Изпитани сайтове за парфюми - 24

  • 41 459
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 028
ani_d, първото е с душ гел, а второто с душ крем. Grinning

# 721
  • Мнения: 312
Пристигна ми от Елинор Neroli Portofino ТF. Много бързо дойде, в неделя поръчах, супер добре опакован. Не съм го тествала, защото ми е втори, но нямам съмнения за автентичност. Единствено неприятно усещане остава от факта че парфюма е скъп, а поне една мостричка за разкош не са сложили в доста просторния кашон. Така беше и с предишния TF поръчан от тях.

# 722
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Ani, на първия пише "разпродажба", на втория - не. Каквото и да значи. 🙄

# 723
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Все пак ми анулираха поръчката Нотино!

# 724
  • София
  • Мнения: 155
Благодаря, за споделеното. Когато отворих имаше налични 2 бр. сложих един в кошницата, но исках да добавя още нещо, за да не пускам поръчка само с него. Добавих още нещо, и като тръгнах да финализирам, вече го нямаше. Изписа ми, няма наличност - премахнете продукта. Извинявайте, че питам, следя темата и видях, че при други се е получило нещо подобно, но не разбрах ако не го премахна, мога ли да чакам да се появи и трябва ли да направя нещо спициално, за да не ги изпусна, ако се появи пак на тази цена?


Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 859
Айде, нападайте parfumi-shop.net -има намаление на Tom Ford:)

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Диор Пойзън гърл пак се появи в Нотино 30-ка.

# 727
  • ново
  • Мнения: 5 969
https://m.emag.bg/komplekt-elie-saab-le-parfum-essentiel-zheni-p … 124/pd/DMYFSBMBM/
Цената е чудесна.

Нотино ме разсмяха с мястото за Пикап 😀

# 728
  • на майната си
  • Мнения: 150
Здравейте! Искам да изкажа своето разочарование от парфюми-шоп.  Досега никога не бях пазарувал от тях. Първи опит - аромат на ТФ от частната колекция, поръчвам го в събота, в понеделник ми се звъни за извинение, че не бил наличен, интересно как мога да поръчам нещо неналично. В четвъртък след няколко мейла си поръчвам аромат на Килиан, в петък ми се звъни за потвърждение, след 5 минутен разговор се разбрахме уж с г-цата, която ми се стори малко неадекватна. Днес е вторник, а ни вест, ни кост от моята поръчка, дори липсва такава в профила ми в "моите поръчки", а мейл за тази поръчка със сответен номер имам. 3 дни ако отнема да се изпрати от София до Пловдив здраве му кажи, от щатите идват за 3 дни... Дано ме опровергаят, ама едва ли...
Пп: имаха го наличен, понеже поисках снимка, за да видя бач кода...

# 729
  • Мнения: 19 932
Събота и неделя са почивни дни за България. Ако е променена в понеделник поръчката – между сряда и петък най-вероятно ще е при вас. Имайте предвид, че има забавяния на куриерите и на всички сайтове е упоменато. Сайтът е коректен според повечето потребители пазарували тук от тях.

# 730
  • на майната си
  • Мнения: 150
Скрит текст:
Събота и неделя са почивни дни за България. Ако е променена в понеделник поръчката – между сряда и петък най-вероятно ще е при вас. Имайте предвид, че има забавяния на куриерите и на всички сайтове е упоменато. Сайтът е коректен според повечето потребители пазарували тук от тях.
Надявам се сте права, не твърдя, че сайтът е некоректен, не съм пазарувал досега от тях, нито съм получавал или имал досег с продукт, закупен от тях. Просто за мен е несериозно да не отговарят на обажданията и на мейлите ми. Всичко се случва, а комуникацията е адски важна в правенето на бизнес, дано всичко бъде наред. Със сигурност ще споделя последстващи впечатления.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сърцето ми не издържа и поръчах един комплект Le Parfum Essentiel Elie Saab, горещи благодарности на съфорумката, която сподели.HugМимоз, мерси, че ме запозна с тази елегантност.Адски красив парфюм и за мен е най-хубав от тази линия!Чакам си го с трепет, ох.Обичам такива офертички за без пари.

# 732
  • Мнения: 1 003
Black Orchid или Noir pour Femme е въпросът при мен, не дали ще се купува или не😀

# 733
  • Мнения: 2 028
Parfumi-shop.net са известни с кофти комуникация. Аз лично и некоректно отношение получих преди 2 години, но въпреки това за добра оферта си заслужава да се ползват услугите им.

# 734
  • Мнения: 7 586
Jolie, Noir категорично!

Общи условия

Активация на акаунт