Снежанка я обичаме, сгушена в руло от шунка.
Филийка домашен хляб намазана с лютеница на Кенар е идеалната закуска, и за малки, и за големи.

Общи условия

Активация на акаунт